Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty - Black Ops


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trejach skopało grę i tyle, respy 3 milimetry od wroga :l a co do singla to nie wiem bo mi nie działa... I to ma być gra za stówę?

 

Pierwszy modern warfare i tak najlepszy, dużo fajnych modów jak star wars, a i zwykłemu multiplayer nic nie brakuje ;)

Link to post
Share on other sites

Tak masz rację cod 4 mw1 jest nie do pobicia; singiel jak i multiplayer, mw2 też nie jest złe ale brak dedykowanych serwerów to trochę ból, i trochę dziwne tryby gry (chcieli na siłę polepszyć mw1) ale singiel niczego sobie, oby tylko do mw3 nie doczepił się treyach aczkolwiek to jest bardzo prawdopodobne, ech...jak na pudełku od mw3 będzie napis treyach to nie kupuję...a tak w ogóle to mw1 jest moim pierwszym fps'em jak i pierwszym multiplayer i jak na razie (chodzi mi o rozgrywki komputerowe, as to as) jest nie do przebicia

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

kolejny problem z tym dziadostwem. Mam wszystko w pełni orginalne zainstalowane normalnie mogłem grać, aż teraz wyskakuje mi jak włączam multi komunikat o tym żebym zakupił grę nie wiem o co chodzi, ale odradzam tę grę każdemu same problemy mam z nią.

 

 

 

Mam dość poprawiania Twoich postów. Następne pisane bez użycia klawisza "Shift" będę kasował

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Dawno w zombi nie grałem, ogarniam easter eggi na wszystkich mapach, łącznie z moon ale kino też jest fajne. No i frajda jest jedynie z dźwiękiem, więc to trzeba zorganizować, w sensie TS albo rozmowę przez Steam. Jakby co na steamie TrapezPL, awatar taki jak na tym forum.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Dla mnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Mam przegrane ponad 1800 godzin i zakupilem wszystkie dlc. Gram w nią od premiery. Wiem, że wtedy trzeba było mieć trochę lepszego kompa, ale dla mnie nie było to problemem pójść i zarobić w weekendy na lepsze części. Dla mnie nie ma lepszej gry Call of Duty. Ma prawdziwe dedyki, ma mody i konsole, ale nie ma jednak już dużo graczy. Singiel wymiata - jeden z najlepszych jak nie najlepszy. Multi poprostu jest perfekcyjne. Bardzo zachęcam do kupna gry oraz dlc!! Zapraszam na mój profil https://steamcommunity.com/id/awesomestories by czasami pograć wspólnie! Pozdrawiam i miłej gry z najlepszą strzelanką w jaką kiedykolwiek grałem.

Edited by tomazzo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...