Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy AEG jaki P90 najlepszy ?


Recommended Posts

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4768

http://gunfire.pl/product-pol-1152194353-P90TR.html

 

znalazłem w sklepach takie 2 oferty ma to być mój pierwszy AEG ogólnie na wydanie mam góra 550 zł chyba ze ktoś kupi Maruzena 870ca za jakies 200zl to wtedy 750 :P

 

który model byście wybrali i czy możecie polecić coś lepszego ? (na TM mnie najzwyczajniej nie stać więc się nie liczy :P)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz kasę na najlepszą z najlepszych p90tek kup Tokio Marui. Jeżeli niemasz tyle kasy to wersja z gunfajera będzie dobrym wyborem (oczywiście jest to ta którą sprzedawali kiedyś pod marką GFC). Zainwestuj jeszcze w dobrą gumkę hopa i lufę precyzyjną a będziesz zadawolony z niej jak ja ze swojej.

P90 w wykonaniu CA jest niestety niezadobrym wyborem. Próba wykonania taniej repliki (w zasadzie całej serii sportline) zaowaocowała wykonaniem replik które trzeszczą przy praktycznie każdym dotyku (są poprostu żle wykonane). Więcej o p90 ACM znajdziesz w dziale techncznym.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Tak były firmowane przez GFC (czyli sklep Gunfire)

W mojej siedzi lufa 246mm Systemy i granatowa gumka Madbulla.

Fakt że mam w środku gerbox na TM i dodatkowo go wyłożyskowałem (replikę składałem z części)

Co do stokowego ACMa niestety nie jestem ci w stanie powiedzieć jak będzie z rofem i zasięgiem bo prawdę mówiąc mam z niego tylko body (ale i tak jeztem zadowolony z jego wykonania). W technikaliach znajdziesz naprawdę duży temat o tych replikach.

I na koniec : nie kupuj p90 z wbudowanym kolimatorem, bo te kolimatorki są naprawdę niskiej jakości. Lepiej kupić wersję TR i dodatkowo dołożyć kolimator (fajnie się na p90 prezentują mikro doctery i aimpointy t1micro)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Poczytaj temat o replice, znajdziesz go bez problemu w dziale technicznym w II kategorii. Bardzo mocno się oświecisz i doczytasz się tam min. tego, że na początku wcale nie trzeba w tym wymieniać lufy. Ba dowiesz się nawet jakie lufy tam stosowano i jaki był efekt na różnych replikach.

 

Zapraszam do czerpania wiedzy, przed zadawaniem milionów pytań.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...