Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pomoc w wyborze repliki


Recommended Posts

Witam

Mam zamiar kupić za niedługo jakiś karabin chciałbym się zapytać profesjonalistów co myślicie na to :

 

http://www.gunsport.pl/product-pol-305-M16A4-III-generacja-JG-F-6620-.html

 

albo

 

http://allegro.pl/asg-karabin-sr-25k-urx-ak-doskonaly-450-fps-i1278840417.html

 

nie obraził bym się jak byście podali swoje pomysły

w każdym bądź razie mój limit wynosi 1100zł

mam nadzieje że pomożecie.

Nie ogarniam

Link to post
Share on other sites

Mój kumpel z teamu ma M16 JG i spisuje się bardzo dobrze. Ma go prawie 2 lata i nigdy nie miał z nim kłopotów.

 

Co do SR25 URX to miałem kiedyś taki tyle, że dłuższą wersję. Spisywał się całkiem dobrze jednak ułamał się ząb z zębatki, wtyki silnikowe się wypinały.

 

Ja bym wziął JG i kasę wydał na tuning, jakiś bore up, precka, lepsza guma, komora itd.

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

W tej cenie ( i taniej ) można dostać markowe repliki I klasy.Tu masz coś odrobinę droższe ale za to z Magpulami:http://www.military.pl/smith-wesson-m-p15-aeg-magpul-full-metal_10360t.html Pozdrawiam,Lambert

 

 

Dolicz do tego jeszcze koszt w miarę dobrego akumulatora i ładowarki a do tego koszt wysyłki, całość wychodzi sporo więcej niż 1100zl ;)

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem, że z JG dostajesz dobrą batkę i ładowarkę ;)

Jak kupi JG to ma replikę gotową do użytku po wyjęciu z pudełka i jeszcze zostaną mu pieniądze na tuning. Osobiście też wolałbym uzbierać te pare złotych na markową replikę ale gebels napisał, że jego limit to 1100zl.

Teraz to już od niego zależy czy weźmie JG i ewentualnie ztuninguje czy poczeka i kupi markową replikę full stock ;)

 

 

Edyta:

Poza tym kupując JG wysyłkę masz gratis- zobacz na stronie z linku gebelsa ;)

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

A po co ci tyle FPS w replice?

uwierz mi, dostać z 400 fps to na prawdę nic przyjemnego ;-)

Ja mogę ci polecić M16A3 od AGM sam go używam i po 2 latach nie miałem żadnej awarii oprócz potrzeby wymiany ładowarki.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=4908&name=AGM_-_M16A3_-_Full_Metal

 

Skoro mówisz, że masz więcej pieniędzy na wydanie możesz kupić coś takiego plus dokupić nowy akumulator i ładowarkę + Gumkę HU + SP 120 + prowadnica sprężyny od systemy i masz replikę która będzie ci znakomici służyć przez bardzo długi czas ;-)

 

P.s. na specu jest napisane, że ma 430, aczkolwiek ma 330, źle napisali.

Edited by stalker51
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się ze stalkerem, max 400fps spokojnie wystarcza, zamiast zwiększać fpsy kup lepiej dobrą komorę i gumkę HU, do tego prec lufa i będziesz miał przyzwoity zasię i celność. Jak zamiast tych rzeczy wsadzisz mocniejszą sprężynę to zasięg oczywiście też będzie większy, ale oberwanie kulką przy drugiej opcji będzie dużo mniej przyjemne ;)

Link to post
Share on other sites

A ja bym się skłaniał ku Cymce z serii 48 (u Krakmana jest co prawda tylko wersja S , ale pewnie idzie wygrzebać pozostałe). Replika jest mocna, niezawodna, jak na chinola strzela przyzwoicie prosto z pudełka, po naprawdę niedużym tuningu stanie się Twoją najlepszą przyjaciółką. Nie zapominaj, że replika z baterią i ładowarką to nie koniec wydatków. Bardzo ważna jest też ochrona oczu (porządne gogle/okulary)!

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się ze stalkerem, max 400fps spokojnie wystarcza, zamiast zwiększać fpsy kup lepiej dobrą komorę i gumkę HU, do tego prec lufa i będziesz miał przyzwoity zasię i celność. Jak zamiast tych rzeczy wsadzisz mocniejszą sprężynę to zasięg oczywiście też będzie większy, ale oberwanie kulką przy drugiej opcji będzie dużo mniej przyjemne ;)

 

Tylko jak wymieni komorę, gumkę i lufę to przybędzie mu jeszcze fps-ów (mało, ale zawsze wzrośnie). Do tego jeszcze m100 - m110 Guardera bym zalecił. Nowy i 400fps nie idą sobie w parze.

Edited by Gekon_1
Link to post
Share on other sites

Tylko jak wymieni komorę, gumkę i lufę to przybędzie mu jeszcze fps-ów (mało, ale zawsze wzrośnie). Do tego jeszcze m100 - m110 Guardera bym zalecił. Nowy i 400fps nie idą sobie w parze.

 

 

Masz rację, przybędzie mu parę fps. Raczej chodziło mi o to, żeby nie dążył do 500 fps czy nie wiadomo ilu tylko wymienił to co chińczycy źle zrobili ;)

Też zgadzam się z tym żeby wsadził np M110 ale wiesz chyba jak to jest z tymi nowymi, napalonymi graczami, myślą, że im więcej fps tym lepiej ;)

Wątpię, żeby rzeczywiście wydał pare dziesiąt złotych na słabszą sprężynę :P

 

M4A1 GBB WA albo SCAR WE (regulowane fpsy, szmery bajery) ?

 

Stanowczo nie. Jego limit to 1100zł, tyle mniej więcej kosztuje SCAR GBB WE, do tego doliczmy cenę paru magazynków (chyba, że mu starczy 1 na 30bb) i mnóstwa green gazu. Żeby miał regulowane fpsy musi dokupić NPAS kit a to kolejne koszty ;) Do tego zbliża się zima więc sobie chłopak nie postrzela ;)

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam.Mam zamiar kupić replike tylko nie wiem która bedzie dobra czyli celna itd możecie mi pomóc??

 

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_045_cm-1410.html

 

lub

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/ask204p_full_metal_ebb_aps-2179.html

 

Bardzo proszę o odpowiedz z góry dzięki.

 

 

Proponuje abyś zakupił replikę z 1 linka .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...