Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mosin asg


Recommended Posts

o kurde i to real wood za 350 :P ale jest niedostępna. I pewnie jeszce długo nie będzie. Musisz wziąść pod uwagę, że mechanizm tej repliki nie daje przyzwoitych osiąów, chyba, że w zasadzie chcesz zbudować replikę na ścianę. W każdym razie pomysł mi się bardzo podoba. Życzę powodzenia i pozdrawiam :)

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Niedostępny, nie do tuningu. Tak jak mówiłem, kupowanie bazy nie ma sensu. Lepiej od razu tuningowe części, bo i tak trzeba je kupić, a jesteś 500zł do przodu :happy: I najlepiej, żeby bebech składał ktoś, kto się zna. I będzie robiony pod magi? To poszukaj jakieś tanie magi do snajperek.

Link to post
Share on other sites

Jakby mnie nie pochłaniało w całości robienie Beryli, to bym takiego Mosina sobie sprawił :)

 

Zapraszam kolegę na forum WWII Airsoft. http://www.ww2airsoft.com/ Tam niejaki kolega Griphon robił Mosiny na kopy, od porządnych customów na bazie VSR, po taniochę robioną ze sprężynowego szotgana z bazaru.

 

W każdym razie do zrobienia mośka będzie potrzeba parę rzeczy. Kolbę można wykombinować oryginalną, albo dłubać. Tak, czy inaczej trzeba będzie wiercić dremelkiem w drwie. Dobrze też jest mieć odlew części mośka - http://www.historical-uniforms.com/mosinodlewalu/p/221 Oczywiście w odlewie też trzeba będzie wiercić i dłubać, ale przynajmniej magazynek będzie i wymiary detali będą znane. Co do repliki, osobiście polecam Bara od JG. Najprościej wychodzi.

Link to post
Share on other sites

t0m3k napisalem w zaraz na poczatku ze chce kupic oryginalna kolbe mosina i wszystkie zewnetrzne czesci ... pozatym pisalem tez zeby jesli ktos sie zna podal jakies sensowne gw niego repliki do takiego projektu..najlepiej zeby wkleic od razu link ze sklepu bo po tym co pisze dexterkrak juz sam niewiem jak mam szukac ..sory ale jak w temacie - jestem zielony

Link to post
Share on other sites

no wlasnie ja tez na allegro znalazlem kolbe jak po raz pierwszy wpadlem na ten pomysl:) za niedlogo zamaweiam kolbe i magazynek + jesli znajde to muszke i szczerbinke, i tu pytanie bo jesli nieznajde to moze ktos wie z czego by pasowała?albo moze ktos umial by taka zrobic...szczegulnie o szczerbinke kompletna chodzi. co do repliki to juz chyba wybralem najprawdopodobniej kupie narazie cos takiego http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-294-MB-02G-Black-Well-.html. chce kupic na poczatek cos taniego zeby zobaczyc jak mi wyjdzie...moze jesli bede zadowoony to za jakis czas kupie cos lepszego albo poprostu kupie czesci tuningowe. co o tym myslicie? moze ktos ma ten karabin? jesli tak to niech napisze jakas opinie bylbym wdzieczny:)

Edited by srw1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...