Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mikadorus SDW

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, szukam lunety termo lub samego monookularu. Oprócz thor atn są sensowne opcje? Leupold LTO hd średnio mnie przekonuje... Czy można gdzieś w UE kupić te termowizory? W USA wychkdza po 1200dolarow. Niestety ATN nie potrafi mi odpowiedzieć czy wyślą do Polski. Ew. czy jest jakiś sensowny sprzęt w tej cenie do dostania w kraju?
 2. Cylinder masz dobry, nawet często ciut przyduży (chociaż to zależy od firmy, sorbo, gum na głowicy itp.). Najprościej to sprawdź na jakich kulkach karabin najlepiej nosi. Bo zmiennych, których nie ujmowałeś jest choćby waga tłoka (cięższe tłoki lubią cięższe kulki). Ja w swojej m4 G&P na 380fps (0,2g) cylinder JBU typ 2 z oknem przedłużonym pomiędzy typ 2/3 używałem kulek 0,36g, bo najlepiej na tym latały (SEMI oczywiście, bo automatu w asg nie uznaję).
 3. Próbował ktoś gumek ML? O ile uszczelnienie mnie nie przekonuje to flat już bardziej. Niestety większość opinii jest zza wielkiej wody przy ograniczeniach 550fps dla snajp.
 4. Myślę, że bart nie byłby szczęśliwy, że podajesz jego imię i nazwisko... Takie sprawy załatwia się PW.
 5. Z mojego "krótkiego" doświadczenia tylko spring. Działasz sam, jesteś zdany na siebie. Przy klasycznym napędzie sprężynowym ograniczasz niechciane wpadki do minimum. W ciągu 12 lat tylko dwa razy miałem awarię w springu. Raz siadła sprężynka od spustu aspro (-15c a spust miał z 2 lata), drugi raz rozpadła mi prowadnica .
 6. Te części można tłuc młotkiem. Warrior to ta sama konstrukcja co maruzen 96.
 7. Szajs. Fajne tylko na ścianę jeśli miałoby zakryć plamę po soku z winogron. W innej wersji się nie nadaje. Nawet na Facebookowej ASG POLSKA, by wpadli, że to niewypał.
 8. Kolega od tego czasu mógł spłodzić drzewo, zasadzić dom i zbudować syna.... Nawet kilkukrotnie.
 9. Do asg ma znaczenie co kupujesz. Minimum to DOC (lepsze niż pseudo leupoldy itp.). Kiedyś dawałem tu nawet poradnik jak usprawnić leupolda (syf straszny jak zajrzysz do środka). Co do jakości optyki: DOCem można czesać teren bardzo późnym wieczorem, a nawet strzelać w nocy (w pewnych warunkach). Na kilku imprezach udało mi się zobaczyć przeciwnika w ciemną noc. Optyka za 1-2k pozwala już na jako takie celowanie w księżycowe noce. Ale są to ciężkie kobyły. Na tyle duże, że luneta stanowiła prawię połowę wagi mojej starej VSR. Kończąc wywód - do 1000zł nie znalazłem optyki lepszej niż DOC. Mówię o uniwersalnej, bo jeśli chcesz biegówkę, nocną itp. to lepiej brać specjalistyczne. DOC natomiast radzi sobie w większości sytuacji. Działa na tyle ok, że zdecydowałem o sprzedaży swojej głównej lupy za prawie 2 kafle :-). Nie znam gracza z choćby kilkuletnim stażem, który nie poleciłby DOC (no chyba, że słabo zorientowany, lub nie bawiący się w snajperstwo).
×
×
 • Create New...