Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Troutman

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ulti 18k będzie za wolny, polecam w tej cenie Tienly 25K, powinien dobrze zagrać z 12:1
 2. Hej, jestem po wstępnym tuningu i coś mogę powiedzieć. Fronty bez problemu się wymieniają, jest normalny grip. Ogólnie cała pneumatyka do wymiany bo plasticzany szajs, komora hopup dysza glowica tloka glowica cylindra tlok :D Mam problemy ze szczelnością i kompresją, musze się jeszcze pobawić. Dam znac jak coś.
 3. Zamówiłem, powinna dojść na czasie. Kupiłem ostatnią sztukę na Taiwangunie. Kupiłem też 9 magów cymy, bo po 20zł :D A front planuje zmienic na 7" M-Lok - powinna wyglądać trochę lepiej niż ten króciutki w wersji Shorty. W kwietniu wjeżdża silnik Tienly 35K, bateria 11.1 25C, zebatki 12:1, perun i shortstroke. Celuje w 40 rofa.
 4. Troutman

  G3 LCT

  Hej, mam, zrobiona na DMR - zakładałem że buda zostaje a reszta robi wyjazd. Replika została kupiona w listopadzie 2018 w cenie około 1260zł - najlepsza cena na świecie, tutaj nie ma co ukrywać, długo badałem cenę. Była przeceniona na -15% na gunfire i wpadł dodatkowy kod -10% na wszystko. Co mi się podoba, przede wszystkim jakość wykonania, wymienność z ostrymi częściami, waga i toporność - nie boję się że ją popsuję :D A teraz minusy, długa lista: Magazynki Kompatybilność z innymi komorami HU a raczej jej brak - PROWIN i Retro Arms mają za długi kanał do podawania ku
 5. Dziękie wielkie za pomoc! W tym momencie na ubitym m120 guardera mam od 440-470fps. Więc po doszczelnieniu pewnie będzie powyżej 450.
 6. Cześć! Mam cymkę 0.40. W tym momencie replika wyciąga 440-460 fpsow - postanowiłem że czas na zmianę pneumatyki. Aktualnie gearbox ma ubitą m120, nasmarowany i wypodkladkowany. Oprócz tego jest flathop(który dał mi 470 fps na Stock sprężynie) Chciałbym osiągnąć stabilne 450fps i większy rof. Planuje sprężynę na m110 i wymianę całej pneumatyki na coś szczelnego bo w tym momencie powietrze ucieka wszędzie. I tutaj chciałbym poprosić o pomoc w dobraniu dyszy głowic tłoka i cylindra oraz samego tłoka i cylindra. Planuje używać lipo 11.1 po wymianie na słabsza sprężynę.
 7. Kolego polecam mój patent na luźne magi - podkleiłem paski wycięte z filcowych podkładek do mebli. Do dostania w obi castoramie ikei itd. Magi siedzą sztywno i ani drgną. Tniesz np. kółka na paski i naklejasz na wewnętrznych ściankach body, tak mniej więcej od krawędzi do wysokości komory hop-up i działa jak złoto.
 8. Mam cymę 040. Po włożeniu preclufy ZCI 6.02 i flathopie moje fps skoczyły na 470. Jak włożę sprężynę guardera m110 to fpsy spadną na te 440? Dodatkowo czy przy okazji coś wymienić w gb? Nie licząc podkładkowania i smarowania. Dzięki! Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 9. Kolego OPie, ja ze swojej strony mogę polecić Ci z replik AK - LCT i E&L. Moim osobistym zdaniem LCT ma troszkę lepszą jakość wykonania zewnętrznego. A jeśli chcesz coś nietypowego - G3 od LCT, full steel - prawie 5 kilo wagi. Minus to drogie magazynki, najtaniej 80zł sztuka sprowadzając kilka sztuk z chin. Dla porównania normalnie magazynki kosztują 30-45zł. Pozdrawiam! PS: Witaj na WMASGu, zakładasz temat i dostajesz 2 strony kłótni :D
 10. Hej, szukam jakiegoś małego camelbaka do podpięcia do pasoszelek na tył. Mam mniej więcej 20x30(max. 35) cm miejsca. Na razie wpadł mi w oko camelbak milteca 1.5L w wersji OVAL. Znacie coś godnego polecenia?
 11. O kurw muszę anulować zamówienie. Dzięki! Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 12. Na redwolfie można baaardzo tanio wyrwać promyki - ja za 145zł z przesyłka wliczoną w cenę kupiłem 455mm do kałaszka. Polecam !
 13. Taiwangun się nie popisał, Azteko to samo, a Gunfire w tym momencie leży. Biedny strasznie ten piątek :D
 14. Troutman

  CM.040C [CM]

  Mam pytanie dot. Repliki. Czy bateria jak wszędzie znajduje się pod pokrywą zamka czy w kolbie? Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...