Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tissot

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podbijam. Temat już umarł? IPSC AA już u nas nie funkcjonuje? Bardzo mnie ten temat zainteresował. Jestem z Łodzi.
 2. Cześć, Może zacznę od tego, że zbieram repliki sprężynowe. W swojej kolekcji posiadam Taurus PT 24/7 KWA Spring i mam z nim mały problem. Wykonanie tego pistoletu jest bardzo dobre jednak w moim egzemplarzu występuje problem z podawaniem kulek przy przeładowaniu. W momencie przeładowania kulka jest ładowana do komory, z tym że co jakiś czas zamek się blokuje ponieważ kulka zamiast "wejść" do komory wpada obok co wiąże się z blokadą zamka i problemem, który zlikwidować można tylko poprzez dłubanie wewnątrz w celu wyjęcia kulki. W innych replikach nie spotkałem się tym problem
 3. Tissot

  MP7 R4 [WELL]

  Czołem, Może ktoś potwierdzić na 100% jaki tłumik (gwint + ewentualnie firma/model) będzie pasował do R4? Co u siebie założyliście? Z przejściówką czy bez? Dzięki!
 4. Tissot

  redberet.pl

  Przeszedłem dokładnie to samo. Jak kurier przywiózł paczkę to okazało się, że została nadana dzień wcześniej a info z panelu użytkownika nie miało żadnego znaczenia (w trakcie realizacji, wysłano itp). Przez telefon cały czas słyszałem zapewnienia, że już wysłano, że może kurier nawalił itp.
 5. Tissot

  redberet.pl

  Maile należy odpuścić. Tylko gnębienie telefonem pomaga.
 6. Temat stary, ale moc AGM003 nie maleje. Ja mam coś takiego - własnej roboty:
 7. Tissot

  AKM/AKMS

  CM 039C + malowanie własne
×
×
 • Create New...