Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 [SRC]


Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten aku to cienias w dodatku kiedyś Ci spuchnie. I do tego śmierdząca tamiya zapytaj seger'a a bedziesz wiedział o co chodzi. Nawet 3E model, który kosztuje 56zł da Ci większy prąd niż ten.

 

EDIT: Nie części tylko wzorowy shimming. Bez dobrego shimmingu to nawet tłok alu Ci zjedzie, a prędzej zęby.

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites

Co do lipola 7.4 to wszystko zależy czy silnik go wykorzysta. Mam 35C i silnik cymy dawał tak samo jak na 8.4V, a silnik z AUG już dostawał kopa i był szybszy niż na 9.6V Tak więc twój wybór, zresztą odpuść sobie lipola 11.1 skoro nie wiesz co to shiming. Przy 11.1v nie można ciągnąć zbyt długich serii. Miałem przy wysokim ROF'ie tłok biały JG i dopiero po paru miesiącach delikatnie zaczął się zużywać(ślady na dwóch zębach)

Link to post
Share on other sites

No kur... co pierdolisz po co zalogowales sie na forum jeżeli jestes taki mądry a na proste pytanie nie umiesz odpowidziec ;/

 

no dziękuje za odpowiedz z wielką łaską;/

 

To ja chyba kupie teg o LipO 7,4V ale jak mowice że ROF nie będzie większy to kurde musze sie zastanowic czy sprzedawac tego 9,6.

Edited by lipek12
Link to post
Share on other sites

hehe z silnika nici taiwangun zmieniłopis żę silniki GUARDER nie mogą pracowac ze springami mocniejszymi niż 100 a przedtem pisali że nawt ze 120 możę dziaąłc ;/

 

AAAc zyli to nie żaden system tylko zwykła dioda tak??

A czy taki czujnik do lipo to też pobiera z nieg oprąd prawda?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...