Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZłyDuch

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 1. Poruszyłem temat z Pingwinami i istnieje spora szansa, że się wybierzemy :).
 2. Nie mogę edytować, więc dodam jeszcze pytania - jak wypada wytrzymałość body replik od KWA oraz spasowanie na tle G&P, G&G i CA? Szukam repliki, która nie rozpadnie się przy ostrym tyraniu weekendowo-jebankowo-milsimowym.
 3. Przymierzam się w na początku przyszłego roku do zakupu repliki z tego linku: http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=78&id=5910 Ze względu na wymiary idealnie nadające się do wstawienia długiej lufy, planuję na niej zbudować DMR na ok. 480-490 FPS. Jak obecna seria KWA radzi sobie z SP130? Co musiałbym wymienić w gearboxie?
 4. Moja replika AK-74 z prometheusem 460mm pluje 5.95 0.28g. Testowałem też 0.3g i byłem zadowolony. Świetne kulki. Żadnej zacinki, lecą tam gdzie chcę.
 5. Z wyżej wymienionych bierz Blastery, aczkolwiek ja sam przerzuciłem się testowo z G&G 0.28g na 5.95 0.28g i nie mam zastrzeżeń, pięknie latają.
 6. Pożyczyłem ostatnio od kolegi Turnigy Accucel 6 50W. Bardzo fajna ładowarka w przystępnej cenie (100-120 złotych + zasilacz ok. 30 zł). Naładuje wszystko, NiMh, NiCd, LiPo, LiFe. Istnieje możliwość określenia prądu ładowania. Czytelny wyświetlacz. Wiele trybów w pracy, w tym rozładowywanie oraz ładowanie LiPo do pojemności pozwalającej na bezpieczne przechowywanie.
 7. Od siebie polecam prowina. Szczelna, łatwa w instalacji, nie sprawiała problemów ani w E&L ani w RK-02.
 8. ZłyDuch

  Wycena RK 08S

  Już wyciągam kryształową kulę, poczekaj. Podałbyś przynajmniej przebieg, datę zakupu repliki, którym właścicielem jesteś, jaki jest jej stan zewnętrzny (najlepiej zamieść zdjęcia), czy cokolwiek jest uszkodzone. Dodaj producentów w/w dodatków, mosfetu, magazynka. Czy replika była kiedykolwiek otwierana?
 9. Zobacz, czy nie masz włączonego CTCSS/DCS na Baofengu.
 10. Lonex to nasz Ultimate. Części wew. robią spoko, ale podobno repliki są słabe.
 11. ZłyDuch

  Baza do DMR

  Tak jak powiedział kolega wyżej, 450 FPS i karabin wyborowy mija się z celem. Skoro ma to być DMRka, to znaczy, że chcesz strzelać ze sporej odległości, ergo kulka musi lecieć szybko, aby przeciwnik nie miał czasu na schowanie się za drzewem po usłyszeniu dźwięku silnika. Dźwięk w powietrzu rozchodzi się w prędkością ok. 300 m/s, więc moim zdaniem powinieneś celować przynajmniej w 155-160 m/s (ok. 525 FPS). Potrzebujesz również lufy precyzyjnej klasy prometheusa - skoro masz strzelać na single, musisz mieć świetne skupienie. Budowanie DMRki na półśrodkach to bardzo zła decyzja, ponieważ nie bę
×
×
 • Create New...