Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ghandi- na 1-szej stronie są dwa linki z airsoftforum- dokładnie te same co podałeś.

 

 

http://www.airsoftforum.com/board/SRC-GenI...mp;pid=18197310

 

http://www.airsoftforum.com/board/SRC-GenI...ho-t173132.html

 

 

Tyle. Ogólnie na start do wymiany to co zawsze- kable, guma, komora, a co padnie dalej, to się okaże. Podobno już ktoś to ma w Polsce- napiszcie coś o tym.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Według mnie karabin jest super. Ostatnio w akcji spisał się świetnie. Części dobrze spasowane i poza magazynkiem nie ma żadnych luzów. Nie wiem jak u was, ale w moim egzemplarzu (mam zwykłą wersję, nie KV), kolba ma kiepską blokadę w pozycji złożonej. Jest bardzo luźna i wystarczy mocniej potrząsnąć karabinem, aby kolba sama się nam rozłożyła. Ale mi to specjalnie nie przeszkadza.

 

Kultura pracy bardzo dobra. Łożyska robią swoje :). Polecam baterię 9,6. Sprzęt dobry, jeśli ktoś nie chce wydawać więcej forsy na CA, a chce mieć coś lepszego niż JG.

Link to post
Share on other sites

Witam, ja mam takie pytanie czy do tej repliki ---> http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmow...n_iii-2153.html ta bateria była by spoko--->

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...roducts_id=1259

i czy ta ładowarka jest ok--->

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=621 ??

 

I jakie magi byłby by najlepsze do tej repliki ??

I wnioskuję z poprzednich postów że warto wydać kasę na tą replikę ?

 

 

Z góry dzięki za odp.

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Mógł by ktoś na pisać jak to się je w porównaniu do type 89 [be] czy był bym zadowolony z wymiany mojego ukochanego typa na tą gięte? (wszelakie osoby nie zaznajomione z ową repliką a patrzące tylko na nazwę producenta [be] proszone są o zachowanie swoich spostrzeżeni dla siebie)

Edit chodzi mi o wersję kv

Edited by MrMleczko
Link to post
Share on other sites
Polecam baterię 9,6
No właśnie, jak się mieści coś w typie 9,6V / 1600mAh w chwycie przednim? Trzeba ją upychać jak w JG? Ta informacja byłaby pomocna dla Vendera:

A ładowarka jest bardzo popularna, jestem wielce zadowolony. Na tyle, że nie bardzo mi się chce zamieniać zasilanie na Li-Po. Bardzo prosta obsługa.

 

Co do magazynków - takich (tak, Magpul) niestety nie ma:

4294935289_710bc60042.jpg

Firmowe SRC mimo luzów (taśma?) wydają się niezłe nawet w innych modelach.

 

Ghandi- na 1-szej stronie są dwa linki z airsoftforum- dokładnie te same co podałeś.
Podałem wiele linków, tylko jeden się powtórzył, zdarza się, nie ma co siać paniki ;-) Aha - także małe sprostowanie - ksywa Ghandi należy do innej osoby, stąd moja uprzejma prośba o używanie Ghandi2. Dziękuję.
Link to post
Share on other sites

Z batką jest ciekawa sprawa. Ja używam tej.

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6723

Nawet z nią była na początku gimnastyka, przez pierścień umieszczony na lufie. Bez baterii chwyt właził idealnie, ale z, to pierścień blokował. Trzeba go poluzować i obrócić o 180 stopni, tak aby jego wystająca część była skierowana w górę. Dopiero wtedy bateria wchodzi bezproblemowo. Wtyczkę najlepiej wepchnąć pomiędzy lufę zewnętrzną a atrapę rury.

Większych pakietów jeszcze do niej nie wsadzałem. Ale jeśli będę miał okazję, to spróbuję.

 

Tyczy się to najdłuższej wersji giety.

Link to post
Share on other sites

Właśnie rozłorzyłem gb i musze powiedzieć, że wszystkie części prezentują się dobrze, lecz głowica cylindra jest bardzo delikatna - ułamała mi się ta część na którą nasadzamy dysze, nie wiem nawet jakim sposobem po prostu odpadła ;|

Po złorzeniu i wymianie paru części - zestaw boreup, gumka i spring 140 jestem bardzo zadowolony z zasięgu i kultury pracy gb.

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

A mógł byś napisać mniej więcej jak to wyglądało na stocku tzn jaki był zasięg skupienie itp. Gdyż jak już wyżej pisałem rozważam wymianę mojego typa 89 na g36 , a strasznie nie lubię grzebać się w bebechach więc zostało by prawdopodobnie bez zmian,(tak jak type).

A właśnie i jak w końcu jest z tym body nic nie lata jest dobrze spasowane? (gdzieś wcześniej czytałem że nie za bardzo)

Edited by MrMleczko
Link to post
Share on other sites

body jest dobrze spasowane. Tu nic nie trzeszczy i nie lata. Lufa może mieć jakiś tam luz, ale tylko jeśli mocniej ją niciśniesz. Do magów się nie czepiam. Wystarczy kawałek taśmy. Jedyne do czego możnaby się przywalić to kolba, która może się sama rozłożyć (chodzi tu o wszystkie wersje poza KV)

Link to post
Share on other sites

dzisiaj dostałem swoje SRC G36 KV wygląd zewnętrzny robi wrażenie chociaż mogło być lepiej np górna szyna RIS jest plastikowa ale i tak ładnie wygląda. Zabudowana kolba niestety nie mieści baterii large firefox 9.6v w najmniejszym złożeniu. Kupujac tego gnata miałem jedno pytanie dlaczego przy teoretycznie takich fajnych bebechach gnacik na sprężynie 120 daje tylko 390 fpsów ( zgodnie z tym co podaje tajwangun). po otwarci GB okazało sie że w moim przypadku mankament tkwi w nieszczelnej dyszy tzw"doszczelniona, poliwęglanowa dysza" w rzeczywistości nie ma nawet uszczelki ale to nie jest największa niespodzianka. to co zaskoczyło mnie najbardziej to krzywa głowica cylindra. tzn cześć na którą nasuwa się dysze nie jest prostopadła do samej głowic jest porostu krzywa nie ma kąta prostego. O dziwo pomimo tej krzywizny gnacik poddaje normalnie kulki strzela całkiem ładnie na sprężynie 130 guardera która przy okazji rozbierania gnacika zamontowałem.

 

jak będę wymieniał głowice cylindra to pokaże jej fotki :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...