Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

8O  Wow Hmm no zobaczymy. Newbees jak już go dostaniesz to zechciej sprawdzić czy naprawdę za te 399 dostałeś metalową komorę HU bo sam jestem ciekawy. Z tym sklepem nie miałem jeszcze nic do czynienia więc nie będę nikogo chwalił póki ktoś nie przedstawi dowodów  :!:  8)

 

Dokładam się do pytania.

Wogule to idzie lato i liczba użytkowników Mk1 rośnie :) Niedługo będzie tak, że na strzelankach będą pojawiać się Rugery w przewadze nad innymi brońmi :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć.

 

Używam 0.3 g ToyJet. Source- Capri.

Ostatnio przy pomocy miarki próbowaliśmy ocenić zasieg. Z nie wyregulowanym hopem gościu 55 m ode mnie dostawał ok 3/5 kulek. Dodatkowe podmuchy wiatru czasami zmieniały, na odległości 45 50 m, tory lotu kulek. BB o masie 0.25 wydają się być jeszcze bardziej podatne na warunki atmosferyczne przy takie prędkości, jaką uzyskują na wylocie z lufy...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Na machinegun tez juz maja z metalowa komorą HU :

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=723

a tak w ogole to z waszych doświadczeń, jakie kulki o jakiej wadze najlepiej nadaja sie do tego karabinu i czy ktos juz zmierzył zasięg skuteczny ?

Ad1 No najwyższy czas że pojawiły się u nas MK1 z Metalową komorą HU 8)

Ad2 Ja używam kulek 0,33 g Elephant dostępnych na MG i sprawują się znakomicie. Po wyregulowaniu HU zminimalizowaniu luzów lufy wewnętrznej na odległości 50 metrów ( kolimator) trafienie 5/5 (pozycja chwiejna stojąca :) )To naprawdę świetne kulki i polecam je jako podstawową amunicję do MK1 Carbine.

 

Ps Piotersky może te wyniki to minus plastikowej komory HU :|

Link to post
Share on other sites
Ps Piotersky może  te wyniki to minus plastikowej komory HU  :|

 

Cześć

 

Niewiem czy w tym wątku, ale ostatnio wyraźnie zaznaczałem, że znalazłem u siebie właśnie taką z metalu... :] W niedługim czasie zamierzam wstawić węższą lufę i zredukować jej luf przy wylotowej tulejce. Zobaczymy jaki będzie wynik.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam

 

ja dostalem w weekend 3 sztuki lugerow z snajperasg.pl- jeden pojechal do kumpla.on go rozlozyl i twierdzi ze ma metalowa komore HU, wlasnie rozlozylem z ciekawosci drugiego <oba krotkie> i albo jestem cwok, albo nie umiem rozroznic plastiku od metalu, to jest plastik. jak wyglada kwestia z 3. jeszcze nie wiem, to jest dlugi, rozbiore go z ciekawosci wieczorkiem i obadam

 

ale tak czy siak firma jes solidna, jak obiecali tak zrobili, terminow dotrzmyali a oplaca sie u nich kupowac, przy zakupie 3szt lugerow dostaem znizke 20zl na dlugiego i 10 na kazdego krtokiego, 3szt 1000mlGG za free a ze zamaiwalem jeszcze kulki ktorych nie bylo dodali jeszcze 1500szt 0.2TM za free, aaaa noi przy wplacie z gory na konto przesylka poczta gratis. kto chce niech liczy ile zaoszczedzilem, mi na oko wychodzi ze calkiem sporo

 

EDIT: literowki

Link to post
Share on other sites

Hehe no to ktoś z was jest ślepy :wink: Co do darmowych kulek 0,2 to lepiej podaruj je jakiemuś koledze bo przynajmniej z długiej wersji nie ma nimi co ptaków straszyć :D Chociaż niektórzy strzelają ponoć nim (MK1 C) z 0,25 to moim zdaniem minimum 0,3 g ( jak dla mnie 0,33 to idealne rozwiązanie ale to tylko moje zdanie) i niech każdy strzela czym chce :wink:

Link to post
Share on other sites
nie rozumiem co wiecej daje metalowa komora oprocz dluzszej zywotnosci gwintu anizeli w plastyku??

Ptaszki ćwierkały że jest szczelniejsza od plastikowej i poprawia osiągi o kilka fps-ów.

Jak ktoś ma chrono dostęp do obu modeli i zadużo wolnego czasu to może wreszcie rozstrzygnie tę kwestię. :D

Link to post
Share on other sites
Sprawdzone, ma komore metalowa  :wink: .

 

Ktoś tu kogoś robi w trąbę :? Kupiłeś rugera ze snajper ASG i twierdzisz że masz metalową komorę HU a majerSKY też u nich kupił i dostał z plastikową . Teraz nasuwa się pytanie ... Kto i w jakim celu sieje zamęt :? bo wątpię żeby w tym samym okresie ten sam sklep mieszał zamówienia.

 

A może losują? temu damy metalową a temu "wciśniemy" plastik? :roll:

 

 

Tłumaczyć się panowie tłumaczyć :|

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak to jest,czy dostawca oszukal czy co.Kupilem rugera z machinegun,Panowie powiedzieli ze to jest karabin z nowej dostawy,a takze powiedzieli ze kazdy karabin z nowej dostawy ma metalowa komore. Ja dostalem natomiast plastykowa komore. To tak jakbys kupil samochod rocznik 2005 z ksenonami w standardzie,a dostajesz rocznik 2004 bez ksenonkow,bo wtedy takich nie bylo lamp np. :] Bede walczyl o swoje.

Link to post
Share on other sites

no ja gadalem dzisiaj z kolesiem ze snajpera i mi powiedzila ze dostawca obiecywal im metalowe komory HU a ze jezeli dostalem plastiki to mogly sie zdazyc resztki starej serii i jest prawdopodobne ze wpadlo do zamowienia 1szt metalowa i 2szt plastiku

 

co do kulek o.2 heheheehhehehehe, ja tam nie umiem trafic w duza donice stojaca ok 15m od mojego okna:D

Link to post
Share on other sites

A ja wtopilem :( Nie kupilem ani na Snajperasg ani na Machinegun, tylko z kumplami wzielismy z Capri i wszystkie zamowione karabinki mają plastikowe komory :( Wolalbym juz pół na pół jak we wspomnianych większych sklepach... Przynajmniej sobie bym wziął z metalem a kumplom oddał plastiki...

Link to post
Share on other sites

Kurcze to cos mi sie wydaje ze w tych sklepach lecą sobie w h... ja bym to reklamowal, przeciez wyraznie pisza ze maja z metalowymi komorami HU wiec niech daja z takimi i tyle :evil:

a druga sprawa czy ktos widzial gdziekolwiek recenzje MK1 Carbine najlepiej w jezyku polskim?

Link to post
Share on other sites
Proponuję przenieśc ta dyskusję do wątku o konkretnych sklepach. Przy (nieuchronnie zbliżającym się...) czyszczeniu wątku wywale te posty..

 

Jestem za !!! sOOyka cały czas zapraszam do topica o naszym sklepie, gdyz jak widze masz kolejne tajemnicze nowości, o których nic nie wie nasz dz. handlowy.

Link to post
Share on other sites
A ja wtopilem :( Nie kupilem ani na Snajperasg ani na Machinegun, tylko z kumplami wzielismy z Capri i wszystkie zamowione karabinki mają plastikowe komory :( Wolalbym juz pół na pół jak we wspomnianych większych sklepach... Przynajmniej sobie bym wziął z metalem a kumplom oddał plastiki...

 

To bardzo dziwne co piszesz, gdyż ja i mój kolega w zamówionych Mk1 znaleźliśmy metalowe komory HU. Dodam, że było to już około 2 miesięcy temu, zatem informacja na stronie Capri jest jak najbardziej prawidłowa.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

PS. Przepraszam za swojego rodzaju zaśmiecanie wątku i jednocześnie proszę o przeniesienie niepotrzebnych jego fragmetnów na inne forum. Jest to m.in mój ulubiony wątek ;P

Link to post
Share on other sites

Nabyłem to cudo hehe

potężna sila w tym drzemie

pierwsze kroki skierowałem do znajomego tokarza po tym jak przyłożyłem tłumik z mojego P90TR i giwerka zcichła niesamowicie

pan tokarz dorobił mi z aluminium adapter z lewym gwintem na zewnątrz (przykręcam co chce)

i dłuższym niz w oryginale elementem wchodzacym w lufe a pozatym ciaśniejszą dziurą na lufę przez co nie lata ot tak sobie :)

potem dorobil mi tłumik z aluminium

ja dorobiłem nóżki składane

zamocowałem lunete

i oto mam go

ruger.jpg

pozdr

McGuyver

Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Faktycznie zdjęcie siedzi pod banerkiem. Nie zauważyłem.

McGuyver- możesz przycykać pare zdjęć z widokiem na dwójnóg?

Interesuje mnie jego wykonynanie i mocowanie. Mógłbyś również pokazać mocowanie paska...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja już tylko czekam na paczke od snajperasg.pl, powiem szczerze że już nie moge się doczekać przetestowania tego cacka :wink:

Ja też bym chciał się dowiedzieć więcej na temat tego dwójnogu, z czego został wykonany, jak zamocowany i jak długo zajmuje jego złożenie.

a także nie pogardziłbym innymi fotkami obrazującymi całość wykonania :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...