Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PL rip-stop


Recommended Posts

Snajper3 kolega jest może patriotą i chcę używać polskiego sprzętu, ale niestety nowego snajpera jest cięzko dostać, więc niektózy idą na łatwiznę i kupują BDU :D , ale ja w końcu skąś zdobędę górę i będę miał kompletny mundur na lato :D

Link to post
Share on other sites

Na moto veteran bazarze [cykliczna impreza w Łodzi na którą zjeżdżają handlarze złomem i militariami z całej Polski] było sporo mundurków w ripstopie - komplecik 150 pln.

BTW. polecam impreze - kupiłem spodnie gore-texowe polskie nowe za 150 zeta i zasobnik desantowy za 50 :D

Link to post
Share on other sites
Snajper3 kolega jest może patriotą i chcę używać polskiego sprzętu, ale niestety nowego snajpera jest cięzko dostać, więc niektózy idą na łatwiznę i kupują BDU :D , ale ja w końcu skąś zdobędę górę i będę miał kompletny mundur na lato :D

Rozumiem że "snajper" jest trudno dostępny, ale to nie oznacza, że jest gorszy od BDU (i jego odmian). Jak sądzi "SNAJPER3" większość wiary uważa, że ABDU jest lepsze od "snajpera". Jeżeli też tak sądzicie (albo na odwrót) to podzielcie się swoją opinią. Oczywiście pomijając fakt że "snajper" jest trudno dostępny. :D

Link to post
Share on other sites

O ripstopie amerykanskim (zwlaszcza ostatnich serii) opinie mam jak najgorszą, polski wedle użytkowników (sam miałem tylko kapelusz, widziałem pełną ofertę Fasty Andrychów czyli producenta) jest zdecydowanie lepszy - nie blaknie i trudniej się przeciera. Oba oddychają i schną podobnie.

Link to post
Share on other sites
O ripstopie amerykanskim (zwlaszcza ostatnich serii) opinie mam jak najgorszą, polski wedle użytkowników (sam miałem tylko kapelusz, widziałem pełną ofertę Fasty Andrychów czyli producenta) jest zdecydowanie lepszy - nie blaknie i trudniej się przeciera. Oba oddychają i schną podobnie.

 

hehehe, ja osobiscie rozjebalem dwie pary gaci rip stop BDU, ale bluzy sie tzrymaja :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ten polski rip stop jakis taki ślizgawy i ciut za sztuczny ten materiał, choć kolorek ma fajny, moim zdaniem poprzedni mundur tropikalny (to chyba ten jest własnie na aukcji) był lepszy. Choć nie miałem możliwosci porównywania ich w tropikach ani tez sprawdzac jak mocno wytrzymują.

 

Spodnie BDU woodland zakupione gdzieś w roku 98/99 trzymają sie do dziś tyle żę już mocno powycierane są z kolorów.

Link to post
Share on other sites

standartowo uzywane BDU tropic w swoim klimacie czyli ciepłym :wink:

po dłuższym moczeniu i schnięciu na przemian wytrzymuja jeden sezon (ale takim konkretnym moczeniu :wink: )

nowsze wersje (50%50% ale tropik nie NYCO) wytrzymuja troszke więcej. Ale znów sa bardziej "blachowate", grubsze i mniej komfortowe w noszeniu w czasie wielkich upałów od swoich poprzedników.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...