Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74M [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zainteresowały mnie 2 repliki. Mowa o SLR105A1 i omawianego AK 74 od ICS. i tu mam pytania

 

1)Czy SLR jest bardziej plastikowy czy mnie sie wydaje?

 

2)Czy Ak 74 można ztunningować do 440 Fps-ów za pomocą Zestawu Tune Up Kit do AK/SLR105A1. Czy on pasuje?

 

P.S. Jak by któś mnie oskarżał ze jestem leniem i nie zapytalem sklepu to mówie że pytalem ale głupio mi jest pytac o coś czego nie ma jeszcze w sklepach. Jeżeli ktoś twierdzi że zapytać sklep to zamało to mówie ze po angielsku nie zawiele umiem i szukałem tylko w polskim internecie i nie znalazłem.

 

Dziękuje

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem do radomia pare minut temu i czego sie dowiedziałęm:

W gruncie rzeczy nie ma problemu z zakupem kolby beryla ;) trzeba złożyć oficjalne zamówienie na fax:(48 ) 38 03 179. Z tymże koszt kolby może wynosić koło 300 zł (!!!!). Odbiór tylko osobisty ( :evil: ), chociaż na stronie co innego. Mimo, że złożysz zamówienie, to możesz czekać do usranej śmierci z realizacją, muszą ją przygotować bo "to fabryka, nie sklep". Dobrym dowcipem jest także to, że trzeba przed odbiorem, przed wykonaniem kolby zapłacić... Nie ma to jak miła obsługa, sprzyjająca klientowi.

Link to post
Share on other sites

Hehe, jedyna szansa, ze sie skrzykniemy i zamowimy powiedzmy 100 kompletow kolb, loza i nakladek. Moze wtedy nie podejda do nas jak do natretow, ktorym sie podaje cene zaporowa aby "zmyc" klienta! :?

 

A tak swoja droga, to wymiana kolby nie przerabia przeciez AK74 na Beryla! Do podmiany/przerobki jest kupa innych detali i watpie aby mi sie udalo zobaczyc tutaj udana konwersje AK74 na Beryla...

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi wg mnie o stworzenie idealnej repliki beryla, a o wygodę;). Mimo wszystko im krótsza giwerka, tym wygodniejsza. Najchętniej, tak naprawdę, był bym posiadaczem jakiejś quasi-podobnej repliki mini beryla. Znaczy... wystarczy mi coś krótkiego jak beta, tyle, że z kolbą berylową;).

 

Jednak złożę to oficjalne zamówienie. Trafi to oficjalnie do działu handlowego- będą musieli powiedzieć coś konkretnego. Albo powiedzą jednoznaczne "nie", albo ruszy sie sprawa- miejmy nadzieje;)

Link to post
Share on other sites

Wygoda jest pojeciem wzglednym. Natomiast bez watpienia spore miejsce na baterie w kolbie stalej jest zdecydowaną zaletą, dajaca mozliwosc zalozenia wiekszego woltazu czy tez pojemnosci akumulatora... Wykorzystanie kolby skladanej narzuca od razu pewne ograniczenia w tym zakresie.

 

A jak zalezy ci na malych rozmiarach, to moze lepiej sie juz szarpnac na AKS74U z VFC?

 

No, ale czekam na opis finalizacji transakcji z FB! :D

Link to post
Share on other sites

Chyba nie zaprzeczysz, że im mniejsze gabaryty giwery- tym wygodniejsza w pomieszczeniach, gęstwinach, czy bóg wie gdzie :twisted:

 

Myślałem nad jakąś kieszokną przypinaną do kolby na akumulator. Gdzieś to widziałęm i sie raczej na to nie skarżyli.:wink:

 

AK74U-całkiem fajowe... ale przydrogawe :P

 

Faks do FB wysłany-czekam na odpowiedź...

Link to post
Share on other sites
Chyba nie zaprzeczysz, że im mniejsze gabaryty giwery- tym wygodniejsza w pomieszczeniach, gęstwinach, czy bóg wie gdzie :twisted:

Ja zaprzeczę :)

Używam G36c i wcale nie uważam, żeby złożenie kolby jakoś szczególnie pomagało w pomieszczeniach. Poza tym kolba pozwala wygodniej celować, a jeśli jest za krótka, to boli szyja.

Link to post
Share on other sites

Oto co dostałem od military w wzwiazku z pytaniem o czas dostawy i przewidywaną cene :

 

witam,dostawa będzie w połowie kwietnia,dziś wychodzi zamówienie do CG

 

 

Pozdrawiam

 

Coś dziwnie sie guzdrali z tym zamówieniem bo giwera juz jest dostępna od jakiegoś czasu :roll: A co do ceny to wciąż tego nie wiedzą czy jak ? :|

Link to post
Share on other sites

Miałem więlką ochote na coś w stylu Ak ale chyba nadal będe czekał. Co raz więcej głosów że SLR nie jest warta zakupu. W tej chwili zdecydował bym się bardziej na AK 74 choć moim marzeniem jest AKM-S full metal i dodatki z drewna.

 

Czy tunnig Modeli firmy ICS nie odbiega znacząco od replik innych firm?

 

Dziękuje

Link to post
Share on other sites

:( Szkoda, bo jak by był dostępny od niedzieli to byśmy mieli takiego w drużynie a tak to będzie slr105.

Cena podobna do tej w Czeskich sklepach i powinna być niższa przynajmniej trochę wyższa od tej na wgc. Ale to w końcu polska.

Link to post
Share on other sites

Ja tu spisek widze, panowie...

asgshop.pl nie ma tych modeli, ani pewnie nie miał;), poprostu pare osób sie skusi i u nich zamówi, a nie poczeka na dostawe do military- gdzie może być tańsza. Z moich obliczeń wynika, że troche zaabiają z tych 290 dolców co jest na zachodzie(czy na wschodzie, nie wiem) 8), może military walnie normalną cenę to i asgshop.pl zejdzie z ceny bo teraz chyba robi jakieś 400zł na sztuce (jeśli miało je wogóle w magazynie)... Dobry biznes;) Zabawniejsze bedzie to, jak military pójdzie za ciosem i strzeli cene 50 zł niższą- oni pewnie też by chcieli zarabiać 400 zł na sztuce :?

 

A może bredze u tak naprawde to tylko dowcip z tą ceną... w końcu zaraz 1 kwietnia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...