Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problem w tym, że go nie rozkładałem, jedynie założyłem preckę i lufę zewnętrzną inną, ale to już w trakcie, gdy pojawiły się z nim problemy. Chyba muszę do Ciebie podskoczyć z tym - Colt przecież odżył. :P

 

Ha, naprawiony. Przy okazji - jakby ktoś chciał kupić drewniane okładki i maga, wszystko nóweczki, to zapraszam na PW.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

1. Gumka Hop-up jest w ogóle inna niż jakiekolwiek gumki do pistoletów gazowych czy AEGów, szczerze to nawet bym tego gumką nie nazwał. Jest to taki kwadratowy kawałek gumki z wypustką osadzony w rowku lufy, niewiem czy w ogóle gdzieś to jest dostępne.

2. Nie widziałem tłumików do MK1, były dostępne jedynie wersje pistoletu z dłuższą lufą..

Link to post
Share on other sites

Odnośnie tłumika :

Na Specshop'ie jest lub był ruger od Socom Gear z tłumikiem gratis

A w sklepie Machingun kiedyś była przejściówka do tłumika - niestety już nie ma ...

Zwłaszcza że szam szukam tłumika .

 

A tutaj mam pare wersji "wytłumionego" rugera :

 

dscf1476n.jpg

 

cimg1530x.th.jpg

 

 

dscf0836g.jpg

Link to post
Share on other sites

Co do konwersji od Lesia, nie pamiętam kto ją wykonał, więc mam nadzieje, że były właściciel podzieli się tą wiedzą.

Zewnętrznie jest estetycznie wykonana i sprawia wrażenie solidnej i jest taka faktycznie, oraz replika jak widać na zdjęciu powyżej pięknie się prezentuje. Ale konwersja miała dwie wady.

1. Tłumik wymagał wymiany wnętrza, połowa standardowego wypełnienia to tuleja aluminiowa, co nie zmienia faktu, że nawet w takiej wersji całkiem nieźle tłumił.

2. Delikatne luzy co skasowała zwykła taśma teflonowa.

 

Gdzieś się da kupić do tych rugerów gumki hop-up? Bo nie widzę na zagranicznych sklepach/

Link to post
Share on other sites

Na pewno w konwersji była tuleja jeśli mówisz, że KMH robił może tak być. Ja nie narzekam na pewno na nią, bo jest solidna i w połączeniu z lufą hm-heda którą zamontował Lesio, naprawdę replika ma zadowalającą celność mając 280fps po osłabieniu i stosując kulki 0,25, jedyne co potrzebuję to gumki silikonowe na zapas i nie mogę ich nigdzie znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie jest do wykonania ( samoróbka ) gumka HOP UP od ruger mk1 ? Znajomy sam zrobił z dętki , lecz na razie jej nie testował , ponieważ jest za zimno , i efekt tak czy siak będzie inny , niż przy 15+C*. Ale gdy będzie cieplej pójdziemy ją przetestować , i dam wam znać co i jak . Zawsze można złożyć ofertę grupową wykonania takich gumek :)

Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

e9511c9c17253dad_1280_0_y_n_1280_800.jpg

 

02dc4fedc6a5024d_1280_0_y_n_1280_800.jpg

 

Co powiecie na takiego Rugera? Zdjęcia może nie są najlepsze.

 

Pełne wyciszenie: tłumik z dorabianym wypełnieniem filcowym + wyciszenie całego mechanizmu (bo też nieźle hałasuje) + downgrade do 300fps. Teraz to zaledwie ciche pyknięcie.

Osłona spustu w oryginale jest fatalna bo, przez duży skok spustu, paluchy się nie mieszczą, zwłaszcza w rękawiczkach. Tak więc osłona została zrobiona od nowa.

Szyna RIS na jakiegoś Docter'a.

Chwyt nie należy do najwygodniejszy i w ręce pewnie nie leży więc owinąłem gumową taśmą.

W planach dołożenie preclufy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...