Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sir Patryk

Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

 1. Z wielkim żalem Kruki po raz pierwszy nie zawitają na Syndicate Wars :maniak_smutny: Chcielibyśmy to jak najszybciej nadrobić :maniak_luzik: - kiedy jest planowana kolejna edycja??
 2. Jeśli chcecie mieć wiarygodną informacje o zainteresowaniu imprezą to myślę, że warto abyście rozwinęli ankietę. Niektórzy przykładowo mimo wstępnego zainteresowania nie znają swoich możliwości czasowych w weekend za pół roku. W takim przypadku oddanie każdej z dwóch konkretnych informacji będzie prawdziwe a Was wprowadzające w błąd...
 3. Nie będę powtarzał wielu zmian, pomysłów które jak zawsze można było zastosować, zmodyfikować itd, a które zmieściły się już w poprzednich postach. Ja podobnie jak reszta mojej grupy wróciłem bardzo zadowolony :) Nie wiem czy dobrze słyszałem, że to były pierwsze organizowane przez Was manewry as... jeśli tak to kolejnych będę wypatrywał z dużym zainteresowaniem :) Dziękuje wszystkim za fajną zabawę i organizatorom za dobrą robotę
 4. Czyli jednak przegapiłem ;) Dzięki :ok:
 5. Może coś przegapiłem... :roll: z góry przepraszam. ...do kiedy można się zgłaszać / rejestrowac / wpłacać ??
 6. Impreza zapowiada się bardzo interesujaco :wink: Gdzie znajdziemy szczegóły dotyczące organizacji, kosztów, możliwości zgłoszeń?? itd
 7. Brzmi bardzo interesujaco :wink: Gdzie znajdziemy szczegóły dotyczące organizacji, kosztów, zgłoszeń?? itd
 8. Happy Birthday Wild Geese once more!! :uśmiech: Gęsi - Wspaniałe manewry, super organizacja, świetna zabawa! - bardzo dziękuję Wam i pozostałym współtowarzyszom za wspólny wyjątkowo udany weekend :ok: Wspólne manewrowanie na krawędzi życia i śmierci pozostanie niezapomniane ;) Wzajemnie Savik - wielkie dzięki dla Ciebie i Twoich współtowarzyszy. O czym mówicie?? - bo nie pamiętam :roll: :wink:
 9. sir Patryk

  BASRA IV

  Dołączam się do wielkiech podziękowań za rewelacyjnie przygotowany zlot, wspaniałą atmosferę i świetną zabawę :ok: Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy :mrgreen: Wierzę, że to nie będzie ostatnia Basra?? :roll: byłoby baaaaardzo szkoda... Pozdrawiam wszystkich dzielących z nami weekend na tej wyjątkowej imprezie :uśmiech:
 10. sir Patryk

  WARZONE

  Czekamy na PEWNĄ DATĘ zlotu! - w tym okresie pojawia się już więcej różnych imprez i trzeba się decydować ;)
 11. TOMASZOWO 2009 :strach: :mrgreen: :ok: Nasza Ekipa już sie pakuje ;-)
 12. Problem z wieloma podobnymi kwestiami tkwił w braku czegoś tak podstawowego jak mapy! Pomysł zrealizowania międzynarodowej imprezy w Polsce bardzo mi się podoba :ok: pojawia się w wielu głowach więc trzymam za naszą wytrwałość :wink: w końcu nic nie stoi na przeszkodzie żeby Polska stała się magnesem dla airsoftowców z całej Europy i nie tylko ;-)
 13. faktycznie - większość została już powiedziana.... ....ale niezależnie od faktów psujących obraz zlotu, wydanej kaski i poświeconego czasu i wysiłku zarówno długo przed jak i w czasie Bergetu zdecydowanie nie żałuję tego wyjazdu. Główne powody to: sporo ciekawych doświadczeń, przyjemnego, odrywającego od rzeczywistości zmęczenia i przede wszystkim ludzie :!: których poznałem i spędziłem z nimi czas. Panowie i Panie ;-) - DZIĘKUJĘ Wam za Wspólnie spędzony czas :ok: i już czekam na następną okazję do wspólnej zabawy. pozdr. 8-)
 14. Daro - żałujemy razem :cry: - tak zawsze raźniej :wink:
 15. No właśnie - jak niektórzy już wiedzą PRAWIE udało mi się dotrzeć.... Otóż zabrakło mi koło 3Km - uszkodziłem sobie samochód - na szczęście niegroźnie ale wystarczająco aby nie móc dojechać. Przepraszam wszystkich moich "podkomendnych", że na wydaniu wstępnych rozkazów moje dowodzenie musiało się zakończyć :( - szczęście, że miał mnie kto godnie zastąpić - Krzychu - dziekuje!! Przepraszam też organizatorów - mam nadzieję, że moja nieobecność nic nie pokrzyżowała :| Żałuje tylko, że nie spędziłem tego dnia z Wami wszystkimi... Pozdr. - kapitan sir patryk ;)
×
×
 • Create New...