Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ejs

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. Kolego luis, idź i przebiegnij się, może w nowym roku złe fluidy wyparują:) Nikt nie uczy Cię jak masz robić swoje imprezy, ale isnieje coś takiego jak Prawo Asg wg którego powinny być organizowane imprezy ogłaszane na wmasg.pl i ta impreza je spełnia - z drugiej strony organizator zabezpieczył jak mógł się przed napływem dużej ilości "młodych adeptów AS", co podoba się między innymi mi. Swoją drogą, zdajemy sobie sprawę, że wszyskie dokumenty są do prawnego obejścia etc - jest to sprawa dyskutowana na wmasg.pl od pewnego czasu i uwierz że jeseśmy na bieżąco. Organizatorzy imprezy udowodni
 2. Ejs

  Ardeny 2010

  W ospowiednim czasie należy uprzedzić ludzi o stylizacji, czyli określić jej granicę dolną - tak jak np wspomniane wcześniej czapki, stylizowane kurtki etc etc. oraz podzia mundurowy. Ludzie, którzy będą chcieli przyjechać na imprezę sami ustalą w drużynach swoj wygląd opierając się na minimum podanym przez organizatora Aha, i zgłaszam uczestnictwo części środowiska lubelskiego.
 3. http://images31.fotosik.pl/179/12108a97b27db750.jpg Oakley S.I. 8'' Desert Assault Boots
 4. z forum arniesairsoft: http://www.arniesairsoft.co.uk/forums/inde...t&p=1679538 czyli:
 5. Witam. Z racji tego, że sprzedałem A.I.C.S.a poszukuje osoby, która podjęłaby się przetestowania przedłużonej dyszy gazowej. Szyna wykonana jest ze stali metodą toczenia (niestety nie na maszynach cyfrowych). Pasuje do replik z serii m700, oraz prawdopodobnie KAR98k i m40 firmy Tanaka Works (i pochodnych). Tester otrzyma egzemplarz dyszy za darmo. Ze strony testera oczekuje rzetelnej opinii przedstawionej w tym temacie na forum. Pokrywam koszt przesyłki.
 6. Dysza w POWER BOLT jest zbyt krótka (krótsza niż w oryginale) i z tego może wynikać ów błąd. Z drugiej strony spróbuj wymienić gumkę HU na stockową (wg recenzji jest lepsza niż G&G, jezeli Twója replika była robiona po 2006 roku)
 7. jako bocznej używam eMki cqbr - trochę cięższa niż listolet czy mp5tka, ale daje spoko elastyczności.
 8. trochę odgrzeje temat: Czy wiecie jak w tej replice regulować PCS? pozdrawiam ejs
 9. Ejs

  SpecShop.pl

  zamówienie: środa dotawa:czwartek przynieśli wszystko co zamiawiałem +
 10. sklep na dniach dołączył do konkurencji : taiwangun.com - airsoftguns.pl wystawiając podobną ofertę.
 11. rozumiem, że były opisywane wersje KJW i KSC. Niestety nie znalazłem nic o produkcie firmy KWC. Standardowo: Czy ktoś miał styczność z ich repliką i czy może się z nami podzielić wrażeniami?
 12. może ktoś wie jak rozłożyć p8 compact lub USP compact z STTI? Z góry dziękuję. sam pokombinowałem: trudność rozebrania i poownego złożenia: łatwe wyjmujemy blokadę zamka. podwarzamy zamek ( jego osłonę) nad rękojeścią. otrzymujemy dwie części: a) zamek razem z lufą i spustem B) rękojeść Uwaga: przy rozkładaniu repliki nie wykonywać szarpnięć aby nie połamać plastikowego połączenia między stustem a mechanizmem zwalniającym
 13. przykro mi, że wygrzebuje temat z grobu... szczegolnie ze to pierwszy post. Czy ktoś dorabiał do sm2 kolbę? Czy da się coś takiego dokupić, do tej sprężyny? dzięki z góry za wyrozumiałość EDIT: dzięki za odpowiedź ale to raczej broń wyboru , a nie konieczności (chociaż na razie cena lepszych modeli stpuje)
×
×
 • Create New...