Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki biodegradalne


Recommended Posts

Jako że nie ma tematu o kulkach bio albo też nie udało mi się takiego znaleźć postanowiłem go utworzyć :)

 

Kończą mi się kulki a że w lesie jest syf postanowiłem więcej nie śmiecić. Kulki wiadomo droższe ale jednak myślę że warto.

 

Co znalazłem.

0.20g BIO brązowe G&G [5000] 65zł -- capri

0.20g Blaster BIO w butelce [6000] 80zł -- capri

0,20g 2000 szt PREMIUM BIO[P&J] 15,58 zł -- taiwangun

0,20g BIODEGRADALNE Gunfire 2000 sztuk -- gunfire

 

Kulkasy do stockowego AK cymy.028 380fps. Wybredny nie jestem, ważne żeby w miarę prosto latały i się nie zacinały. Miał ktoś styczność z tymi kulkami ? Proszę o opinie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Jeżeli stać cię na 65zł za kulki to brać Biovale, lepszych chyba nie ma (4000 0.25g za 65zł), a i zdecydowanie lepsza celność niż na pejotach czy nawet G&G gratis :) Szukać na asgshopie.

 

Oczywiście zakładam że posiadasz jako taką lufę precyzyjną (systema jakaś ?) inaczej nie ma zbytniego sensu.

Edited by rogal138
Link to post
Share on other sites

Testowaliśmy kulki bio od PJ, Capri (pestki) i trochę od gunfire. Niestety z mizernym skutkiem. Capri się cięły w magach, PJ trochę lepiej ale z kolei latały jak chciały, kulki gunfire również były marne. Tanie kulki bio niestety powodują więcej problemów niż przyjemności. Jedynie biovale faktycznie dobrze latają (mam 0.3). Podsumowując jak bio to tylko dobrych marek (G&G, bioval, może exel)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...