Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakiego polecacie AK-47 lub 74 do 120 zł?


Recommended Posts

Tak jak w tytule tematu. Poszukuję jakiegoś Kałasznikowa do ustalonej ceny. Najlepiej sprężynowy. Szukam też "Kałacha", który byłby lepszej jakości wykonania niż na przykład powszechne na Allegro i bazarkach MP-40. Chodzi mi tu o jakieś konkretne linki do różnych replik. (czytaj replik z różnych firm ,i różnych wersji "Kałachów") Jeśli się znajdzie prosiłbym również o linki do replik, które mają optykę, chociaż atrapy, ale jakieś trochę lepsze niż plastikowa rurka, a w niej plastikowy krzyżyk. Jeśli się nie znajdzie to zaoszczędzę na PSO-1 replikę lub PSO-1 prawdziwe, ale wtedy trzeba będzie znaleźć lunetę nie dedykowaną pod SWD, a takie jak dotąd tylko spotkałem.

Edited by tk2121
Link to post
Share on other sites

Do 120 zł nie znajdziesz dobrego Kałaszka, bo jedyny sprężynowy to chyba CYMY, ale nigdy go nie spotkałem i nie wiem jak się sprawuje. Przy zakupie PSO-1, kopii czy oryginału zapłacisz o kilkaset złotych drożej niż cena jaką podałeś w temacie.

 

Nie wiem czego poszukujesz, ale jak potrzebujesz pierwszej broni do strzelania to najlepszym wyborem jest oczywiście... ... Shotgun firmy AGM !!! ( Jak Ja na to wpadłem... :wink: ).

 

Pozdrawiam

Mariusz

Link to post
Share on other sites

To chyba jednak tak zrobię, ale miałem raz M16 za 70 zł, które strzelało bez zarzutów przez dwa lata i bardzo celnie. Poszukam jeszcze w sklepie myśliwskim u mnie w mieście, w którym też są repliki ASG.

Link to post
Share on other sites
Guest Kret

Nie wiem, ile kosztuje sprezynowa Cyma, ale moge polecic. Magazynki pasuja do AEGa, strzela ladnie, ma regulowany hop-up... no chyba, ze to co mi zalega w szafie to nie Cyma. ;)

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites

Ja dałem za AK z CG 110zł, wykonanie ok, choć strzela słabo (mimo regulacji hu). Magazynek w zestawie to hi-cap jednak pasują z AEGa (dokupiłem low capa z CA i podaje kulki elegancko). Jakby ktoś chciał to wrzucę parę fotek.

 

Pozdrawiam.

Edited by Fboardpro
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
I też dlatego proponuję zamknąć już ten temat gdyż pewne gamonie nie potrafią odróżnić działu sprężynowego od elektrycznego

 

Autor szuka sprężynowego AK, każdy post zawarty w tym wątku dotyczy replik sprężynowych. Cyma przecież też sprzedaje sprężynową wersję AK (to, że ja osobiście używam cm.028 od razu nie oznacza, że muszę mieć na myśli właśnie tą replikę). Więc gdzie tu niby błąd, gdzie nawiązanie do AEGów?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Na military.pl dostępny jest kałach Cyber Gun, niestety za 150 zł, ale to jedyny springowy kałach oprócz tego CYMY, taki sam ponoć. http://www.military.pl/kalashnikov-ak47-full-stock-karabin-asg_835t.html <--oto link, miałem go w wersji S, ładnie strzelał (kolba się złamała i magazynek zepsuł, więc rozebrałem i trzymam części), nosi celnie na 35 metrów 0,20, ale kulka powoli leci, bardzo powoli wręcz. Ma dużo metalu jak na tą cenę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...