Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co z tą M14??


Recommended Posts

heya.

 

Co w końcu będzie z M14?? Czy ustalono jakiś termin kiedy wejdzie do Polski? Który sklep będzie ją miał jako pierwszy? Jakie ceny sa prognozowane/ jak myślicie??

 

Pytam o to wszystko bo nie mam kasy (modem TPSA) żeby siedzieć i szukac po stronach japończyków (półmetrowy im za opóźnienia) albo anglików i szukac coś na ich forach...

Dzięki za odp. Pozdro, Rash

Link to post
Share on other sites
  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie, ze do Polski M14 dotrze pewnie jakos na przyszloroczna gwiazdke.

 

Miala byc na ta gwiazdke w Japonii, nie bedzie, moja teoria to to, ze pojawi sie najwczesniej na wiosne, moze w maju?

 

A zanim dotrze do Polski, do jeszcze faktycznie potrwa, bo ludzie w Japonii juz teraz skladaja zamowienia na M14, wiec pewnie pierwsze serie pojda na pniu i poza Japonie raczej dla normalnych smiertelnikow nie zbladza...

 

Wiec moja teoria (wydedukowana na podstawie lamania w kosciach i obserwacji jaskolek :wink: ) to to, ze trafi do nas jakos pod koniec roku 2005.... :cry:

Link to post
Share on other sites
m14 by AC delikatnie mowiac... ssie

 

Osmiele sie miec inne zdanie, nie spotkalem sie jeszcze z negatywnym opisem tej M14, owszem pierwsze wersje tej giwery mialy kilka wad ale byly one do naprawienia wlasnym sumptem, np. te opisane tutajhttp://www.renegaderecon.com/article_details.php?id=35 . Teraz AC produkuje M14 w wersji nazwijmy to 2.0, ktore sa ich pozbawione. Ok, jedyna powazna "wada" M14AC jest to, iz jest w pelni automatyczna w odroznieniu od "prawdziwka" :).

 

pozdro

piok

 

P.S Kto za przeproszeniem "sra" kasa, moze sobie sprawic cos takiego http://www.uncompany.com/pageproductdetail...asp?prodid=4493 :)

Link to post
Share on other sites
m14 by AC delikatnie mowiac... ssie

 

Osmiele sie miec inne zdanie, nie spotkalem sie jeszcze z negatywnym opisem tej M14, owszem pierwsze wersje tej giwery mialy kilka wad ale byly one do naprawienia wlasnym sumptem, np. te opisane tutajhttp://www.renegaderecon.com/article_details.php?id=35 . Teraz AC produkuje M14 w wersji nazwijmy to 2.0, ktore sa ich pozbawione. Ok, jedyna powazna "wada" M14AC jest to, iz jest w pelni automatyczna w odroznieniu od "prawdziwka" :).

 

pozdro

piok

 

P.S Kto za przeproszeniem "sra" kasa, moze sobie sprawic cos takiego http://www.uncompany.com/pageproductdetail...asp?prodid=4493 :)

 

tylko auto , brak bezpiecznika , hop up od Mki (makabra)

lipne bebechy (w nowych wersjach) to jest to z czym ja sie spotkalem :).Wogole AC ma no coz.... nazwijmy to "kiepskawa" opinie. , chodz byli tacy co wyrazali sie dobitniej.

Link to post
Share on other sites

a fu!! Co to k**** za profanacja?! to ma być m14?? To wygląda jak...kuźwa sam nie wiem jak to wygląda..na wymioty mi się zbiera, przepraszam. Ide do kibla:)) Jak można używać czegoś tak obrzydliwego?!

A tak na serio to czekam (chyba nie tylko ja) na dalszą aktualizację tematu i czekam na M14 Olive:)) mmm...miodzio:)

 

pozdro, Raszyd

Link to post
Share on other sites
a fu!! Co to k**** za profanacja?! to ma być m14?? To wygląda jak...kuźwa sam nie wiem jak to wygląda..na wymioty mi się zbiera, przepraszam. Ide do kibla:)) Jak można używać czegoś tak obrzydliwego?!

A tak na serio to czekam (chyba nie tylko ja) na dalszą aktualizację tematu i czekam na M14 Olive:)) mmm...miodzio:)

 

pozdro, Raszyd

 

wazne ze strzela i ze naboje leca mniej wiecej tam gdzie chce strzelajacy .. reszta sie nie liczy ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...