Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pavulon87

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. PX-2R Plus $43.50 - ok. 150zł z przesyłką. Dotarło w 10 dni od zapłaty i obyło się bez dodatkowych kosztów(podatków).
 2. Pavulon87

  Azteko.pl

  U mnie też wszystko odbyło się sprawnie. Zamówienie szybko zrealizowane i bezpiecznie zapakowane(pociętymi PIT'ami itp.). Brakuje jeszcze możliwości śledzenia przesyłki wysłanej Pocztą Polską. A poza tym to trochę śmiesznie wyglądają maile ze sklepu wysłane z o2.pl ;)
 3. Zamówienie w Gunfire - przelew - kurier GLS. Paczka wysłana 2012-03-14 i ostatecznie dostarczona 2012-03-16. A skąd opóźnienie? Otóż dnia 2012-03-15 paczka została już dostarczona, ale do innej miejscowości odległej o ponad 20km ode mnie. Jak pomylił Szczekociny z Koniecpolem to nie wiem. Jedyne co się zgadzało to ulica. Paczki właściwie mógłbym już nie zobaczyć(status paczki - doręczona oraz podpisana moim nazwiskiem), ale miła Pani która odebrała paczkę zadzwoniła do mnie z informacją o zaistniałej sytuacji. Po kilku telefonach do GLS'u kurier dostarczył paczkę na poprawny adres. Pozosta
 4. Dużą zaletą HC jest ich cena w porównaniu do równoważnej ilości MC/LC. Ktoś kto kupi przykładowo CM.028 wyda na samą replikę 300+zł. W tym otrzyma HC 500bb i ma już podstawy do strzelania. Nie musi kupować już nic poza ochroną oczu, kulkami itp. A co jeśli ta sama osoba miała by zacząć bawić się w LC? Potrzeba chociaż ze 3MC czy 6LC by wyrównać szanse. Koszt każdego 30+zł. Do tego trzeba je gdzieś przechowywać - kamizelka, ładownice, torba zrzutowa. Jasne, może magi chwać po kieszeniach żeby było taniej, ale wtedy nie dość że trzeba by je często wymieniać to sama wymiana była by utrudniona.
 5. Niestety żaden akumulator nie da równo 3.0 a już na pewno nie będzie to stałe napięcie. Chociaż będzie napisane 3.0V to trzeba patrzyć na to co w nim siedzi. Li-ion 3.6V max 4.1V min 2.5V LiPo 3.7V max 4.2V min 3.0V LiFe 3.3V max 3.6V min 2.0V Najbezpieczniej było by wziąć LiFe, zawsze to "tylko" dodatkowe 1.2V po pełnym naładowaniu zamiast 2.2V w przypadku Li-ion. Chyba że ktoś ma pomysł jak do latarki wrzucić jakiś stabilizator na 6V ;)
 6. Z replikami z preordera może i nie śpieszą się, ale np. aku wysyłają bardzo szybko. Tylko nie wiem czemu nie miałem możliwości monitorowania przesyłki w UPS'ie(jak to jest w przypadku innych sklepów). Przez co była mała niepewność kiedy paczka przyjdzie, ale jednak przyszła jak zawsze na drugi dzień.
 7. Stopniowanie kosztów przesyłki w zależności od kwoty zamówienia jest trochę dziwne, mogli zrobić tak jak jest w innych sklepach czyli koszty zależne od masy paczki. 21zł nawet za drobną paczuszkę to jednak trochę za wiele. Na szczęście byłem na granicy zmiany pułapu cenowego (247zł a od 250zł przesyłka 11zł) i "dokupiłem" lightstick'a za 6zł dzięki czemu paradoksalnie wyszło taniej. Nie wiem dlaczego "Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 14 dni" ale jednak trzymają się tych 3 dni. Sama strona sklepu ma jakieś drobne niedociągnięcia/błędy i nawet w związku z tym ktoś ze sklepu dzwoni
 8. Pavulon87

  SpecShop.pl

  Ogólnie wszystko ok, tylko z przesyłką mogło by być szybciej. Od taiwangun paczka przyszła dzień wcześniej a zamówione były w tym samym czasie. Pewnie to dlatego, że najpierw musiałem czekać na potwierdzenie dostępności (dostępnego przy zamówieniu) towaru, żeby wiedzieć gdzie w ogóle wpłacić pieniądze. Potem oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty i tak minął cały dzień. Popołudniu informacja, że paczka zostanie wysłana następnego dnia.
 9. Tak przy odbiorze osobistym jak i wysyłce wszystko odbyło się sprawnie i bez problemów. W przypadku odbioru osobistego zamówienie czekało gotowe do odebrania drugiego dnia rano. Wysyłka błyskawiczna, tania i dobrze zabezpieczona. Opakowanie składało się z grubej czarnej folii, kartonowego pudła, folii bąbelkowej i naklejki "Fragile", chociaż nic tłukącego tam nie było. Zamówienie z niedzielnego wieczora we wtorek przed południem już było na miejscu. Jedyny minus to jednak trochę ubogi asortyment.
×
×
 • Create New...