Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wertyn44

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. taki kolor słabo działa w praktyce Mam na mysli kolor mocno zielonej , świeżej trawy
 2. ?XD Koleś wymienia topowe części i się pyta co znajdzie lepszego no serio ? Zmienić może tylko skorupę wrzucając te same części .
 3. Jakie pytanie taka odpowiedź."nie wiem czy to kupić powiedzcie mi " Mi się nie podoba więc odpowiedz jest prosta " nie "
 4. Szczerze to lepiej się chyba nauczyć wysztkiego z tutoriali na YT i czytając cały ten dział , w przyszlosci nie bedziesz uzależniony od serwisu.
 5. :( czyli lepiej oddać to komuś kto ma frezarkę ? Na customowy zamek do kolocka mnie niestety nie stać :D
 6. Mam poronione pytanie i tylko tu mnie nie zabiją (chyba), co myślicie o frezowaniu znalowego zamka od klocka dremelem , możliwe , czy będzie miotać jak szatan i prosta linia będzie niemożliwa do uzyskania ??
 7. Jak nie ,zawsze może wyciąć dziurę w lufie zew :D
 8. Co ja ci poradzę , mierzyłem laserem , tyle wychodziło , nie muszę z nikim walczyc o prawdę .
 9. Mierzone 75 skutecznego na 0.36 5 metrów dalej spadały kulki , pisałem juz w tym temacie to raz ale powtórzyłem jeśli nie jesteś zainteresowany całością . Lunetę mam
 10. :D jak ja wyjąłem swojego armiacza z pudełka to też się przygladalem co to jest , po prostu słabej jakości wybite logo sprawia słabe 1 wrażenie .
 11. Czmu wątpliwej jakosci ? Nasilowac się trzeba żeby ją zdjąć , dociska naprawdę nieźle , może dostałem jakaś 1 serie która miała sprawiać dobre wrażenie :D ?
×
×
 • Create New...