Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pitersgs

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobra panowie koniec tematu. Co powiedzcie o takiej konfiguracji: http://i45.tinypic.com/mmy7lv.jpg http://i48.tinypic.com/n70cic.jpg http://i48.tinypic.com/2zecfp4.jpg Na górze(od lewej): -kieszeń na granat 40mm -kieszeń na nóż -kieszeń na granat (amerykański) -kieszeń na radio, krótkofalówka Na dole (od lewej): -cargo uniwersalne (K93) -3x podwójna ładownica na magi m4 (K93) -nóż glock -Cargo uniwersalne miwo + na nim kieszeń na 3 granty 40mm
 2. Nie rozumiem o czym mówisz ? Jedyna alternatywa to zmiana całej kamizelki na inną w 25mm.
 3. Ciągnie nic tyle że mam już kamizelkę 20mm i 2 ładownice wiec się nie opłaca zmieniać. Dzięki za rady
 4. Czy ktoś oprócz miwo szyję ktoś ładownice na granaty 40mm w systemie 20mm w kolorze oliv/wz.93 ?
 5. Wydaje ci się ;) hehe jest to skopiowane ze sklepu pewnego. całość tekstu -http://www.cqbtactical.pl/artykuly_info.php?artykuly_id=15 Po co mam edytować ? Chciałem tylko pokazać zastosowania jakie podaje sklep.
 6. ,, Światła tego typu maja masę, w zasadzie nieograniczonych zastosowań. Dla żołnierzy można mnożyć przykłady zastosowań tego typu światła. Używane one są między innym do: - poruszania się w ciemnościach - odczytywania map itp. - oznaczania żołnierzy(treningi w wodzie, ćwiczenia itp.) - oznaczania pomieszczeń(bazy itp.) - oznaczenia pojazdów - oznaczenia wejść, wyjść, dróg ewakuacyjnych - oznaczenia pół minowych - kierowania ruchem - oznaczania niebezpiecznych elementów - oznaczania typów amunicji podczas strzelań nocnych Znalazły też bardzo
 7. Witam mam pytanie Jak zrobić z zwykłych słuchawek z mikrofonem zestaw słuchawkowy do elty. Jak przerobić wtyk ? ewentualnie Gdzie można kupić zestaw słuchawkowy do krótkofalówki elta model 9335? Chodzi o tą krótkofalówke: https://ssl.allegro.pl/item585318275_elta_9...er_prezent.html
 8. Co sądzicie o tym sklepie ? Ktoś już zamawiał ? Jak z przesyłkami itp. Opinie itp szybko mi są potrzebnę. http://www.camo-militaria.pl
 9. W niedziele latarka po raz kolejny udowodniła swoją niezawodność. 6h na mrozie -13,-15 + tarzanie w śniegu zniosła bez najmniejszej rysy. Dodatkowo w każdej latarce której używałęm zawsze przy mrozie baterie padały w 10min. Tu było inaczej nie wiem czyja to zasługa.
 10. A może plecak alice ? On ma chyba coś koło 50'tki l.
 11. Ja sie na tym nie znam i zadałem pytanie a przy okazji dałem tę które ,,wpadły mi w oko''. Może za tą cenę są lepsze. Dlatego pytam co brać do 100 PLN.
 12. witam Poszukuję krótofalówek do 100zł za 2. Czy będzie pasowała częstotliwością do innych modeli - nie ważne bo zamierzam zakupić 3 te same komplety Nie musi mieć zadnej ładowarki ani innych bajerów. Moje propozycje: http://www.allegro.pl/item517929484_idealn..._narciarzy.html http://allegro.pl/item520238032_midland_lx..._25km_nowe.html Z góry dzięki za odpowiedzi.
 13. Ja ogrzewacza chemicznego US ARMY dobra rzecz. Tylko troszkę duży ale daję radę. Nagrzewa się go poprzez wlanie do niego wody.
 14. O czym wy mówicie . Dużo czasu spędzam w lesie i jakoś nigdy nic mi nie było. Nawet ostatni przypadek. W sobotę poszłem na spacer i spotkałem lisa gdy tylko mnie zobaczył dał takiego nura. Jeśli zwierzę nie ucieka na wasz widok to albo jest chore albo jest z nim coś nie tak i wtedy już należy mieć pewne obawy. ALE NORMALNE ZWIERZĘ ucieka szybciej niż porsche !Bo czuje że jest w zagrożeniu. To tak samo jak by was ,,dresy'' goniły. :wink:
×
×
 • Create New...