Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest (ID:6452)

Użytkownik
  • Content Count

    7,492
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guest (ID:6452)

  1. Na tak zadane pytanie odpowiedź brzmi TAK. Natomiast na pytanie pomocnicze: "czy to ma jakikolwiek sens" odpowiedź brzmi: NIE, TO WYWALENIE KASY W BŁOTO. Pozdrawiam i miłego łykendu.
  2. Ciekawe, tyle lunet miałem 3-9 i 3-12 i nigdy, ani razu, nie odczułem potrzeby posiadania regulowanej paralaksy...
  3. EOT nie jest kolimatorem otwartym. Jest zupełnie standardowym ZAMKNIĘTYM.
  4. Guest (ID:6452)

    Kuleczki

    Ja nie miałem złych doświadczeń z GFC Rockets. Tyle, że latają jak chcą. Porównywanie guarderów i G&G jest cokolwiek tak trafione jak porównywanie P&J i Grand Masterów. A już polecania guarderków nie komentuję wiem tylko, że swego czasu co paczka guarderów od krakmanów to inaczej latała.
  5. Rodzaj siatki nie warunkuje obecności/nieobecności regulacji paralaksy. Która to regulacja z resztą w ASG jest potrzebna jak świni siodło.
  6. Może po ludzku go wyczyść? Magazynek zwłaszcza ale generalnie całość.
  7. Równie dobrze otwarty sobie możesz zasłonić?
  8. A dajcie mu spokój, niech kupi se co chce :D. Ja bym brał Tanakę bo są śliczne i użyteczne.
  9. Guest (ID:6452)

    Kuleczki

    Od guarderów 17,329 raza lepiej wziąć G&G. A najlepiej 0,3g KSC do SR a do bocznej 0,25 lub 0,2 G&G.
  10. I tak dłuższe wersje wymagają zmniejszenia mocy. O wszystkich. Co nam z nawet miliona fps skoro nima toto HU. Jak chcesz dorobić to bierz.
  11. Ooo poniżej stówki! To warto w takim razie. Rengi, a sądzisz, że jakiegokolwiek innego koli jak w niego trafią to nie "zdmuchną"? Nie wiem czemu niektórzy się przyczepili, że tyczy się to tylko otwartych.
  12. Zasięg toto ma biedny strasznie z racji raku HU.
  13. 50-100zł za nowy? Nic dobrego nie znajdziesz.
  14. Każdy? Ja skreślam obie :D.
  15. A podświetlenie po co? Luneta nie ma wpływu na celność.
  16. Trzeba wyczyścić pewnie :D. Ale skoro jest nowy odeślij do sklepu i żądaj wymiany na nowy.
  17. Tym, że przy mocniejszej sprężynie i BU masz odrobinę więcej fps niż przy mocniejszej sprężynie ale bez BU. Po prostu ma większą średnicę odrobinkę.
  18. SIG ICSa? Choruję na tą repliczkę :D. W ogóle wszystkie SIGi są rewela.
  19. Źle wygląda to lakier na "metalu" od WE...
  20. Wilson, zanim coś doradzisz to weź rusz głową i przeczytaj przynajmniej co wchodzi w zestaw. A potem poczytać opinię o snajperkach "składanych" przez Specszop.
  21. Loteryjne. Niektóre jak promyś, niektóre jak stock prawie, niektóre jak systema mniej więcej. Gumka? W tej chcili jest problem, czekam na odważnego który przetestuje gumy PDI bo KA, 9Ball, falcon są echem... "od biedy" a KMH niedostępne :(.
  22. Nie żartuj. Jesteśmy w dziale snajperskim, tu o lufach falcona się nie wspomina.
×
×
  • Create New...