Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Najmniej awaryjny chinol


Recommended Posts

Witajcie. Chciałbym żebyście napisali propozycje najbardziej wytrzymałych chinoli w światku asg. Czytałem sporo o JG czy to naprawdę jeden z najwytrzymalszych chinoli? Chodzi mi głownie o bebechy a nie body czy coś.W jakich replikach zastosowano najlepszej jakości materiały?

Link to post
Share on other sites

g36c. Stock kichy - 30tys. kulek na full auto - zero zuzycia.

po tym shimming, kalbe, batka rc 9,6 sanyo - jeszcze 20 tys. kulek - zero sladów zużycia.

potem nie wiem ile kulek coś ok 70 tys.- tłok ma ryski na ostatnim żebie i łożyska maja ciutkę luzu.

Link to post
Share on other sites

Powiem w tym temacie tyle (chociaż pewnie nie wiele to da)-to ile sprzęt wytrzyma zależy od paru rzeczy,m.in. od tego,jak go używasz.Prosty przykład,kupiłem rok temu używanego AUGa JG (sprzęt niby dobry),a sypał mi się od pierwszej strzelanki.Kuzyn kupił za ok 1/3 ceny AKSU Boyi i ani razu nawet sie nie zaciął...Jak mowisz o nówkach,to Cyma(od niedawna mam),JG,polecane są jeszcze A&K/PJ(te już metalowe,choć i tu trafia się bubel,życie...),niektóre Boyi (ale rewelacyjne nie są)...Poczytaj na forum,ciężko znaleźć replikę,o której nie było nic pisane...Poczytaj i zdecyduj.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić JG IIIgen półtorej roku działał na stoku i pół roku po tuningu, nigdy mi się nie zdarzyło, że nie strzelił albo coś w tym stylu. Dopiero został popsuty ewidentnie z mojej winy.

P.S Była to moja pierwsza replika więc zdarzały się rzeczy typu zostawienie naciągniętego tłoka na tydzień, przyłożenie odwrotnie kabli od baterii i użycie jako rozrzutnika gnoju.

Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić SIG 552 JG, 2 rok zero awarii, co do CYM no to jednemu koledze ostatnio padła z niewiadomego powodu i nie polece jej.

Ale to też wszystko zależy czy Chińczyk który składał replikę miał dobry dzień. :mrgreen:

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest Graszczur

Pragnę zauważyć, że bezawaryjna praca w full stocku to żaden znowu wyczyn. Standard nawet jak na chinola. Co innego, gdyby na bebechach nie było śladu zużycia po wstawieniu mocniejszego springa (tak, skojarzenia z testem HK416 JG zamierzone ;]) albo po przemieleniu ogromnej ilości kulek na full auto przy baterii o bardzo wysokim napięciu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...