Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mateuniosnajpa

Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 1. I jak? Działał ten ACOG? Trzymał zero:D Czy kupiłeś coś innego?
 2. Witojcie przyjaciele, szybki temat, szybka odpowiedź i zamykamy;) Czy do AKMS'a od Dboy pasuje kolba oraz kopia zamka firmy Cyma? Pozdrawiam
 3. Wygląda na to, że sam muszę poeksperymentować:D
 4. Siema Pytanie w tytule. Czy ma ktoś z was wiedzę na temat kompatybilności tej (dziecięcej) wersji repliki od firmy Umarex względem innych firm (przede wszystkim JG). Chodzi mi o body, kolbę, front i szynę. Wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 5. Panowie o co chodzi z brakiem słynnego już G na zamku? Posiadam glocka G17, wszystkie oznaczenia są oprócz G. Pozdrawiam!
 6. Witajcie! Kupiłem tego klocka. Metalowy zamek, replika używana. Od początku miała problem z podawaniem kulek, nie doszukałem się problemu wewnątrz glocka ale stwierdziłem, że jeśli jest problem z podawaniem (Do tego częste wygazowanie magazynków) to problem leży po stronie dyszy... Dzisiaj przyjechała prosto z jeuropy. Replika jest szczelna ale nadal nie podaje wszystkich kulek. Co z tym fantem zrobić? Pozdrawiam!
 7. micju34 przyłączam się do pytania :D Pozdrawiam!
 8. Unreal38 odśwież:D Jak MOD24 sprawuje się dzisiaj? Pozdrawiam!
 9. Cześć! Możesz napisać o tej replice trochę więcej? Jak stocowo jest pdatna na tuning?
 10. Witam! Jaki akumulatorek do M4 (SP120), chciałbym zmieścić go do puszki AN/PEQ 15 (80 x 64 x 20) Pozdrawiam!
 11. U mnie występuje problem fabrycznie krzywej lufy. Replika M4 CB RAS II firmy DBoi. Mam rozumieć, że wymiana tej części jest niemożliwa? Pozdrawiam!
 12. Czołem! Napiszcie jak z użytkowaniem tej repliki? Spasowanie, skupienie strzałów, jak z tuningiem? Pozdrawiam
 13. argawen mam rozumieć że twój cymoglock pasuje do IMI?
 14. http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=12038&name=Fobus_-_Kabura_Glock_-_Paddle_Standard_-_Zielony_-_GL-2G Witajcie! Czy ta kabura będzie pasować? Tak;D Czytałem wypowiedź Arend'a, może w tym modelu jest inaczej:D Pozdrawiam!
 15. :D Witajcie... I gdzie ten TGR-42? Ni słychu ni widu
×
×
 • Create New...