Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szczyp

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodać można jeszcze: military.pl - na Osowie, ale oni z ASG chyba się od jakiegoś czasu wycofują i mają w asortymencie jakieś resztki. tajgun.pl - we Wrzeszczu, chyba podobnie j.w. magnumarena.pl - wiem, że jest, ale jak to wygląda nie wiem. Demobil na Morenie - ale tam z asg to tylko kulki, czasem magazynki.
 2. Jest dokładnie tak samo jak w innych eMkach. Ja użyłem rurhaka, działa dobrze, ale złamałem 2 zęby barrel nuta.
 3. 1. J.w. brak "+" przy oznaczeniu "Z87". 2. Przy napisie "right" masz 2 tarcze, powiedzmy "zegarowe" (nie widzę dobrze - oznaczenie daty produkcji, partii, albo coś w ten deseń) u mnie jest jedna tarcza. 3. Na ciemnej szybce mam inny układ oznaczeń "Z87+"_"CE"_"ESS". U mnie "ESSZ87+"_"CE" (też pisane od tyłu) 4. Z drugiej strony szybki mam "L3" (dzięki przezroczystości powinno być widoczne też na Twoich zdjęciach i powinno się pokrywać z Twoim "CE"). Swoje kupowałem od jednego z dystrybutorów wymienionych na stronie producenta w marcu 2015. Sam w sumie możesz spróbować się odezwać do producenta: "Mam, ale nie wiem czy oryginał". Różnice zawsze mogą wynikać ze zmian wprowadzonych przez samego producenta.
 4. Być może podstawa muszki wysunęła się do przodu razem z lufą (podstawa muszki jest mocowana do lufy, a lufa przez kołek i imbus do korpusu). Rozwiązanie - wyjąć muszkę, pod nią na podstawie od góry jest mały imbus, odkręcić go, wsunąć lufę głębiej w korpus i przykręcić. W moim rk kołek trzymający lufę był tak luźny, że przy powyższej czynności nie musiałem go wybijać. Nadal, zależnie od egzemplarza czy jego zużycia jest ryzyko, że się znowu po czasie wysunie. W tedy trwalszym rozwiązaniem będzie w ogóle wyjąć lufe i zrobić małe nacięcie (brzeszczot, pilnik) w miejscu, w którym śrubka imbusowa powinna trzymać lufę.
 5. Nie napisałem tego, ale to prawda, najpierw warto pomierzyć. Ja kupiłem 3 różne podwyższenia (od kilku mm do cala) oraz szynę na rączkę transportową. Dobrałem optymalną wysokość i inne niepotrzebne części oddałem.
 6. Maska stalker + EoT na M4 Dla mnie koli był za nisko, a głowę mam raczej małą, wzrost ~180.
 7. @MarekMac trochę mnie zaciekawiła Twoja odpowiedź. Chemię miałem dawno, ale jestem pewien, że zarówno cynk jak i aluminium to metale. Czy stop metali można nazwać metalem? Myślę, że przynajmniej jako skrót myślowy tak - czy chodzi Ci właśnie o to, że stop to nie metal, tylko właśnie stop metali i nic innego?
 8. szczyp

  Kulki G&G

  Ostatnio w paczce G&G 0,25 lub 0,28 zauważyłem kilka kulek z ubytkami (dziury, jakby niedolane do końca) i 2 z odbarwionymi ciemno brązowymi kropkami (1-2mm średnicy). W paczce nie grzebałem, wszystkie wadliwe były na wierzchu, nie wiem co było głębiej...
 9. Low boyi 68 kulek, dokładnie brałem z tego źródła: http://allegro.pl/metalowy-magazynek-low-cap-m4-m16-boyi-i6217592317.html Pewnie to samo co na gf, kluczowe czy ma popychacz wychodzący z kanału magazynka ponad ząb trzymający kulki tak jak tu: http://azteko.pl/images/1/magazynek-lowcap-m4-m16-metalowy-60-kulek-3.jpg Low specna 70 kulek brałem jako zestaw z gf: http://gunfire.pl/product-pol-1152201949-Zestaw-5-magazynkow-low-cap-70-kulek-do-M4-M16-czarny.html
 10. +1 Poza tym to low boyi jest jednorzędowy, low specna jest dwurzędowy.
 11. Czy jest tu jakiś mieszkaniec Gdańska Osowy (lub okolicy) posiadający chrono?
 12. Mi by wystarczył mosfet tylko z AB i burstem 3 strzałowym. Jestem sam czy byłby na to większy popyt?
 13. W przypadku wątpliwości co można wywieźć z Ukrainy (czy dowolnego innego państwa) lepiej pytać ich urząd celny, ambasadę lub konsulat. Można zapytać też naszą placówkę dyplomatyczną w danym Państwie.
 14. Jak chcesz kupuj, ale szybkę koniecznie zmień na nową i będziesz spokojny o oczy. Cen nie sprawdzałem ale pewnie wyjdzie taniej niż zakup nowych gogli.
 15. Miwo Praszka kilka miesięcy temu przysłała mi próbki, o które prosiłem za free. W tym samym czasie Miwo Lubliniec odpowiedziało, że próbek nie wysyłają... Innych nie pytałem.
×
×
 • Create New...