Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Strony nie moga posiadac broni. Powod - fizyczny brak mozliwosci do ich trzymania, poslugiwania sie , skladowania.

 

 

Wejdz sobie na jakakolwiek strone np www.wgcshop.com czy tez www.redwolfairsoft.com i poszukaj.

Po drugie u nas juz www.machinegun.pl sprowadza M1 (to ze strony alianckiej) oraz Mauser Kar98k ( to ze strony niemieckiej).

Inne sa dostepne w sklepach zagranicznych. Troche dobrej woli niwelujacej lenistwo i sie samo znajdzie.

Link to post
Share on other sites

M1 Garanda nie zrobiła żadna firma produkująca sprzet airsoftowy, są spekulacje ze wyjdie w limitowanej serii ale nikt go nie zrobił.

 

jest M1 Carbine, BAR , Thompson, Sten ale M1 Garanda nie ma i prawdopodobnie nie będzie, ja na twoim miejscu pokombinowalbym coś z kupnem M1 Carbine, kupnem kolby od M1 Garanda i jakimś cwaniackim sposobem na skrócenie maga i umocowanie go z góry :0

 

dziwna ta moja teoria ale jedynie tak to widzę ;)

 

P.S. Ja to bym chciał M1919A1 znane też jako .30 Cal MG :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Niestety obawiam się że nie do dostania w Polsce, ale przynajmniej wiemy że takie cudo istnieje.

 

Teraz napewno go nie dostaniesz bo dopiero wyszedł.A druga sprawa nie wiem czy chciałoby mi się wydawac ponad 3 tys. zł i miec możliwosc strzelania z niego tylko w dogodnych do tego warunkach.

Link to post
Share on other sites

m1 garand ... heheheh chcesz to masz (linka ci nie dam bo sie nie lubie babrac w krzaczkach zeby suzkac) . baaaaardzo limitowana seria by smokey's . cena: circa 2000 usd . zycze milego dnia :).

 

aha bylbym zapomnial ;-) to jedyny garand na rynku poki co (chyba juz taniej mozna wlasnego zorbic :P)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Treść wątku ma się nijak do tematu :wink: (powinno być M1 Garand...itp.)

 

Korzystając ze sposobności może wymienimy jaka broń WWII jest dostępna na światowym rynku ASG :?: Nigdzie chyba o tym nie wspominano.

 

Wiem, że istnieją:

 

 

Axis:

Kar98k Marushin gazowy 8mm -> ok. 1800zl

Kar98k Marushin sprężynowy 6mm

Kar98k Tanaka -> 2700

MP-40 Asashi gazowy (zbiornik zew.)

MP-40 TOP AEG -> w produkcji

Stg-44 Shoei AEG

Stg-44 Shoei gazowy (zbiornik zew.)

MG-42 Shoei gazowy (zbiornik zew.)

P-08 Parabellum ???

P-38 Marushin GBB -> 750zl

C-96 Marushin ->???

Walther PPK -> ???

 

Allies:

M1A1 Tomson TM AEG -> klasyk

M1 Carbine Marushin gazowy -> 1500zl

M1 Garand -> j.w.

BAR gazowy (zb. zew.)-> ...

Sten SGF AEG

i parę innych których nie pamiętam ;)

 

Ktoś coś dorzuci :?:

 

Co sądzicie o ASG w klimacie WWII?

Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o ASG w klimacie WWII?

Mnie osobiście bardzo "robi" taki klimacik(zwłaszcza po stronie Niemieckiej)...ale nie ma co się oszukiwać...jest cholernie drogi...jak na moją kieszeń to tak:...trudno..(jakaś praca by się przydała :P )

 

pozdrawiam...zwłaszcza fanów/zwolenników/interesantów IIw. światowej i zwłaszcza MG42 :twisted: hehe

Link to post
Share on other sites

jeszcze zapomniałes o broni us - M3 greasegun od Hudsona - ale ponoc lekko kiepizną wieje bo łamliwe body ma.

 

co do klimatu 2WŚ to wyszukałem niedawno na militaryarea spodnie w kroju bdu w kamuflażu USMC z działań na pacyfiku :D

i jak zapytałem o inny osprzęt to się dowiedziałem miłej rzeczy ze na wiosnę powinno być kilkadziesiąt rzeczy zwiazanych z 2WŚ, w tym duzo umundurowania :D oby nie waliło za ostro po kieszeni. ale do Thompsonika by sie przydało jakies fajne camo z okinawy ;) :D

Link to post
Share on other sites

Wielka szkoda, że Marui nie pokusiło się o wypuszczenie wcześniejszej wersji Thompsona - z "karbowaną" lufą i magazynkiem bębnowym. Możnaby się wtedy pobawić nie tylko w US-boys z 1944-45, ale np. we wczesnowojenne komanda brytyjskie.

Nie mówiąc już o klimatach "Chicago 1932"... :D

 

Ja osobiście marzę sobie o Stenie. Był zresztą zestaw do konwersji (za chore pieniądze), ale tylko do bardzo późnej (chyba właściwie głównie powojennej) wersji Mk.V.

Problem zdaje się w tym, że żaden obecnie produkowany gearbox nie wejdzie do wcześniejszych modeli (a może to problem zmieszczenia baterii, nie tylko GB, nie pamiętam - Chochla z Gęsi napewno będzie wiedział :wink: ).

 

Do tego rewolwer bodaj Webley'a (też nikt nie robi...) i już jest solidna podstawa do bawienia się w klimacie PSZ na Zachodzie (no jeszcze Enfielda do szczęścia brakuje)

 

Ciekawe jak dobrze miały by szansę sprzedawać się repliki broni używanych w czasie II wojny przez Polaków. W tym np. zabawki z września 1939 (rkm wz.25, polskie Mausery, VIS...).

 

Cóż, marzenia trzeba mieć... :wink:

 

-

Link to post
Share on other sites

ritter do lee enfelda to moze sie udac kupic jakas replike niestrzelającą, i przełożyć bebechy z mausera :D

 

co do thompsona i klimatu m1928a1 to jest kit na wgcshop z karbowaną lufą - kompensatorem cutts'a, body zmienione że na górze masz cocking handle i kwadratowe osłony celownika.

 

jedyny problem z tym kitem to to ze nie wejdzie mag bębnowy (bo dolna część pozostaje repliką od m1a1 do którego nie pasowały te magi, i tak jak przedni chwyt sobie mozesz skołować "gangsterski" tak kolba jednak w m1928a1 była troszeczkę inna niż od m1a1

 

zawsze mozna kupić Thompsona m1928a1 od CyberGun'a i zobaczyc czy ten mag bębnowy pasuje do thompsona od TM :D heheheheh :D

Link to post
Share on other sites
Wielka szkoda, że Marui nie pokusiło się o wypuszczenie wcześniejszej wersji Thompsona - z "karbowaną" lufą i magazynkiem bębnowym. Możnaby się wtedy pobawić nie tylko w US-boys z 1944-45, ale np. we wczesnowojenne komanda brytyjskie.

Nie mówiąc już o klimatach "Chicago 1932"... :D

 

:twisted:

 

Ja osobiście marzę sobie o Stenie.

Ja też :) + Stg dla państw osi :twisted:

Był zresztą zestaw do konwersji (za chore pieniądze),
98000yenów (2900zł) kit oraz chyba 150000Y (4500zł) gotowy. No sporo niestery... i nędznie wykonany :evil:

ale tylko do bardzo późnej (chyba właściwie głównie powojennej) wersji Mk.V.

Jest to puźnowojenna wersja uzywana głównie przez jednostki powietrzno-desantowe (także przez Polskich spadochroniarzy) Jest to wg mnie jedna z fajniejszych wersji stena... V i II są w sumie najfajniejsze :)

Problem zdaje się w tym, że żaden obecnie produkowany gearbox nie wejdzie do wcześniejszych modeli (a może to problem zmieszczenia baterii, nie tylko GB, nie pamiętam [...]

Zgadza się... :|

 

Do tego rewolwer bodaj Webley'a (też nikt nie robi...) i już jest solidna podstawa do bawienia się w klimacie PSZ na Zachodzie (no jeszcze Enfielda do szczęścia brakuje)

Ale Colt od biedy może być ;)

Enfielda i Brena LMG brakuje :D

 

Ciekawe jak dobrze miały by szansę sprzedawać się repliki broni używanych w czasie II wojny przez Polaków. W tym np. zabawki z września 1939 (rkm wz.25, polskie Mausery, VIS...).

Mauser/VIS hmmm.... raczej by się sprzedawały bo są w miare znane... z resztą to już problem...

Link to post
Share on other sites

Ja tez tak samo jak BateaU czekam na tego 1911a1 od TM :D

pewnie tak samo jak ja chce miec giwerke pasujacą klimatem do tommyego :D

 

i też że cena to pies walił, choc pewnie będzie jak mówi Ritter koło 600, dla mnie najwazniejsze jest to ze będzie w tej nowej technologii co hi-capa 5.1, a jak czytałem tego testy, 25 strzałów w 6 sekund bez żadnego zauwazalnego spadku mocy po kilku pierwszych kulkach, WHOA :D

to będzie dopiero wypas :D

Link to post
Share on other sites

A czemu niby w Japonii mają mieć specjalnie cieplej niż u nas??

Chyba, że mówisz o Okinawie??

 

Należałoby raczej sprawdzić skąd jest gość, który pisał recenzję na RenegadeRecon...

 

Poza tym temperatura nie ma nic do tego, że faktycznie od HiCap'a TM wprowadziło nowy typ zaworu, który ponoć powoduje równomierne wydzielanie porcji gazu niemal do końca pojemności magazynka. Przynajmniej w/g RR...

 

Ale to off-topic. Nie ciągnijmy tego wątku w tym temacie. Jest już zdaje się temat o HiCap'ie.

 

-

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...