Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scattergun

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Scattergun

 1. Jest napisane wyraźnie że to replika PTS nawet są oznaczenia z boku.
 2. Cześć polecam poszukać na aliexpres lub gdzieś w Polsce łapaczy łusek montowanych na rzep. Są tanie dedykowane do m16 i myślę że można by było dostosować do tej repliki. Sprzęt fajny jako replika boczna,polecam przenoszenie na zawieszeniu jednopunktowym typu bungee oraz w worku zrzutowym umocowanym na pasie w pozycji na godzinie 3 lub 4 ala breacher ( najlepiej bez kolby). Pozdrawiam
 3. Poszukaj na allegro tafli abs które maja juz gotowa fakturę.Kiedyś udalo mi sie takie kupić jako coś ala kydex. Abs najlepiej kleić zywicami epoksydowymi ale ja osobiście bym takie kształtki przykrecił lub zlutował a potem zeszlifował połączenie i wykończył epoksy stałą np poxyliną.
 4. Witam ciekawa rzecz,magazynek przypomina ten ze strzelby Pancor Jackhammer i patrząc na zamontowane tam lufki pewnie coś takiego kombinujesz? Ogólnie to odstaw zabawy z propanem. Kup na aliexpress reduktor co2. Jest bardzo małych rozmiarów i sprawdza sie dobrze,jesli nie to coś od Mancrafta. Zasilanie z butli co2 lub adapterów 12g co2. Możesz wtedy regulować w prosty sposób cisnienie gazu oraz podawana jego teoretyczną ilość przy otwarciu zaworu. Wzrośnie też siła blowbacka oraz fpsy. Mam trzy rady: 1.Zamontuj lufe i sprawdź fpsy i czy gra jest warta świ
 5. To bez sensu rzeczywiście prostrzy tłumik plomienia zrobi mi tokarz prawdopodobnie.Dzięki za info
 6. Witam ile kosztowałoby wykonanie takiej końcówki lufy do strzelby tm m870? https://www.thingiverse.com/thing:455728 Pozdraiwam
 7. Witam potrzebuję pomocy od osoby się obróbką metali, chętnie zlecę wykonanie elementu do repliki m1100 Maruzen ze stali. Element może być spawany lub frezowany ew wykonany ręcznie pilnikiem to bez znaczenia. Załączam rysunki 3d i tech.
 8. Witam potrzebuję pomocy od osoby się obróbką metali, chętnie zlecę wykonanie elementu do repliki m1100 Maruzen ze stali. Element może być spawany lub frezowany. załączam rysunki 3d i tech.
 9. Strzelby cymy mają takie pogrubienie między body a łożem przeładowania. Jeśli uda Ci się je usunąć to nie powinno być problemu, możesz poszukać części zewnętrznych od m870 bracher TM lub zostają tanie sprężynowce. Swoją drogą ostatnio widziałem taka kopie 870 mcs z chamsko wystającym magazynkiem za 30 zł gdzieś w polskim sklepie. Poszukaj może coś trafisz.
 10. http://airsoftphotos.net/album/reportage/535010
 11. Witam ponownie dodaje zdjęcia customowego rewolweru: http://airsoftphotos.net/album/show/535010
 12. Replika jest prawie gotowa,kabure zrobiłem sam z kydexu. https://zapodaj.net/14f598983ba7f.jpg.html Na zdjęciu z założonym laserem. Benenek wykonany z aluminium na maszynie cnc. Obecnie replika jest w wersji wiatrówkowej,na łuski dan wessona co2 4,5mm bb. Bebenek mieści 8 łusek,mechanizm obrotowy został z wiatrówki.Tak samo wyrzutnik łusek lecz został dotoczony na tokarce. Pracuje obecnie nad szczelnością połączenia lufa,Bebenek aby gaz co2 przy strzale nie ulatniał się szczeliną, a także nad wstawieniem lufy od ASG 6 mm i zmianą łusek na wersję 6 mm BB. Proponuje przemyśleć komentar
 13. Wszystko jest pomierzone.Przerwa między bębnem a lufa niweluje ruchoma tulejka usczelniająca podobnie jak w dan wessonach ASG.
 14. Niestety cylinder jest dłuższy niż 3 cm ma około 4
 15. Witam,co z ospreyem?jest już jako gotowy produkt czy wymaga dopracowania?
 16. Uważam ze do standardowych klamek typu glock,colt,sig lub beretta jest tyle kabur ja rynku że lepiej kasę ładować w chińczyka niż bawić się pierwszy raz z kabura z absu. Jeśli ktoś ma nietypowa replikę jak najbardziej polecam lecz także trzeba się doposażyc w skręcaną formę do tłoczenia kabury.Polecam na pierwsze kabury modele wewnętrzne,są prostsze w budowie i mniej widać niedoskonałości.
 17. Rozmawiałem w sprawie wydrukowania w 3d bębna lub wyfrezowania go z teflonu lub absu.Jesli koszta nie przekroczą wartości rewolweru to możliwe ze będę składać taka replikę.
 18. Mylisz się,mam tą wiatrowke i mierzyłem bebenek,akurat w min jest 8 komór wycentrowanych tak że da się zrobić odpowiednik na 8 łusek i wykorzystać mechanizm z wyrzutnika. Na maszynie cnc da się precyzyjnie wykonać taki bęben np z aluminum lub plastiku i wykorzystać łuski ud wiatrówki dań wesson.
 19. Dka potomnych https://m.imgur.com/a/ANGPw
 20. Witam Panowie,ostatnio udało mi się dorwać tanio wiatrówke r8 Smith wesson 4,5. I tutaj nasunął mi się pomysł żeby zrobić z niego wersje na łuski 6 mm. Potrzebuje informacji do użytkowników wiatrówek lub wersji 6 mm rewolweru dan wesson. Czy ktoś byłby w stanie zmierzyć wymiary łuski konkretnie średnicę zewnętrzna łuski,oraz jej długość?Ewentualnie wysłać za opłatą jedna łuske najlepiej 4,5 mm na początek
 21. Słuchaj tutaj mówię tylko o tym że chcę mieć ciśnienie zredukowane w wężu a Ty mi piszesz o podawaniu gazu do repliki. U mnie za podawanie gazu odpowiada replika a nie ten reduktor. Jest sytuacja taka: Adapter->reduktor>złaczka z wężykiem>zbiornik gazu w replice>zawór podający dawkę gazu. Zależałoby mi na takim jak najmniejszych rozmiarów stałym reduktorze cisnienia aby na stałe wbudować go w replikę. Wymienna wykrecana byłaby tylko końcówka adaptera do wymiany kapsułki. Myślałem że takie coś da się rozwiązać za pomocą kryzy zmniejszajacej przepływ ale jednak potrzeba będzie
 22. Rozumiem,to jest opcja którą rozważam właśnie jako druga gdyby z tego planu nic nie wyszło.
 23. Sprawa wygląda tak że mam reduktor spawalniczy przerobiony przez mancrafta daje on maksymanie 14 bar, chciałbym zrobić jak najmniejszy się da reduktor może być bez regukacji żeby tak uzyskać z 10-12 bar. Mógłbym go ukryć w rękojeści repliki i skladalby się praktycznie z adaptera na kapsułki, małego stałego reduktora oraz szubkozłaczki pod wężyk. I jestem ciekaw czy coś takiego jest wykonalne. W zasadzie to taki adapter madbulla do ładowania granatów co2 xc03 tylko bez manometra i pokrętła mniejszych rozmiarów oraz z szybkozlaczka zamiast końcówki do nabijania granatów.
×
×
 • Create New...