Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poznaniak

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Był temat fotografa a przydał by się ktoś kto nakręcił by kilka ujęć. Mógł bym później z tego coś fajnego zmontować :)
 2. Wybacz gdzieś w gonitwie myśli zginęło mi "w aucie"
 3. W grudniu się trochę uszkodził na meczu siatkówki, więc nie brałem pod uwagę, że jedzie, ale zapytam może już mu lepiej :)
 4. Siema Czy leci ktoś może z Poznania lub okolic? Jeśli mógł bym się z kimś zabrać to +1 do aliantów ;) Jak zgarnie mnie Niemiec to na miejscu jakoś mu zwieje :D
 5. Witam kolegów Mam następujące pytanie czy do m4 TM bedą pasowały midy np. boyi'a? Pytanie może i głupie, ale jakoś więcej używałem replik ak i tam przeważnie trzeba było maga przypiłować jeśli był innej firmy itp. Nie wiem jak sprawa ma się w tym przypadku. Może ktoś ma takie doświadczenie. Pozdrawiam
 6. Witam Z góry przepraszam, że zakładam taki temat, jeśli podobny jest wyżej, ale przy tej ilości postów jaka tam jest musiał bym przewertować wszystko, żeby być może znaleźć odpowiedź. Niestety w pracy nie ma wiele czasu żeby posiedzieć w internecie dla samego siebie a wracając do domu ma się dosyć komputera i wszystkiego co z nim związane. Wolny weekend to też święto...niestety to nie jest jeden z tych wolnych :wink: Do rzeczy...miał ktoś kiedyś styczność z tym: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_169&products_id=7593&name=ESS_-_Sciereczka_-_NO-FOG_Cloth_-_740
 7. Odświeżam temat ;) Rozumiem,że to taka sama śrubka jak przy HU?
 8. Przeczytałem cały temat. Są + jak i - no ale co warto spróbować. Tym bardziej że mogę wsiąść od kumpla który strzelał się bardzo mało a teraz replika leży w domu. Utargowałem za 100zł.Czas pokaże czy się opłacało.
 9. To kolego akurat wiem nie strzelam się od wczoraj :uśmiech: Niestety kolego przeczytałeś ale chyba nie dokładnie.Bez czytania tego powiem Ci że śrubka regulująca hop-up jest niżej ;) PS:Wielkie dzięki za link do sklepu gdzie mogę kupić tą śrubkę.
 10. Witam kolegów jestem od kilku dni posiadaczem SWD A&K.Mam pytanko czy brak tej śrubki---> http://img408.imageshack.us/i/wtf1c.jpg/ http://img690.imageshack.us/i/wtf2qh.jpg/ może wpływać na celność?
 11. UWAGA!!! Nowe forum pod linkiem: http://dodarena.com.pl/index.php Pozdr.
×
×
 • Create New...