Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 [APS]


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałem odp od KRAKMAN'ów a więc.

 

Moje pytanie:

 

Witam.Mam pytanie jak wypadają repliki m4 firmy APS w porównaniu z M4'kami SRC.Chodzi mi o jakośc wykonania,solidność podzespołów,celność,zasięg itp.

 

Odpowiedź taiwangun'a:

 

 

Witam!

 

Na pewno atutem replik APS jest ich precyzja i celność, natomiast repliki SRC są wykonane z lepszej jakości materiałów.

 

Pozdrawiam!

JS

Link to post
Share on other sites

To mnie trochę niepokoi...

Szczerze mówiąc napaliłem się na te repliki, a teraz piszą, że są z gorszej jakości materiałów niż SRC...

Może GB i bebechy nie są złej jakości :wink:

Cholera ciężko stwierdzić...

Zostaje cieszyć się tym, że są bardziej precyzyjne, i może ich wykonanie jednak będzie dobre :-)

 

p.s.Jeżeli jednak ktoś się zdecyduje na kupno to niech zda relacje o tych replikach.

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że tego nie kupiłem. Bo plułbym sobie potem w łapę, że kupiłem coś takiego. Celniejszy to nawet boyi jest... W dodatku jest nawet mniej awaryjny. Wystarczy tylko dobrze złożyć. Oebcnie chińskich replik jest mało, ale mam cichą nadzieję, że znowu się pojawią i będzie ich tak dużo jak kiedyś.

Link to post
Share on other sites

kumpel to ma i dziś testowaliśmy w boju

Jako że chrono do mnie jeszcze nie wrócił to nie jestem w stanie powiedzieć ile to ma faktycznie fps

Jesli chodzi o celność na dystanie +/- 40 metrów to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony(na singlu replika jest naprawdę celna)

Boyi stockowy celniejszy -chyba kogoś "posrało" albo trafił na gorszy egzemplarz niż ten który miałem w rękach

to co napisałem jest jej pierwszym testem bojowym a nie "bo ktoś coś gdzieś napisał"

Wykonanie też nie jest złe -nic nie trzeszczy i się nie giba

Poza przegrywaniem w "fps za cenę" moim zdaniem replika którą dziś strzelałem jest zaskakująco celna na dystansach których oczekiwałem

Moim zdaniem ebb to pomyłka,gb głośno pracuje i magi pj od krakmanów nie nadają się do tej repliki,ris na kolbie to żal.pl :D

1 dzień zabawy z tym http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/asr101_full_metal_ebb_aps-2178.html to naprawdę pozytywne zaskoczenie za taką cenę

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam APS'a od ponad tygodnia i stwierdzam że za tą cenę jest naprawde dobry. Porównywałem z KWA kolegi (za ponad 1000zł). Zasięg mniej więcej taki sam... Co do celności też podobnie, trochę znosi ale to pewnie wina kulke (0,20g) powinny być raczej 0,23g w porywach do 0,25g biorąc pod uwagę FPS'y jakie podaje producent. Na kartce od taiwangun z przeglądu zerowego najwięcej wyszło około 399fps poniżej 390 nie zeszło. Co do wykonania to nie mam zastrzeżeń. Malowanie mogłoby być lepsze (czarny kolor przy różnym świetle przyjmuje dziwne odcienie). Poza tym luz na magazynku (wystarczy wykleić gniazdo taśmą izolacyjną i problem znika, no i dźwignia przeładowania ma luz ale to w niczym nie przeszkadza.

 

Jedynie co mnie nie pokoi to dość duży pobór prądu. Po dość krótkiej strzelance bateria już ledwo kręciła silnikiem.

Ogólnie odniosłem dobre wrażenie jak na chińską replikę za taką cenę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...