Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tunig SCARA di/boys Help


Recommended Posts

Cześć mam problem mam scara sc1 z boya i chciał go ztunigowac do 440fps

ale czy gerbox wytrzyma .

I co jest ta w geraboxie boya do wymiany .

I jakich części użyć .

 

Re chodzi mi czy w ogóle opłaca się go tuningować maxtp 440fps wolał bym 420fps bezpiecznie nie che żeby komuś coś się stało

Link to post
Share on other sites

Czy te elementy bedą pasowały i czy dadzą mi ok 430fps 1 x G&G - Głowica cylindra - V. II 39,00zł

1 x Element - Sprężyna - M125 ST 25,00zł

1 x ARES - Gumka HopUp - 65" - Niebieska 24,00zł

1 x Big Dragon - Głowica Tłoka Silent - Red 39,00zł

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Jak na razie nie wymieniłeś żadnej części, która w znaczny sposób podniosła by ci FPS'y...

 

Tą spężyne wywal z głowy, shit totalny (szybko się zbija, zawyżone wartości) - lepiej wydać te kilkanaście złotych więcej i kupić sprężynę Guardera...

 

do tego doradzę Ci zestaw Bore Up też guardera.

 

I to powinno wystarczyć...

Warto dać jeszcze komorę nową Hop Up, jak i samą gumkę (Guarder, Systema).

Link to post
Share on other sites

Jak na razie nie wymieniłeś żadnej części, która w znaczny sposób podniosła by ci FPS'y...

 

Tą spężyne wywal z głowy, shit totalny (szybko się zbija, zawyżone wartości) - lepiej wydać te kilkanaście złotych więcej i kupić sprężynę Guardera...

 

do tego doradzę Ci zestaw Bore Up też guardera.

 

I to powinno wystarczyć...

Warto dać jeszcze komorę nową Hop Up, jak i samą gumkę (Guarder, Systema).

Jedyny pasujący Bore up do SCAR'a produkuje CA...

Link to post
Share on other sites

Element? te sprężyny nie trzymają wartości i nie warto ich kupować nawet to repliki której nie używasz.

MięsloPL repliki tuningujesz sam czy ktoś Ci pomaga? sam byś chyba nie wpadł na to?

Komorę Hu zostaw w spokoju, kupisz G&P czy Guardera, one "przyrodzenie" Zainwestuj w uszczelnienie układu i dobry dystanser.

Czarne gumki systemy nie są rewelacyjne, dużo lepsze są G&G, polecam zieloną.

Żeby GB nie trzasł, sa na forum o tym tematy a ja muszę go powtarzać za każdym razem, frustrujące.

Chcesz 430fps? Wymień tłok i spręzynę na M120, Systema bądź guarder, gumka hu jak wyżej, pomyśleć przy tym i można śmigać.

 

 

Ode mnie:

W twoim wieku nie ruszał bym sprzętu, osobiście gdyby tak młoda osoba przyrąbała mi z repliki 440fps w miejsce gdzie zabolało by, połknął byś ten Swój cały chiński FTK.

Link to post
Share on other sites

Akurat to 440 fps potrzebuje bo teraz muszę z tym scarem podchodzić na 25-30 max zasięg coś jest nie tak . A pyzatym nigdy nie celuje w głowę nawet jak wystaje z okopu .

I 2 pytanie jaka długość lufy tu jest przy krótkiej i przy długiej .

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

rafik, wymień lufę i gumkę i nic więcej nie potrzeba ... no poza dobrymi kulaskami (nie mówię tu o GFC czy pestkach)

 

Lufa długa 363mm, krótka - zmierz sobie - dłużej będziesz czekał na odpowiedź niż sam mierzył.

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Broń boże m130 przy szkielecie boyi'a. Jak ci pęknie, to cały przod walnie w komorę, a ta pęknie, moja doznała lekkich obrażeń i dało się naprawić, ale wolę kogoś ostrzec, bo w razie starty HU replika staje się złomem, a nigdzie nie idzie dostać komory E1(Echo1). Jak szkielet boyi'a to wyciszone głowice, oczywiśćie dobrze złożyć i bez przesadnego rofa. Max SP110(M120) SP120 jest jak m135 więc radzę tego nie wkładać do bojca. Wyniki udowodnione nie tylko przeze mnie, spytajcie Kipce, też miał wysokie FPS'y na tych sprężynach. Moja Sp120 dała na zwykłych chińskich częściach 448FPS bez BU.

Link to post
Share on other sites

Mam m130 z hk 416 agmu i jakoś chodzi wywaliłem 1500 przez 4 godziny i jakoś dział

Który cylinder będzie lepszy do 470mm http://gunfire.pl/product-pol-1152191616-C...380-509-mm.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152190230-C...A-Element-.html

i czy ta głowica cylindra jest płaska czy ma takie wklęsły okrąg po środku http://gunfire.pl/product-pol-1152191551-C...-GB-Ver-II.html

Link to post
Share on other sites

Broń boże m130 przy szkielecie boyi'a. Jak ci pęknie, to cały przod walnie w komorę, a ta pęknie, moja doznała lekkich obrażeń i dało się naprawić, ale wolę kogoś ostrzec, bo w razie starty HU replika staje się złomem, a nigdzie nie idzie dostać komory E1(Echo1). Jak szkielet boyi'a to wyciszone głowice, oczywiśćie dobrze złożyć i bez przesadnego rofa. Max SP110(M120) SP120 jest jak m135 więc radzę tego nie wkładać do bojca. Wyniki udowodnione nie tylko przeze mnie, spytajcie Kipce, też miał wysokie FPS'y na tych sprężynach. Moja Sp120 dała na zwykłych chińskich częściach 448FPS bez BU.

Bo jak by ludzie czytali forum i dochodzili do swoich problemów kosztem swojego czasu i chwili pomyślunku, nie było by problemów.

Pisałem ja i męczył to Poldeck: Między komorę ( cześć gdzie wlatują kulki ) wkładamy kawałek gumy i klinujemy o body w miejscu zaraz pod lufą wew.

Całe body zamykamy na siłę, co spowoduje zaparcie komory HU o przód GB i można spokojnie hulać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...