Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mich 2000/2002


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kopia ACM z góry wydaje się skazana na porażkę - toć to pospolity chinol :( Ja w swoim MICHu Volvera mam od roku poduszki dodane do hełmu i spisują się dobrze. Jednak jak już wcześniej zostało powiedziane - paski wymień lepiej od razu - nieporównywalna zmiana wygody na + przy oryginalnych paskach :) Ogólnie Volverowskie kopie są niczego sobie, tylko, że już produkowane nie są, trza polować na używki :)

Edited by Golek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

(co by nie robić zamieszania podczepię się pod temat)

 

Czy miał/ma ktoś może do czynienia z michałami od tego: http://allegro.pl/show_user.php?uid=14674003 użytkownika?

 

Między innymi ten:

http://allegro.pl/helm-us-army-navy-ach-mich-2000-desert-tan-3669-i1282064792.html

 

Zastanawia mnie skorupa. Co prawda jest napisane, że wykonana jest z kompozytu, ale wolę się spytać kogoś, kto miał z nim do czynienia. Jest to faktycznie zwykły kompozyt, czy może jednak włókno szklane? Oprócz tego, cena i "jakość" pasków raczej są na +.

Link to post
Share on other sites

Jakość pasków zwykle nie powala bo wygodę zapewniają tylko paski od oryginału.

To chyba taki sam MICH A.C.M. jak inne tylko trochę tańszy.

 

Swoją drogą ciekawe jakby sprawował się ten hełm http://allegro.pl/helm-us-army-navy-ach-mich-2000-coyote-18128-i1273236722.html#gallery

 

Widać, że ma mniej poduszek ale ciekawe jak ma się skorupa do tego za 90zł?

Link to post
Share on other sites

No właśnie ze względu na wagę tych hełmów i wygląd (tyle co ze zdjęć), można dociekać, że ten za 90 zł może okazać się całkiem konkretny. O ile w tym widać definitywnie plastik, z którego jest zrobiony, o tyle tamten, dobrze by było, gdyby okazało się, że sprzedawca pisząc "kompozyt" miał na myśli włókno szklane, z którego robione jest (o ile się nie mylę) większość konkretniejszych kopii.

 

Co do pasków, dlatego wziąłem słowo jakość w cudzysłów.

Link to post
Share on other sites

Przy postrzale prawie z przyłożenia, koledze od wewnątrz pękła skorupa... :biggrin:

Ogólnie jest ok, z tym, że paski są takie sobie. Niestety nie mam porównania z oryginalnymi, ale mogę przypuszczać, że komfort noszenia znacznie by się poprawił.

Edited by esco
Link to post
Share on other sites

(Jako, że opcja edytuj jest określona pewnymi prawami, a ja edycję posta kolegi zauważyłem po jakimś czasie, piszę drugi post pod rząd)

 

A propos tego co napisałeś:

 

Kontraktowego micha miałem na głowie i komfort w porównaniu z jakąkolwiek repliką jest nieporównywalny :) Najbardziej zależy mi na skorupie (i interesuje mnie tylko wersja za 90zł). Czy "kompozyt" jest kompozytem-plastikiem, czy jest to włókno szklane, jak w przypadku kopii BFT, CONDOR czy P&J? Paski tak czy owak polecą do wymiany.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

 

Skoro kopii Volvera nie można już nigdzie dostać to jakiego producenta polecacie replikę MICH'a 2000 lub 2002(jeszcze nie wiem który wybrać :) )?

na gunsmoke army shop maja MICH'a firmy PJ i CONDOR? W sumie różnica to ok 100zl ale czy warto dopłacać do tego Condora? Ze zdjęć widać ze replika Condora jest lepiej wykonana od wewnątrz... Ktoś ma jakieś porównanie tych replik? Ewentualnie coś innego może jest warte polecenia?

P.s. z tego co czytałem to zawieszenie i tak leci do wymiany w każdej kopii wiec może warto kupić tego PJ'a i odłożyć na zmianę zawieszenia? :)

 

Z gry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam P.

Edited by jazzriba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...