Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ciekaw jestem czy ktoś tu już o tym pisał ale nie widziałem powyżej więc pisze.

 

Wszyscy wypowiadają się tu o grzew Swata 4 tylko po single player. Zażuty jej stawiane to głópie boty... xle wykonywane rozkazy i takie tam. Powiem jedno.

 

Gra rozwija skrzydła dopiero w multiplayerze. To co twórcy przygotowali w single (czyt. misje.) łeb urywają w trybie CO-OP. Wystarczy TS + Microfon + oczywiście w miare łacze do grania.

 

Swoją przygodę w oddziale antytero zaczyałem właśnie od Gry w CO-OP z kumplami. Najlepsze CO-OP jakie miałem okazje grać. Przeciwnicy zawsze są gdzie indziej ... za każdym razem nic sie nie powtarza. Kiedy ma się zamiast kompóterowych pomocników żywych graczy gra robi się taka jak wszyscy oczekują w single. Komędy głosowe nabierają na znaczeniu. Wszytko jest jak należy. W single player próbowałem grac ale zawsze łaziłem sam. Bo pixelowate boty to nie partnerzy do gry. Tylko można się na nich wqur... :wink:

 

Jednak do Gry w CO-OP potrzeba wyłącznie prog: HamachiSetup-0.9.9.9-pl.exe + 2-3 znajomych chętnych do gry.

 

(tak jakby ktoś jeszcze nie znał zalet i wypasu prog. Hamachi zapraszam do poczytania w necie, dla mnie odkrycie tego prog. to był przełom, zaznacze że prog 100% free.)

 

Po wgraniu odp. łatki 1.1 + patcha mozna śmiało łupać w S4 po necie. 40% serwerów odpala , szczególnie wszytkie polskie.

 

Polecam oprócz CO-OP ze znajomymi tryb Baricadet Suspect i Vip. Gra jest bardzo dynamiczna... poniewaz każdy Terro i Antyterro to żywy gracz.

Nie bede mówił o przydatności zabawek jakie mamy do wykorzystania.. ale możliwości są duże.

 

A więc takie coś dla wszytkich którzy mają coś do tej gry. Chyba graliście tylko w Singleplayer :lol:

 

Dla początkujacych grających po multi w tryb inny niż co-op : nauczcie się odróżniać wrógów od przyjaciół. Na pierwszy żut oka dużo się nie róznią ... kolorowy pasek na plecach (Swat - niebieski, Suspect - czerwony). W miare zdobywania doświadczenia wychwytywanie w ułamku sek. różnic to norma. Tak naprawdę się bardzo różnią tylko początkujacy mają z tym zawsze trudności.

 

Jedyne zastrzeżenie dla realistyczności w Multi mam do urzywania gazów pieprzywych... ale jakoś musieli to rozwiazać. W realistyce jest tak że gdy gra się na serwerze gdzie ludzie nadużywają tej "broni?" ludzie się troszeczke wqur.. . Ponieważ realnie mając broń w ręku ... nawet jeżeli ktoś pociągnie Ci z gazu po oczach i widzisz wszystko przez mgłę, nic nie powinno Cie powstrzymać w pierwszych sek. od zrobienia sita z gości stojącego naprzeciw Ciebie. Niestety spust jest wtedy już zablokowany. Ale to jedyna wada dla mnie.

 

Pozatym:

 

:arrow: Grafika (birąc pod uwagę że gramy na Very HIGH) WYMIATA!!!! wszystkie najnowsze technologie tutaj znajdziemy. (widziałem grę na Gforce 3 TI - też wyglądała dobrze 8) ).

 

:arrow: Grywalność - Wysoki poziom realizmu (pominąszy Spray w Multi), Bardzo dobre HIT-Pointy, Współpraca z kumplami z Teamu, Urzyteczne zabawki, Zróżnicowane działanie wszytkich broni (inny odrzut, obrazenia, ALL ), Świetnie przygotowane lokacje (ok 1-2 mapy z MP mi się nie podoba ale reszta to świetna robota :twisted: ) , Dźwieki , Ogólnie Respekt ! ! !

Jeżeli ktoś chce sobie pograć w Multiplayerze w najlepsza grę tego typu jaka kiedykolwiek wyszła to polecam ! !

 

:arrow: jeżeli Grafika stoi na bardzo wysokim poziomie co idzie w parze z grywalnością .. nie wiem co tu jeszcze dopisać :wink: tylko Instalować i Łupać.

 

:arrow: powodzenia początkujacy gracze po Multi. Niezniechęcajcie się , poniewarz poziom jak sie zaczyna wydaje się bardzo kosmiczny, niewiadomo z kąd i kto do Ciebie strzela, czesto zabija się w roztargnieniu Swoich :lol: , i ogólnie wydaje się niemożliwe aby coś tam ugrać. Jednak.. jeżeli ktoś umie naprawde grać w gry, i rzecz podstawowa chce :idea: , nic trudnego. Życzę powodzenia !

 

:arrow: Najlepsze dla mnie Tryby to w kolejności jak lubię.

 

1.CO-OP (tylko ze znajomymi po TS i Hamachi) - oczywiście serwery w necie też są. - żadko gram, na początku czesto - miło wspominam.

 

2.Baricadet Suspect - Swat vs Terro. Respawn co 30 sek (zależy od ustawień serwa) gra na punkty,fragi, ilości aresztowań itp. itd.

 

3.Vip - Transport Vipa z pkt. A do pkt. B. (jeden z SWAT na zamianę jest VIPem - koleś w garniturze z pisoletem tylko)

 

P.S. Zaczołem obczajać ostatnio Counter Strike Source - W porwnaniu z SWAT 4 to wedłóg mnie żenada. Nie powiem grafika jest <ok> ale styl rozgrywki niezmnienił się od 8 lat wcale. Do tego Hit Pointy kuleją , a o realistyce chyba nie ma co gadać przy dyskusji na temat CSS, w odróżnieniu do SWAT 4.

 

...Nie raz kulejąc, będąc ranny i oszołomiony po oberwaniu z np. shotguna na gumowe kule, wycofywałem się pod osłoną kumpli z teamu, do miejsca bezpiecznego... z okrzykiem : I nide backup !...

 

...Niejednokrotnie pomagałem już przygotowanym do skucia ziomką z Teamu, tylko po to aby podobną pomoc uzyskać chwilkę później zaskoczony przez przyczajonego przeciwnika....

 

Takich opowieści i przeżyc można by mnożyć co nie miara... heh.. niebede sierozpisywał bo musze uciekać powoli. Ogólnie wszytkim zniechęconym podczas czytania tego wątku. POLECAM ! ! !

 

pozdrawiam wszystkich maniaQw! ! !

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem, czy w single są źle wydawane rozkazy? Ja nie nażekam, jest dużo opcji, i naprawdę da się zrobić wiele.

Jeśli chodzi o tryby to Baricaded suspect, to jest odpowiednik normalnej strzelanki jeb... . Dla bardziej wymagających lepsze są pozostałe tryby.

Link to post
Share on other sites

W baricadet łupię przeważnie ... dzisiaj chyba pierwszy raz grałem z Bombami. No No NO... jest nieźle. Ogólnie zgadzam sie z przedmówcą.

W single jakoś mi się nie chciało grać.. bo po co jak mozna grać w CO-OP :wink:

 

Co do źle wydawanych rozkazów czy głópoty botów to tylko napisałem to co pisali w swoich wypowiedziach (zarzutach) powyżej urzytkownicy forum.

Sam się do tego nie ustosunkowuję ponieważ nie gram single.

 

ALE MULTI !!!! miodzio !!!!! REWOLUCJA.... wszytkie CSy mogą isć do domu :-P .. ale to już pisałem powyzej więc kończe swój wywód. Dam się wypowiedzieć komuś innemu :wink:

 

pozdro !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wystarczy wejść w Multi... zfiltrować serwy tylko do Baricadet Suspect i whala :twisted: Serwy polskie odróżniaja się nazwami... nie wszystkie oczywiście... ja zwykłem grywać na Landrynka2 .. czesto Admin tam jakiś istnieje, serwer jest stabilny i ogólnie looz Administrracja (HOFI pozdro !) ... pozatym Serwerów nie brakuje jak narazie.... nie tylko polskich ... a polacy znajdą sie wszedzie gdzie tylko ktoś gra.. w różnych porach dnia , serwerów z dobrymi pingami na polskę jest np.3-4 (zapełnionych przez graczy, nielicząc pustych, tych jest sporawo )... i wtedy są prawdopodobnie w 50% obstawione przez polaków ... nawet jeżeli nie są one polskie :wink:

 

Mam wersję bez dodatku .... i widzę że nadal idzie pograc solidnie .. to powoli jakby troszkę mniej ludzi grało.

Czy ktokolwiek posiada dodatek i gra w Multi aby wyjaśnić jak się ma sytuacja z tym włąśnie dodatkiem ? Czy zakup jego jest nieodzowny ? dużo zmienia poza paroma mapami ? Czy moze istnieje możliwość wgrania samych map ?:) Jakby ktoś uchylił rabka tajemnic ydla nieposiadających dodatku było by Coll . :język: :wink:

 

P.S. Wyrazy współczucia dla matek i ojców bezmózgich lamerów którym jedynym zajęciem na serwerach, nieposiadających ADmina w owym czasie, jest TEamkill , TEamtaz , lub TeamSpraygas... Biada wam !! Lamerzy !! ... Ja i mi podobni uprzykrzą wam Życie za pomocą tazerów :lol: :twisted: .. - Only maniacy grający w Multi to zrozumieją. THX za uwage :język:

 

Pozdrawiam !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites

W SS nie grałem jeszcze w sieci ale nie ma powarznych zmian, są nowe mapy i troszke wiekszy ekwipunek np noktowizor..

Ale obecnie gram w kampanie i jestem w ostatniej misji to jest jakies labolatorium badawcze i musze zabezpieczyc walizke i nie moge jej znalezc... wie ktos gdzie moze stac i jka wyglada bo tam masa przedmiotow jest i nie moge znalezc i w koło biegam :/

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

buubauuhhah aaa !!! ;-) nie no bardzo trudno jest właczyć gre po internecie :P :P :P ... chyba że ktoś umie czytać ;) ... ja przez pierwsze pare dni nie wiedziałem jak się wyłancza.. i zawsze kompa restartowałem jak chciałem wyłączyć :P:P:P później znalazłem w menu napis jak byk EXIT :twisted: ... Marcin.. poszukaj może jest tam w Menu jakis napis MULTIPLAYER ? :twisted: heh... po prostu []_ O []_ ;)

 

pozdro !!

***BaUEr*** :wink:

Link to post
Share on other sites

Tak szczerze to z kopią gry też da się ... wystarczy wgrac takie cosik do serwerów.. + patch 1.1 ;) jak jest z dodatkiem jeszcze nie sprawdzałem ... ale i tak polecam zakup orginała.. jest teraz w dość dobrej cenie ;) a jeżeli ktos posiada wystarczająco dużo skilla aby grać w multi w tą gre to wszystkie *CSy.. i inne w tej tematyce wymiękają.

 

(*) oczywiście żaden CSowiec w życiu by się nie zgodził... ale to normalne.

 

pozdro !!

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...