Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gecko123

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gecko123

 1. Zammienników osobno nie kupisz, chyba, że ktoś będzie na części sprzedawał kopię od Night Evolution/Elementa. Tailcap z guzikiem do tych Scoutów ma chyba oznaczenie Z68 z tego co pamietam, wszystkie oznaczenia znajdziesz na stronie surefire, a części szukaj na ebayu.
 2. Przeceniasz trochę Tacka. Silniki ma przeciętne, to tylko przewinięte stocki. Jedynie opłaca się u niego kupować jak się chcę od razu kupić w jednym miejscu petkę z częściami od palnej.
 3. Mundur to jak już Navy Custom, czyli gen2 zrobiony dla NSW. Crye w Gen3 nigdy nie zostały zakontraktowane przez marynarkę USA.
 4. PVS-14 Gen3/3+ Omni lub ENVISa bym szukał, PVS7 jest imho niepraktyczny, bo zajmuje oboje oczu, a nie odtwarza głębi tak jak monokulary, dlatego lepiej wziąć mniejszego i poręczniejszego PVSa 14. A z gogli tej klasy to najtaniej ANVIS.
 5. W oryginale od CP cały cummerbund jest usztywniony, każdy z 3ch pasków to 2 taśmy, a pomiędzy nimi sztywna wkładka z jakiegoś tworzywa.
 6. Oba spełniają te same normy - NIJ Level 3A, Ops-Core Fast ma minimalnie większą powierzchnię (taką jak TC2002)
 7. Gra jest do dupy. Zero nowości, raczej widać regres w stosunku do BO2. Jedyna ciekawostka to walki w kosmosie. Zakończenie to chyba jedyne co w niej się na prawdę udało. Krótka nawet jak na standardy serii, ok. 5h na veteranie.
 8. Ma ktoś schemat jak przerobić wtyczke w ptt peltora MBITR 6pin na kenwooda?
 9. Po roku użytkowania PTW jest o wiele mniej awaryjna niż AEG. Łatwiej się rozbiera GB i cylinder, okablowanie wymienia się również łatwo. Była nawet raz porządnie zalana, nic się nie stało. Części zewnętrzne o wiele mocniejsze niż w AEGach pokroju G&P, KWA. Do tego moją petke kupiłem jako używke, dlatego historie o awaryjności PTW wkładam pomiędzy bajki :icon_wink: Zero problemów z magazynkami i podawaniem, skupienie i zasięg w stocku lepsze niż tuningowane AEGi z dobrymi preckami. Może ja trafiłem na szczęśliwy egzemplarz ;)
 10. No, one schodzą dość tanio, a są bardzo fajne.
 11. Buty obstawiam salomon quest 4d gtx, a blacha to chyba norotos universal shroud
×
×
 • Create New...