Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pseudo-snapa


Recommended Posts

Czesc. przepraszam ze pisze tutaj, ale nie wiedzialem gdzie umiescic temat, bo nadawaby sie on do " jestem zielony " , ale jestem za dlugo zarejestrowany :)

 

A wiec chcialbym kupic dluga, dosc celna replike. W oczy mi wpadly:

Aug A1 z Jg

G36k

G36e

 

Ktore z nich byscie polecali? Czy moze cos zupelnie innego? Jesli gieta to ktora wybrac?

 

Jeszcze jakie okulary / gogle byscie polecali do 50zl?

 

Pozdrawiam i przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale jestem zza granica

Link to post
Share on other sites

G36K na wyborowy?? :roll: Tego jeszcze nie było ... może od razu G36C?? :roll:

Weź klasyczną długą G36. Albo ewentualnie MG36, jeden pies. Ale do 600zł się nie wyrobisz patrząc na obecny asortyment sklepów i ceny, chyba że używka.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Nerpa, wyluzuj. Zrobiłem literówkę bo ciemno jest i trochę spać mi się chciało. Doradziłem dobrze, więc chociaż raz daj sobie spokój. Może Ty byś coś doradził,jak taki debeściak(?) jesteś,co?

Jak widzisz literówki to nie wszystko, np. zdania się zaczyna dużą literą, składnia, interpunkcja...

 

Pseudo snajpa zapewne odwołuje się do osiągów repliki, co można uzyskać z każdą repliką, która ma normalny gearbox. Lufa precyzyjna (Prometheus albo KM-Head, chociaż z doświadczenia z oba firmami bardziej polecam Prometheusa), gumka hop-up, sprężyna SP130, lipo. Tylem można włożyć w podstawę, potem dochodzą duperele, którą mogą się przydać, a stockowe części mogą paść i nie wytrzymać sprężyny... boreupy, tłoki, zębatki, silniki, szkielety, prowadnice. Wszystko zależy ile kasy na końcie, jak z dostępnością części i samych replik, co w tym momencie nie stoi na najwyższym poziomie.

Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

600zł.... mało trochę nawet jak na wyborówkę, czy to tyle przeznaczysz na replikę + tunning czy samą replikę?

Za 600zł to żadna replika (stockowa) nie jest nawet "Pseudo snajpą".

Ja przerabiałem tylko jedną replikę na replikę wyborową, JG SWD:

Tunning był robiony na początku pod M130, potem pod M140, nie pamiętam dokładnie co było wymieniane, na pewno sprężyna, zębatki, tłok, cylinder, komora i lufa, cena wzrosła ponad to 600zł ale strzelało nawet ładnie. Więcej możesz się dopytać co do repliki i jej osiągów na PW do:

http://www.wmasg.pl/spoleczenstwo/maniak/w...41532/dziad_77/ Jemu sprzedałem swoje SWD.

http://allegro.pl/asg-karabin-swd-dragunov...1181830055.html

Aukcja stockowego SWD JG.

Pozdrawiam,

 

Maza

 

EDIT:

Zapomniałem, ta replika nie ma szyny RIS!

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Za tyle to nie tylko nie kupisz prawdziwej "wyborówi" ale nawet czegoś na jej kształt. Za 600zł (a właściwie trochę więcej patrząc na obecny asortyment sklepów i ceny) możesz co najwyżej kupić replikę która po włożeniu jeszcze ze 2 razy tyle będzie mogła służyć za karabin wyborowy. Koniec kropka, albo karabin wyborowy albo replika za 600zł.

Link to post
Share on other sites

Jak juz kupowac to replike z:

-gearbox v3 bo mocniejszy

-stala kolba bo wsadzisz mocna batke (chyba ze planujesz lipole - ale to kosztuje)

-lufa conajmniej 40 cm (zawsze mozesz schowac w tlumiku)

-jak nie chcesz cos dlugiego - bullpol.

Z auga robi sie fajne repliki tak do 500-550 fps. Problem jest ze jak chce sie wiecej trzeba wzmacniac tylna zaslepke - odrzut sprezyny potrafi oderwac sruby.

A tak - male, kompaktowe, lekkie, tanie magazynki, dluga lufa w stocku, ris od razu.

Z minusow - wlasnie problem przy sprezynach ponad m150, malo miejsca na batke (lipol sie przydaje - 11.1 2200 mAh wchodzi).

I jeszcze jeden ogromny plus - srodek ciezkosci na rekojesci - mozna strzelac jedna reka jak ktos sie wprawi, do tego swietnie sie z tym biega po lesie.

Przerabialem fn2000, auga, emke, mp5, mp7, dragunova, warriora, g36c, p90. Z tego wszystkiego nadal mam tylko 2 augi i fn2000 ;)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem na mojej pierwszej strzelance z pożyczonym kałachem z CM, i muszę powiedzieć, że miałem asg za coś innego dopiero po dostaniu pierwszy raz 430 fps w czoło wiem o co chodzi :wink: . Po rozmowie z bardziej doświadczonymi graczami zmieniłem zdanie co do roli, jaką chcę pełnić w asg. Chciałbym po prostu mieć broń z którą mógłbym "zakosztować" wszystkiego.

 

Żeby nie zaśmiecać forum zapytam się tu o wszystko co mnie trapi.

 

A więc potrzebuję repliki, hełmu i okularów (nie gogli). Na ten cel mam ok.800 zł.

 

 

Co do repliki chciałbym żeby:

- miała z 400 fps

- była dobrą bazą do rozbudowy

- była uniwersalna ( długość eMki/ kałaszki )

 

Prosiłbym o wasze zdanie co do takiej repliki

Bardzo mi się podoba hk416, tylko że mój budżet pozwala mi na zakup tylko AGM'u, co o niej sądzicie ?

 

Okulary: tutaj padnie chyba na uvexa balistyczne, bądź i-vo, no chyba że jest coś lepszego w tej cenie?

 

Hełm ma być tani i wytrzymały nic więcej :)

 

Pozdrawiam i przepraszam, że znowu was męczę pytaniami zielonego :)

Edited by tolo59
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy aby na pewno hełm Ciebie interesuje? Kopie hełmów nie oddają 100% wrażenia prawdziwego hełmu, a taki ( powiedzmy kewlarowy PASGT czy MICH ) kosztuje 300zł wzwyż. Ja proponowałbym Ci czapkę baseballówkę w kamuflażu ( czapki 5.11, condor ), kapelusz ( prawie wszyskie wzory ) lub kask. Wszystkie możliwości dobrze spełniają się, choć ważne jest, gdzie się strzelasz ( las, budynki, tu i tam ).

 

Taki przykład- mój kask, Pro-Tec B2 waży ponad 470g. Hełmy ważą 700-1,3kg. Tak więc różnica jest. Do ochrony twarzy zawsze możesz dodać arafatkę ( koszt- 10, 20zł ). Chronią zęby, szyję i twarz. No i wygląda fajnie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No, i dają(kopie hełmów) niewiele więcej niż Bonnie Hat czy bejsbolówka jeżeli chodzi o ochronę. Sam używałem tandetnej kopi PASGT i zamieniłem na Bonnie, lepiej kamufluje, jest wygodniejszy i gdy posiadasz ograniczony budżet wychodzi około 2-3 razy taniej(oczywiście jeżeli przyjmujemy hełm 50zł, pokrowiec 30zł).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...