Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarne Buty

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wishu nie mogłem wysłać wiadomości na priv bo jest jakiś debug. Brałem udział w husky 2017,2018,2019.
 2. Niestety podczas etapu cqb Niemcy nie mieli wystarczającej siły ognia aby zdobyć silnie zabarykadowany budynek mimo wielu uproszczeń ze strony organizatora, morale także spadło w tak drastycznym tępie że po godzinie ostatniej gry zaledwie 60% naszego składu faktycznie prowadziło jakieś działania wojenne :( nie było zle ale poprzednia edycja na terenie bardziej otwartym była dla nas prostsza. A i wielka szkoda że etap nocny nie wypalił nie z winy organizatora po prostu mieliśmy pecha i nie była to pogoda, scenariusz był naprawdę zacny i tak jak mówił wish nie chodziło o strzelanine a o dokładną taktykę oraz element skradania. Z pewnością pojawię się ponownie nie tylko po to aby się pokazać ale także dlatego że każda impreza pod szyldem ASH zasługuję na nasze wsparcie, środowisko nie rozrasta się w takim tęempie jak zwykłe asg ale do ash trzeba chyba w pewien sposób dorosnąć lubić to.
 3. Mam dwie uwagi jeśli można: 1. Cofanie się w nocy 100m od kolegów aby czekać 5 minut do zrespienia i znowu wracać 100m to wyjdzie jakieś 20min na zrespienie a jeśli 3/4 plutonu zostanie trafione w odstępach po 5 minut od siebie to będzie trzeba czekać sporo aby wszyscy wrócili i można było móc ruszyć ponownie ( obstawiam najgorszy scenariusz) 2. Odlegość dla snajpera czyli osoby z najprawdopodobniej 4taktem i o mocy większej niż 500 fps. 20m to szaleństwo testowałem jak to boli z 50m na kulkach 0,46 i było to mocno odczuwalne co innego 20m. Rozumiem to tak że jeśli mam przed sobą budynek w odległości 20m i ktoś będzie chciał wyjrzeć przez okno to mogę w niego walnąć giwerą która ma 600 fps? Jeśli dobrze to rozumiem to jest szaleństwo albo wszyscy musimy wprowadzić obowiązkowo stalkery na gry w budynkach. Poprawcie mnie jeśli się myle.
 4. Chętnie bym wpadł gdyby to nie było na drugim końcu polski ;(
 5. No no coś się ludzie zebrać za bardzo nie mogą, samemu ciężko mi jest powiedzieć czy będe ponieważ niedługo zaczynam prace na ciężarówkach i nie będzie mnie zbyt często w domu a drugie to transport muszę polegać tylko na ekipie z koszalina lub niezbyt wygodnemu rozkładowi pociągów do poznania.
 6. Czy ktoś zajmuje się zrobieniem przyzwoitych mauserów na ostrych częściach w systiemie vsr springa ? Poszukuje kontaktu
 7. Czy ktoś zajmuje się produkcją mauserów w systemie vsr sping? W miarę przyzwoitych
 8. Co powiecie o wykorzystywaniu taktyk z WW2? zamiast współczesnych metod tak aby było jeszcze ciekawiej?
 9. Jestem typowym asgejem nastawionym na naparznkę co tydzień ale zawsze marzyłem o tym aby przenieść klimat gier komputerowym typu(medal of honor airborne, CoD) do rzeczywistość dlatego gdy spotkałem się po raz pierwszy z kolegą z koszalina który bawi się tylko w ash od razu podłapałem bakcyla że jednak można! a po pierwszej mojej grze ASH husky pierwsza edycja wzięło mnie całkowicie :) Ale wracając do sprawy Larpów pytam się teraz wszystkich czy kupujecie i kolekcjonujecie szpej historyczny tylko po to aby ubierać się w niego do każdej "strzelanki" bo jest wygodniejszy od współczesnego? Czy po to aby poczuć klimat tamtych czasów? Ja dla tego drugiego i dlatego wybierając to co ja sami sobie odpowiedacie na pytanie czy osoba mojego pokroju lubiąca naparzanki miałaby coś przeciwko larpowaniu. Wieże że nie tylko ja mam takie zdanie Ps: Nie zwracajcie proszę uwagi na błędy interpunkcyjne ;) I ortograficzne. ;) Tym razem daję dyspensę, ale żeby mi to był ostatni raz. ;) D.
 10. Chętnie bym przyjechał ale samemu to znów 150 zł na pociągi których nie ma poza tym będe wiedział na 100% do 30 listopada :(
 11. Oto historia pewnego zielonego gracza który rozpoczął swoją przygodę z ASH ponad rok temu: 2 września 2017 roku operacja husky 1 strój oprócz butów i repliki wypożyczony 28 kwietnia 2018 roku Bizerta północna afryka w warszawie 16 czerwca Orzeł wylądował 26 sierpnia zwykła niedzielna jeb..ka No i 2-3 września 2018 roku Operacja husky cz 2 Kompletowanie sprzętu oraz elementów stylizacji do tego poziomu jaki mam teraz zajął mi rok a nadal nie ukończyłem pełnej sylwetki także dość niska częstotliwość imprez ASH moim zdaniem jest tylko na + ponieważ teraz aż do następnego sezonu przynajmniej dla mnie nasze spotkania przechodzą okres hibernacji przez co mamy mnóstwo czasu aby na następną strzelankę bym jeszcze lepiej przygotowanym a fakt tego gdy obracasz się w towarzystwie osób u których ten poziom jest już bardzo zawyżony tylko motywuję do dalszego działania :D pozdrawiam
 12. Dziękuje dominiku że wypowiedziałeś się w tym temacie. Twoja odpowiedzi dała mi dużo do myślenia i poruszyła sumienie ponieważ jestem aktywnym graczem zarówno zwykłego asg jak i ash na co dzień próbuje te obydwa środowiska połączyć lecz nie zawsze wychodzi. Do zwykłych strzelanek pełnie rolę strzelca wyborowego i mógłbym brać ze sobą tą vsrke owiniętą w szmaty ale co to za frajda skoro jest ona na maksa stuningowana cześciami PDI ma spokojnie 90 m zasięgu i świetne skupienie? Zbieram się na kupienie normalnego mausera nie oczekuje 100m zasięgu po nim ale klimat jest zupełnie inny gdy grasz z czymś takim w ręce :) mam nadzieje że na następnej grze ash będe mógł już być wyposażony w 4takt którego sam oczekuje ponieważ półśrodki są dla mnie ciężkie do strawienia.
 13. Ogień pojedyniczy do STG only? NO WAY!!! A propo ładowania połowy magazynka to sprowadza się tylko i wyłącznie do przymusowego wprowadzenia MC lub RC do stg, nikt nie będzie na z HC załadowanym w 1/4 stopniu bo np ja nie mam żadnego dodatkowego magazynka i co mam się co 15 minut wracać na respa aby załadować ten jeden magazynek? Poza tym nawet jeśli ktoś będzie miał 3 HC załadowane w 1/4 to wychodzi na to jakby miał jeden pełen i grzechotałby z nimi tak że od wejścia do gry każdy by go słyszał "Chodzący Marakas" Proponuje aby pozostał 1 HC to maks do jakiego można zejść w przypadku tej repliki póki nie pojawią się mid capy, wiem że to niesprawiedliwe ze względu na brak przeładowywania ale tak póki co jest.
 14. Widzę że bardzo boli większość graczy fakt że zamiast 4 taktów w frakcji niemieckiej pojawiają się STG lub MP40. Po 1:. Zgadzam się z tym że na jedną drużynę powinno przypadać 1-2 STG jeśli chcemy ostro podejść do zbliżania się do realiów WW2, ale "Ale" rzeczywistość jest nieco inna i prawda jest taka że gdyby to mausery były wypuszczane w wersji springa o systemie VSR lub częściej pojawiały się na rynku w wersji gazowej nie przekraczając 1500zł to byłyby one częściej widziane niż STG ponieważ StG jest tańsze, ładnie wygląda, przyjemnie się z tego strzela nawet w stoku i do chole..y jest to bardzo dobra baza repliki historycznej pod ewentualny tuning więc nic dziwnego że ktoś zielony na pierwszą replike wybierze albo STG albo mp40 agm. Po 2:. Sprawa magazynków wydaje mi się że gdyby agm wypuściło mid capy lub real capy do swojej repliki to byłoby o połowę mniej szumu dookoła tej szturmówki. Szczerzę wątpie aby każdy posiadacz STG by dokupował po 3-4 magazynki dodatkowo to już 200 zł plus drugie razy tyle za przeróbkę bo trzeba wsadzić do środka inny magazynek. Ja sam jestem posiadaczem obydwu wyżej wymienionych replik i osobiście byłbym bardzo zniesmaczony ograniczeniem lub całkowitym zbanowaniem tej repliki na przyszłe imprezy ponieważ ma ona tylko HC i sieje bardzo ładnie. Jestem fanem 4 taktów ale jeśli chodzi o ich dostępność to jest bardzo ograniczona a customy to za dużo zabawy i jeśli chodzi o mój gust kiepski efekt wyglądu końcowego na przyszły rok powinienem być już w posiadaniu mausera ale chciałem podzielić się z innymi swoją opinią na temat STG na temacie zmiany magazynków z HC na MC uważam że ta sprawa utknie na dobre.
×
×
 • Create New...