Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

 

Mam takie pytanko, a mianowicie czy macie może pomysł z jakiej repliki najlepiej było by wykonać taki karabinek (i generalnie, czy jest to realnie możliwe, czy może dać sobie w ogóle z takim konceptem spokój), oczywiście wiem, że z jakiegoś AK. Mam nadzieję, że podobnego tematu jeszcze nie było.

 

Tutaj link do zdjątka :) -> http://pds15.egloos.com/pds/200908/08/05/b...7c44ed1c355.jpg

 

Pozdrawiam Prawda :).

 

P.S

Jeżeli temat jest w nieodpowiednim miejscu to ładnie proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

Sumarycznie g&h to całkiem niezłe rozwiązanie. Ale czy przez przypadek nie potrzebowali by czegoś takiego, jak rysunki techniczne/ projekty (bogowie... cokolwiek innego?). Poza tym to chciałbym, żeby replika także strzelała... i to tak nie najgorzej, więc myślę, że koszt konwersja + rozsądna baza przekroczy mój budżet :D.

 

W każdym razie dzięki za pierwszą (i jak mam nadzieję nie ostatnią) propozycję.

 

Pozdrawiam Prawda :).

Edited by Prawda
Link to post
Share on other sites

Rumak... troszkę spokojniej, bo nie widzę powodu byś się miał napinać. A im dłużej patrze na tego Abakana tym bardziej jestem w stanie z tego pomysłu zrezygnować :). Szczerze powiedziawszy to dopiero opinie osób trzecich uświadomiły mi ile z tym jest roboty :P. No ale nic, a temat można wywalić.

 

Sorry za zaśmiecanie forum i pozdrawiam Prawda :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Składana kolba jest inna, w obojętne jakiej wersji. Ta na zdjęciu np. nie ma podłużnego wgłębienia po stronie, którą widzimy (czyli po prawej). No i jest składana na inną stronę, niż ta w AK-74M.

 

PS. Nie wspominając o jej wewn. konstrukcji, która akurat przy produkcji repliki byłaby nieistotna.

Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że Izhmash produkuje AN-94 "deko":

http://www.izhmash-arms.ru/eim/imp/145.html

 

Swego czasu wysłałem zapytanie do Izshmash'a, oto najważniejsza część:

"...to purchase Yunker-4 (a pytałem się o Yunker'a-5...) or mock-ups/dummy you can apply to:

Jagger

tel 48 85 742 04 30

fax 48 85 744 93 22

 

Handlowa TM

tel 071 347 47 47

fax 347 4777 info@militaria.pl

 

Licence for these goods is not required

 

Sincerely yours,

 

B.B. Mikhalchuk

Director on Commerce

"CONCERN "IZHMASH" OJSC "

 

No to by było na tyle ;) Jutro "podzwonie" na podane numery i jak co dam znać jak się ceny kształtują ;)

Edited by EmperorPalpa
Link to post
Share on other sites

UPDATE sytuacji:

Firma Handlowa "tm" (inaczej militaria.pl) zaproponowała możliwość ściągnięcia, cytuję: "conajmniej 20/30 sztuk w opcji

zaliczki - 30% kwoty całości przedpłaty". Zapytanie dotyczyło AN-94, AK-74M oraz Yunker'a-5. Wysłałem jeszcze wiadomość o trochę więcej informacji, szczególnie cenowych. Tak wstępnie, jeśli ktoś byłby zainteresowany na cokolwiek, to mój nr. tel 792 613 031

Link to post
Share on other sites

W Polsce kiedyś widziałem makietę SWDS i kosztowała ok 3 tyś. zł. Więc wątpię by można było liczyć na cenę poniżej 2 tyś. zł.

 

Parę osób zapewne będzie zainteresowane, ale przy takiej cenie praktycznie nierealne jest zorganizowanie min. 20 osób, które będą zainteresowane zakupem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...