Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewojtz

Użytkownik
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

8,914 profile views
 1. Bardzo mi smutno czytając ten temat sam będąc rodzicem nie wyobrażam sobie zniechęcanie dziecka do czegokolwiek co by go interesowało. Na twoim miejscu dogadałbym się z kolegą i zamówił do niego. A poza tym trzymaj się byku, nic więcej Ci nie doradzę.
 2. Wiesz ciężko się to czyta, kontaktowałeś się z oseiii? Czy zacząłeś grzebać i grzebiesz przez 2 miesiące? Nie działa - odsyłasz, gadasz ze sprzedawcą, jeśli wkładasz tam swoje łapy to bierzesz naprawy na siebie, sam wiele razy kupowałem i sprzedawałem oseiii i nigdy nie miałem z nim problemów.
 3. Może wymagać modyfikacji, prztmierzałem AA, PDI i bultrigger każdy wymaga trochę pieszczenia, możesz też wziąć spust od ML jest całkiem spoko albo springer albo nowy bulltrigger.
 4. Tak, mam. Lekko dziwna krzywizna chwytu pistoletowego, poza tym siada idealnie, trzeba uważać tylko przy wyborze zestawu spustowego, bo inaczej będzie trzeba przerabiać łoże.
 5. Witam! Kupiłem od użytkownika blitzmephi zestaw części do sr-25 i m14. W skład tego zestawu wchodził komplet zębatek do sr25 G&P, okazało się, że nie ma zębatki silnikowej z zestawu, zgłosiłem problem, blitzmephi - zobowiązał się do dosłania brakującej zębatki (jeśli jej potrzebuje, duh!), od tego czasu zero odzewu to był 6ty maja, 13 i 14 maja wysłałem wiadomości ponaglające, 26 również się przypomniałem, bez rezultatu. Zależało mi głównie na zębatkach i GB do sr-25, no tyle co mogę powiedzieć to nie polecam, szkoda tak psuć sobie reputację przez taką pierdołę.
 6. Polecałbym AKM od LCT, w sumie z AK na tą chwilę nie ma nic lepszego, wrzucić 1000 w tuning i jest maszynka.
 7. Super gra! Już jest wiele usprawnień i pojawiły się helikoptery i wiele innych funkcji, polecam taktyczna gra, kładzie nacisk na kooperację. W dobie wirusa - złoto.
 8. Tutaj jest karabinek o systemie z tłokiem gazowym podobnym jak w HK, znajdź taki w którym strzela z karabinka ze zwykłą rurą gazową :)
 9. Hmm, to może spróbuj wystrzelić serią hicapa z aega i 400 naboi z jakiegoś AR'a zobaczymy kiedy podda się rura gazowa :) Albo lufa się odkształci :)
 10. Takie coś znalazłem pięknego, wiadomo - wyspy, ale piękny film:
 11. fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...
×
×
 • Create New...