Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

big bob

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,408 profile views
 1. Witam. Używał z Was ktoś tego celownika? https://azteko.pl/gg-celownik-elcan-specter-dr-1-4x-p-32805.html Warto w to inwestować, czy lepiej iść w kopie ze stałym przybliżeniem x4?
 2. Dzięki. W necie widziałem zdjęcia z kolbą emki. fajnie to wygląda. Muszę jeszcze poszperać.
 3. Witam. Mam następujące pytania odnośnie tej repliki: 1. Czy jest możliwość zasilania jej jak w przypadku M249 ze zwykłych emkowych magów? Jak wygląda ta sprawa w palnej wersji? 2. Próbował ktoś z Was do niej wstawić prowadnicę z kolbą dedykowaną do emek. Jakiej firmy prowadnice pasują do niej bez przeróbek?
 4. big bob

  SCAR-L [WE]

  Jaki typ wtyku baterii siedzi w tej replice, oraz batka jakich gabarytów wejdzie do niej bez problemów?
 5. O.K. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
 6. Wielkie dzięki za pomoc. A tak przy okazji jedno pytanie. Na większości współczesnych fotek Brytole śmigają w ospreyach (Afgan, Irak itp.) Jakich platform/ systemów nośnych używają obecnie regularne oddziały jak i sf w terenie leśnym (klimat umiarkowany) a jakich w tropikach (dżungla).
 7. Pozwoliłem sobie odkopać temat. Proszę o pomoc w identyfikacji kamizelki żołnierza na pierwszym planie.
 8. Pozwoliłem sobie odgrzać temat. Otóż od niedawna mam lufę Raven od PDI (6.01 247mm) zamontowaną w M4 CQB. Jest to typowa szturmówka. W porównani do stockowej lufy Aresa (6.05 270mm), skupienie kulek zdecydowanie wzrosło, zarówno na kulkach G&G .20 jaki i na Madbull eko .25. Co do jakości wykonania, zaraz po wydobyciu z opakowania przeczyściłem lufę wyciorem i faktycznie, nieco brązowawego osadu na wyciorze było, ale bez przesady. Jakiś olej bądź inny konserwant (?). Powierzchnia wewnątrz lufy wypolerowana, żadnych rys, bruzd. Nie mam porównania z preclufami innych producentów, ale jak na
 9. Przetestowałem w obiw strony.
 10. Witam. Otóż od wczoraj posiadam replikę w wersji K, mam następujący problem. Przy prawidłowo ustawionym hopsiupie i lunecie podkręconej w górę na maxa, kulki i tak trafiają sporo ponad punkt, który wskazuje krzyż lunety. Czy miał ktoś z Was podobny problem? Jak się z nim uporać. Pozdrawiam i z góry dziekuję za pomoc.
 11. big bob

  Madonion.eu

  Sprawa w końcu została pozytywnie rozwiązana. Zwrot zadatku na konto.
 12. big bob

  Madonion.eu

  Mój spokój jest na granicy wyczerpania. Przez pół roku wciskają kit zwalając winę na UC, po czym obiecują zwrot zaliczki, ale mimo obietnic kasy wciąż nie ma. Czy tak wobec swoich klientów zachowuje się POWAŻNY SKLEP?
 13. big bob

  Madonion.eu

  W piątek wysłałem do nich wiadomość z prośbą o zwrot zaliczki. Obiecali zwrócić kasę do 23.05. Szkoda, że tak wyszło, ponieważ jak większość kolegów, którzy wystawiali opinię na temat ich sklepu, również wysoko oceniałem sklep jak i serwis. No i lecą w kulki. Mimo zapewnień o zwrocie zaliczki do dziś pieniędzy nie otrzymałem. W poniedziałek zgłaszam sprawę na policję.
 14. big bob

  Madonion.eu

  Otrzymałem identyczną. Mam nadzieję, że faktycznie w końcu pozytywnie rozwiążą sprawę.
×
×
 • Create New...