Guest (ID:6452)
Użytkownik-
Content Count
7,492 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Guest (ID:6452)
-
Bezedura. http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20071380972 Paragraf 2, punkt 6. Sam jesteś bezedura. Gdzie w tym duobanderze widzisz pasmo 11m czyli potocznie CB. Arend
-
A niech żyją w świecie bajek, złudzeń i fantazji. To przyjemne. No, oczywiście dopóki nie zderzą się z rzeczywistością...
-
A po co przenosić na udzie skoro bawimy się w snajperów? Równie trafne było by pytanie jakiego chest riga używamy :P
-
No tylko, że szybka, nawet 3mm będzie o wiele wytrzymalsza niż "przekładka" bądź pudełko z płyt CD :D a i odporniejsza na rysowanie.
-
Czy pianka do włosów lepsza L'oreal czy Panteen? Mam wrażliwą skórę głowy, czy nie zaszkodzą mi? Jak spisują się na deszczu, w upale, na wietrze? Jassssny gwint, społeczeństwo nam debilnieje...
-
W m24 i VSR plastikowe jest to samo: kolba z łożem. Z tym, że kolba z łożem o wiele fajniejsza jest w m24 i ma komorę zamkową i lufę jako jeden odlew. Ale na tym zalety się kończą. Do m24 CA pasują bardzo NIEKTÓRE części od aps2/96. Tłoki, głowice cylindrów, prowadnice sprężyn i sprężyny.
-
Walce wręcz? Lol :D. Chyba niektórym miesza się ASG z cholera wie czym hehehe.
-
Ze szkła nie jest? Tnie się trudniej ale nie jest to szczególnie trudne w warunkach domowych.
-
No to zapuszczaj do takiej dł aż będzie się je dało spiąć. Rany boskie, kolejne pytanie z serii "jak się podetrzeć".
-
Gumka?
-
Ubita sprężyna czy nieszczelność ?
Guest (ID:6452) replied to gewer12's topic in Archiwum - ogólne techniczne
Sprężyna mogła się ubić jak najbardziej. A i to co krakmani na kartce wpisują też może być wzięte z kosmosu. -
No jest ale Ty masz 1100zł. Zapomnij o snajperce za taką kwotę. Z resztą m24 wcale nie jest dobrą bazą pod snajperkę, w zasadzie z tych popularnych i NADAJĄCYCH się na snajperkę replik- m24 jest najgorszą. Tzn spośród APS2, APS96, VSR i m24 m24 właśnie jest najgorszą moim zdaniem.
-
Masz 1100zł? No, to masz już kasę na zestaw cylindra, preckę i może na komorę wystarczy.
-
-
Tzn dobrze zrobiona to ona nie jest, nie oszukujmy się, że wykonanie jest takie se. Ale przynajmniej to klon Marui więc są części a materiały nie są AŻ tak kupowate jak w WE.
-
W Polsce? Nie szukałem nawet ale zapomnij. Na RWA jest od ręki ale skoro wolisz z Polski... To chyba nima.
-
Gratuluję Powała dostrzeżenia tego związku przyczynowo skutkowego... Lol.
-
A nikt nie pomyślał o dobry, ciężko jednak rysującym się zwyczajnym SZKLE?!
-
Noo... nie wiem ale nie jest to oprawka :D.
-
Nie, to Ty źle pamiętasz. Albo nie tyle źle pamiętasz co mówisz o czymś o czym nie masz najbledszego pojęcia. Klamki WE to najbardziej awaryjne repliki jakie przewijają mi się przez serwis. Ostatnio nawet nie wszystkie WE biorę.
-
W ogóle czemu niby kupować w Polsce gdzie a) nic nima b) jak już jest to w kosmicznych cenach? Za 400zł można już spokojniutko wyhaczyć świetna używkę, osobiście kupiłem dwie w stanie idealnym chyba po 350zł i 400zł (obie TM) czy tam 300zł i 350zł, jakoś tak.
-
W zasadzie przy prawidłowym złożeniu do strzału z repliki mp5 (czyli tak, jak z ostrej z grubsza) powinno się zastosować montaż niski bo jest wtedy wygodniej (opieramy się o kolbę mocno policzkiem całym a nie czubkiem żuchwy, "przytulamy się do gnata"). Ale to jest ASG i takie czy inne złożenie (a widziałem już takie akrobacje, że czacha mała) nie ma wpływu na nic więc jak ktoś woli celować z niestabilnej pozycji z głową niemal nieopartą o guna bo tak mu wygodniej to niech weźmie wysoki. Albo jak ma maskę itp.