Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W CQB najlepszy chest rig!

wszystko masz z przodu -czyli jest łatwo dostepne, w ciasnych pomieszczeniach nie ma mozliwości czymś się zachaczyć( oczwiście jak ktoś potrafi to zachaczy sie nawet 2 ładownicami ALICE na pasie :D)

po prostu cała sylwetka operatora jest bardziej składna. Dodatkowo w tym modelu możesz schować klapki kieszeni a guma trzyma je mocno, w ten sposób sa szybko dostepne.

polecam chesta :D

Link to post
Share on other sites

no nie do konca sie zgodze ;)

 

do chestriga nie mocuje sie pasa (bo jak to pozniej zakladac i zdejmowac). Jezeli nosimy np. panel udowy i kabure udowa to pas oparty tylko o szlowki w spodniach to wyposazenie bedzie ciazyc. W kamizelkach pas jest podczepiony i ciezar calego dodatkowego wyposazenia rozklada sie na calym korpusie.

 

imo totalnie prosty chest do CQB jest ok, ale tylko wtedy kiedy chcemy nosic tylko magi. Jesli ktos chce napakowac wiecej gratow to imo wygodniej jest w kamizelce.

 

zreszta kazdy ma inne upodobania :)

Link to post
Share on other sites

IMHO pas nie podlaczony do kamizelki a tzrymajacy sie na biodrach czy w innym kurwa miejscu jest lepszym rozwiazaniem. Od latania caly dzien w pasie polaczonym z kamizelka strasznie barki napierdalaja. Zreszta polukacje fotki Force recon, oni tak lataja, tylko ze maja FSBE.

Link to post
Share on other sites

a ja wzialem przyklad z... LA SWAT :D kabure udowa i udowa torbe na maske mam przymocowana do pasa przy spodniach (BHI CQB Resce Belt a nie jakas szmatka za 20zl), wiec jak zdejme kamizelka przynajmniej pistolet i maske mam przy sobie. a do kamizelki przymocowany jest pas LC-3 na ktory mozna zalozyc dodatki w stylu kabura na magazynki, kajdanki, torba na odzysk itp

Link to post
Share on other sites

Hej Hargin- właśnie to jest najważniejsze : kwestie upodobania. Jednemu pasuje czest innemu nie. Np. do tej M.O.D możesz dopiąć dużą puche lub panel piersiowy i tam przenoisić granaty. Ja nosiłem go przede wszystkim do CQB i to tylko na magi :D tak jak mówiłeś. Ale pod nim miałem pas z szelkami ALICE (co jest zresztą często praktykowane w różnych SF), a na pasie podstawowe wyposażenie-manierka, first aid kit, knive, strobo, 45, magi do 45-czyli wszystko co potzrebne do CQB.

jesli natomiast wychodzisz do lasu podpinasz dodatkowe kieszenie i tam wchodzi reszta wyposażenia.

A pas z pistoletem nie powinien być montowany do kamizelki( przynajmniej w taktyce zielonej) zdjęcie kamizelki powoduje że jesteśmy bezbronni :wink: -Dlatego często kabura montowana jest do paska typu rescue ktury wprowadzony jest w szlufki spodnii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...