Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie wiem czy jest sens się pchać w AGMa - tuning tego czegoś to mordęga, osiągi w stocku raczej marne jak na dzisiejsze realia. Do stylizacji też się gorzej nadaje, bo jednak SRC bardziej przypomina oryginał. Ja na dzisiejszy dzień wziąłbym SRC, AGM mam i raczej nie polecam jako replikę typowo airsoftową. (choć jeśli komuś osiągi nie przeszkadzają, idealnie oddanie wyglądu oryginału nie liczy się aż tak bardzo, fundusze ograniczają lub strzela się tylko w budynkach - a najlepiej wszystkie powyższe razem - to jest całkiem OK)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Jezeli chcesz do lasu to bez tuningu na starcie lepiej kupic STG 44.NA jednym portalu aukcyjnym kupisz juz za okolo 750 zł.

MP40 czy to AGM czy SRC wymaga modyfikacji z tym ze SRC masz łatwiej bo ma lepszą komore i mniejsze luzu.

Jezeli kupisz AGM to po tuningu wyjdzie taniej lub to samo zależy jakie części niz nowe SRC a zasięg i kultura pracy na pewno lepsza niż stock SRC .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SRC bardzo dobrze sprawuje się w lesie, i to na stockowych częściach (od zakupu, t.j. pół roku temu, nic nie grzebane), bez problemu radzi sobie z przeciwnikami uzbrojonymi w superhiper nowoczesne zabawki.

 

Odwzorowanie zewnętrzne nie jest aż tak "kolosalnie" większe od repliki AGM - fakt faktem jest lepsze (więcej stali, waffenamty, blowback), ale rażą takie rzeczy jak imbusowe śrubki trzymające gniazdo magazynka czy odlewana kolba (co ciekawe brak tych konkretnych wad w AGM-ie).

 

AGM jest dobrą bazą pod porządną replikę MP40 i daje dużo więcej możliwości w zakresie stworzenia repliki pod żądany okres historyczny (tak, kolejne serie eMPików różniły się od siebie w miarę kolejnych lat wojny). SRC nie daje takich możliwośći, gdyż wszystko już za wczasu producent wykonał.

 

Wniosek:

+eMPik bardzo dobrze odwzorowany i gotowy do strzelania po wyjęciu z pudła (może oprócz magazynków i batki) - SRC,

+eMPik, w którego trzeba włożyć sporo pracy aby otrzymać naprawdę zacną replikę, 100% trzymającą się konkretnych realiów IIWŚ - AGM

 

I to tyle.

Link to post
Share on other sites

Po 5 miesiącach padły łożyska, a bicia to ten numer seryjny był za wysoko i waffenmanty w jakimś miejscu jak dobrze pamiętam ale przynajmniej magazynki od orginału pasują a do AGM-u nie.

 

No cóż, u mnie od lipca zeszłego roku śmiga jak należy, żadnych usterek. Fakt faktem że z tym nr seryjnym to się nie popisali - dobrze że jest, i miło że jest indywidualny dla każdej repliki, ale jego wielkość i umiejscowienie pozostawiają trochę do życzenia. Co do waffek - u mnie są dwie (mało, ale dobrze że w ogóle są), nabite poprawnie (w tej materii ciężko jest coś sknocić biorąc pod uwagę jak i w jakich miejscach Waffenamty nabijali sami Niemcy na ostrych eMPikach).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja mam pytanko o magazynki.

Pasują do repliki magi od AGM czy innego producenta, czy można tylko liczyć na SRC ?

 

Fabrycznie tylko SRC, ale można bardzo łatwo i szybko dostosować magazynki AGM-owskie: wyjmujesz środek (wsio co z tworzywa), obracasz o 180 stopni (tak, żeby kanalik podający kulki był z przodu magazynka a nie z tyłu) i wsadzasz spowrotem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...