Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ashigara

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie podziękowania dla Cortesa za organizację, a dla reszty towarzystwa za wspólną zabawę. Bawiłem się świetnie pomimo przemoknięcia do suchej nitki. Zagadki ciekawe i nie łatwe do odgadnięcia. Trudno powiedzieć czy bylibyśmy w stanie odnaleźć kryształ gdyby drzewo zaśpiewało jak trzeba. Obawiam się, że ze względu na zmęczenie, aktywność wroga i kompletne ciemności byłby z tym problem. Osobne podziękowania dla asystentki profesora Francesci za kreatywność i zaangażowanie. Ashigara
 2. Wg instrukcji Kar98k do czyszczenia i zabezpieczania osady używano olej lniany, z czasem w warunkach bojowych drewno ciemniało. Ja używam olej Schaftol, tutaj w ciemniejszym kolorze Dunkel. PS. Żadnej frezarki nie było, tylko ręczna robota :)
 3. Poprawka kolby AGM. Zeszlifowane boki i spód na płasko, dodany rowek z przodu. Zaczyna przypominać oryginał.
 4. Mam 2 krótkie magazynki. Ten na zdjęciu to skrócony hi-cup (mieści ok 70 kulek) który przygotował mi znajomy serwisant. Wymagał jednak wielu moich poprawek bo nie trzymał fps. Drugi zrobiłem sam, a w środek zapakowałem testowo krótki magazynek mp7 na 30 kulek. Kosztowało mnie to sporo pracy z pilnikiem, ale się udało :)
 5. Witajcie, Tak prezentuje się mój Stg44 AGM po zamontowaniu celownika ZF4 i zabiegu postarzania. Z oczywistych względów nie nadaje się do rekonstrukcji (rączka, selektor, kolba...) ale na potrzeby ASH będzie ok. Ostatnie zdjęcie przedstawia oryginał z US Ordnance Museum.
 6. Ostatnie zdjęcie wprowadziło zaniepokojenie w szeregach niemieckich :)
 7. Czerwony kolor cyfr był wykorzystywany przed wojną. W 1914 zmieniono na go ciemnozielony, a w 1915 w ogóle porzucono ten pomysł.
 8. Wielka Brytania: 1. Domino, 2. Kolba, 3. Janik, 4. Cortes, 5. Hubert 6. Pit 7. Mareq 8. Miapow 9.Bullet 10. a5d4f1 11. Daffi 12. Alun 13. Sikor Niemcy: 1. Michael 2. Młody 3. Lee 4. Hajdi 5. Pazur (postaram się ogarnąć obowiązki moderatora i strzelca). 6. Kuba 7. Lukas 8. XrayPl 9. Bękart 10. Ashigara
 9. Witaj Bękart. Cieszymy się z każdej duszyczki która zapisuje się na nasze imprezy :)
×
×
 • Create New...