Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

quin101e

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Zarówno w albumie na 25-lecie jak i wydaniu special ops z okazji 25 lat JW GROM, nie ma żadnej wzmianki o strzelbach Benelli.
 2. Prawdopodobnie, nie znaczy że faktycznie mają. Bo wiesz, oni mają wiele sztuk broni na stanach, które były w ramach testów brane, np. Sig Sauer 551. Było go widać nawet na prezentacji dla Leszka Millera z 2001 ale czy był używany bojowo? Wątpliwe.
 3. Na razie skromnie ale ważne że idzie we właściwym kierunku. Kamizelka Dyspozycyjna Moratexu Kombi na Nomexie Comfort Moratexu Pod kamizelką dyspozycyjną jest jeszcze kuloodporna Moratexu
 4. Raczkowanie pod Zatoka Perska/Irak 2002-2004, panowie z Marsa. Od razu uprzedzam, że persec nie miał na celu zrobienie ze mnie pseudo komandosa :)
 5. No nie da się nie zauważyć :)
 6. Też mi informacja. Jakby nie raz o tym pisali w książkach.
 7. A co niby GROM stracił przy utworzeniu DWS? Bo mi się wydaje, że coś Ci się ****. Od 2007 działał TF-49 złożony z 2305, JWK dopiero od 2010. HK416 pojawiły się w 2305 już w 2008. JWK - 2010? Nie siedzę w temacie JWK tak mocno, jakbym chciał. Pierwszych polskich JTAC-ów stworzono i wyszkolono w 2305. Pierwsze SUEZy poszły do 2305. I mogę tak wymieniać i wymieniać. To, że ktoś kupuje sobie kamizelkę za prywatny hajs za ponad 1000 zł, to nie znaczy od razu, że bieda jest za murem. I jest też w tym druga strona medalu. Domyśl się jaka, to będziemy dalej kontynuować. I nie bro
 8. Poważnie? Co do customu, zaobserwowałem jeden przypadek. Co do zawieszenia, dużym powodzeniem cieszy się zawieszenie bungee (ja to tak nazywam). Polega to na tym, że kawałek shockcordu przekładają przez comfort pady a na środku mocują po prostu karabińczyk, który podpinają do giwery. Widziałem takie zastosowanie na filmiku w 2013 roku jak i później na Jackal Stone 2014. Ładownice i apteczki to bardzo indywidualna rzecz, więc nic dziwnego, że kupują sobie za własny hajs. Co do butów, ostatnie zdjęcia pokazują, że biegają w przydziałówkach.
 9. Poczynając od lat najwcześniejszych: Skórzana kamizelka firmy Baza Anin wzorowana na używanych przez SAS, Eagla TAC-V1-N-A, Kamizelka Dyspozycyjna Sił Specjalnych firmy Moratex, Kamizelka MOSS/05 Janysportu, Kamizelka Piorun Moratexu, AW-FAPC firmy Diamondback Tactical, Eagle MMAC, JPC - Crye, Red River, Custom. Przewinęła się również kamzy firmy NFM i inne modele bodajże EI. W Iraku dodatkowo używali KSW MOSS/03 w camo CCE. Woda używała też ABA Modular.
 10. Tylko, że z roku 2013 a nie 2015?
 11. Przwinęła wam się gdzies fotka, jak panowie mają na kaśce RVG - RAIL VERTICAL GRIP 1913 PICATINNY Magpula? Bo znaleźć nie mogę jakość. https://www.magpul.com/products/rvg%C2%AE-rail-vertical-grip
 12. A czytałeś komentarze na FB pod tymi fotami? Serio, nie jest trudno znaleźć to co mają na sobie. Na FB masz co najmniej kilka grup reco JWK, które na bank od razu by Ci powiedziały co mają i to dokładaniej niż my. Poza tym w jednym i drugim linku to ta sama galeria...
 13. Repla i tak by było malowana więc kit z oznaczeniami. Ważne aby z wyglądu sypała KAC albo BHM.
 14. To, że coś trza by było przerabiać to wiedziałem. W każdym razie dzięki za odp. Więc teraz pytanie: 1. Jaka emka najlepsza na baze? 2.Od razu ciskać w TWG i pytać o customa? 3. Czy mieli zwykłą emke? Mogę wrzucić więcej fot.
×
×
 • Create New...