Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie. mój dobry kolega sprzedaje broń, chciałem od niego kupic. jest to m4a1 - http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-45...FULL-METAL.html kupiona rok i 3 miesiące temu... jest on pierwszym właścicielem, wymieniał gumke od hop upa, drugiego hi capa i baterie 1500 kupił. Na airsoftextreme kupił też szynę RIS za 50 zł. Broń posiada kolimator, ale ma też jedną wade - w trybie ognia pojedynczego spust nie wraca na swoje miejsce po oddanym strzale - kolega mówi, że to wada fabryczna, nie chciało mu się odsyłać broni a ja mu wierzę - mało istotne, też by mi się niechcialo czekać aż odeslą spowrotem... Poradźcie mi prosze, ile ta broń byłaby warta? Kolega chce za nią 500 ziko. Z góry dzięki za odp.

Link to post
Share on other sites

Śmiga szybciej to naturalne bo większe napięcie pewnie....

A 500 zł to ja bym w życiu za AGM'a nie dał, szczególnie, że te parę strzelanek to możne być ponad 5000 kulasków.... Jak kolega powiedział albo PJ z taiwana, albo kupujesz coś tańszego z seri AK

Link to post
Share on other sites

Akurat mam M4A1 AGM'u i bardzo chwalę. Najwyraźniej trafił mi się ten lepszy egzemplarz ;-) . Już bez żadnych modyfikacji śmiga jak miło ;-) . Jedyny minus jaki zauważyłem to dwu częściowa komora hop-siup ale po małym zabiegu udało się zamontować jedno częściową :ok: .

 

Kolega dał Ci postrzelać?

 

Ale jak kupił na airsoftxtreme.pl to ja bym na twoim miejscu nie brał. Ten sklep to wielkie ZŁO :źle: .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...