Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stary Traper

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Jeśli jeszcze nie załatwiłeś, to znajdź grupę na fb ,,serwis replik asg polska" i poszukaj tam ludzi którzy drukują części, na pewno ci dorobią. Może napisz do Mountebank customs
 2. I jak, rozkminiłeś? Mam podobnej natury problem w swoim kolciku
 3. Właśnie wpasowałem do cymki standardową lufę AEG. Wystarczy zrobić w niej dwa małe nacięcia pilniczkiem. Po operacji lufa spokojnie może być użyta w elektryku.
 4. Kolega ma akm74s też od Boyi i ten sam problem. Rzecz w tym, że cała lufa jest krzywo wsadzona, otwór pod kołek jest krzywy.
 5. Tutaj jest trochę info o kompatybilności http://www.airsoftsn...o-upgrades.html Tutaj konkretne fotki flaków https://www.facebook...92453697&type=1 Jakby jakimś cudem znikły, to walić do mnie na pw, mam je wszystkie na dysku. Jakoś mi się nie chce wierzyć w te 525FPS w stocku. Co oni tam pakują...?
 6. Witam... Taki problem mam... pękła mi szybka od kolimatora Eotech 552. Ktoś wie, gdzie można dopaść zamienne? Albo z czego można sobie dorobić nową?
 7. Stary Traper

  M4 [CYMA]

  Kolejne info - komora jest do niczego w moim egzemplarzu - rozregulowuje się przy strzelaniu... I drugi raz ułamała mi się ta plastikowa część trzymająca rączkę przeładowania. Masakra
 8. Zapomniałem o temacie. Na pękające gałązki i szelest liści nie pomoże, ale na piach z jakimś żwirem, kamyczkami/gruz jak najbardziej. Inna sprawa, czy to ma jakiś głębszy sens, czy nie.
 9. Wczoraj o 13 zamówiłem magnifier, zadzwoniłem wieczorem do kolesia, powiedział, że wysyłają o 19 z reguły, mają na stanie więc na pewno wyślą i do piątku powinno przyjść. Niestety nic się nie ruszyło. Dzisiaj dzwonię drugi raz... W końcu ktoś odebrał: ,,sprawdzimy, czy zostało wysłane i po prostu ktoś nie wklepał w system i damy znać". Odzewu brak. Dzwonię znowu po pięciu godzinach... ,,Jestem na spotkaniu, oddzwonię później". Akurat... Jeszcze dam znać jak to się potoczy, ale nie przewiduję fajerwerków.
 10. Stary Traper

  M4 [CYMA]

  Wymieniłem dystanser na typ H (który był za duży i musiłem go zeszlifować...) i teraz kręci ładnie nawet 0.3 jeżeli ma dobry dzień, bo czasem nie chce... Jak ma dobre chwile to lecą w punkt a czasem to z bliska trafić nie mogę. Chyba muszę się przerzucić jednak na 0.28, albo zmienię gumkę w końcu.
 11. Się śmiejecie z gąbek na butach ale kiedyś widziałem w necie gdzieś takie cóś dla myśliwych, co miało niby tłumić kroki, co się na podeszwę zakładało. Właśnie taką gąbkę jakby, w kamuflażu oczywiście.
 12. Ok - podmieniłem kabelki przy batce, działają teraz obie. Dzięki Hindusie.
×
×
 • Create New...