Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

Ja kupilem w czwartek kulki i olejek :D Jeszcze w ten sam dzien przyslali mi meila i na stronce takze zostalem poinformowany, ze moj status sie zmienil i paczka juz jest w trakcie realizacji, na 2 dzien znowu zmienili status na wyslany (oczywiscie rowiez dostalem emila) a potem juz byla sobota i myslalem eeee napewno dopiero w pondz jak zawsze przyjdzie a tu zonk :D w sobote klupie facio i przynosi to co chcialem :)

Takze ja narazie sie nie rozczarowalem i moge dac + sik;) za szybka dostawe ( 3 dni niecale) i darmowa przesylke.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja nie polecam tego sklepu zamówiłem 28 kwietnia kulki i gaz dostałem maila ze wyśla jutro no to super, ale 2 dni puźniej widze u nich w sklepie informacje ze dostawa bedzie 5 maja no im pisze maila z rózynymi pytaniami czy moja paczka juz została wysłana ale niestety bez odpowiedzi gdy juz miałęm zamawiac z innego sklepu dostałem maila ze wysłali dzisiaj no to ok i znowu po 3 dniach kolejny mail ze wysłali dzisiaj no to kur... coś mi tu nie gra dobra był piątek wiec postanowiłem juz poczekac 3 dni i zamówić gdzies indziej i dopiero wieczorem paczka przyszła 2 tygodnie czekałem na tą paczkę

szczerze nie polecam tego sklepu lepiej zamówić gdzieś indziej gdzie obsługa nie oszukuje tak

Link to post
Share on other sites

Kupiłem kulki 0.2 i 0.25, wszystko szybko i sprawnie. A jako 1000 klijent w tym roku dostałem Gratisy:

- Ładowarkę :roll:

- Świece dymną :|

- 900 kulek w granacie :twisted:

- Pastę maskującą 8)

A zamist tego, mogli rzucić jakąś krutką sprezyne za 60 zł :mrgreen:

Ale mimo to lepszy rydz jak nic:) Sklep POLECAM :)

Link to post
Share on other sites
a jak to jest z tą darmową przesyłką? Wpłacasz na ich konto kase a oni za darmo wyślą?

 

Trzeba za min. 30 zl kupic. Ja kupilem dwie paczki kulek 0,33 g i paczka przyszla bez zarzutow. Szkoda, ze mi nie odpisali potem na pytania o metalowego hop-upa i kilka innych ale pewnie niedlugo znowu zamowie kulki - ruger ma apetyt :)

Link to post
Share on other sites

Co do tego sklepu...

Zamowiliśmy z kolegą 2 lunety Tasco 4x20 i paczke kulek, ale jak zobaczylem jaka ta luneta jest na prawde, to od razu odeslalem do sklepu z odpowiednim opisem, numerem konta na ktory chcialem zwrot pieniedzy, mailem i nr telefonu.

 

Po ok 3 tygodniach zdziwiony ze pieniedzy wciaz nie ma napisalem do sklepu, i dostalem odpowiedz ze nie dostane zwrotu pieniedzy dopuki nie przysle paragonu. Problem w tym ze w paczce z lunetami nie bylo paragonu :/ (swoja droga w kodeksie cywilnym chyba przepis pozwalajacy zwrocic towar zakupiony przez internet bez paragonu).

Sprzedawca zaproponował wysłanie w zamian innego produktu w tej samej cenie, a ze nie chcialem juz sie spierac to zgodzilem sie. Zapytałem sie ile musial bym doplacic do kulek EXCELA 1500szt. - były chyba o 2 zł drozsze.

Dostałem odpowiedz, że pakowane po 500 mogą pójsc jako list polecony a nie paczka i nie bede musial doplacac juz za przesylke.

 

I faktycznie, przyszly, tylko 2 a nie 3 paczki i to jeszcze nie na adres ktory podawalem 2 czy 3 razy, tylko na adres kolegi.

 

Podsumowujac, nie dosc, ze puki sam sie nie upomnialem o swoje to nie dostalem zadnej odpowiedzi, nie dostalem zwrotu pieniedzy, to jeszcze na koniec sprzedajacy nie do konca wywiazal sie ze zobowiazan. Nie mam juz sie zamiaru dochodzic o pare groszy, ale jesli nie jestescie pewni towaru ktory zamawiacie, to lepiej uważac, bo ze zwrotami moze byc problem.

Link to post
Share on other sites

Zamówilem w niedziele wieczorem w tym sklepie ak47 cyma..

na stronce wyczytałęm ze relizacja zamówienia trwa max 72 godziny w dni robocze. Pomyslalem że będe mial nowy sprzęcik na czwartkowe asg, ale w srode paczki nie dostalem mimo to ze minęły owe 72 godziny w dni robocze. Dzis jest piątek i nadal nie mam kalaszka. Mimo to ze w mailu zapewniano mnie ze dojdzie on do mnie w najblizszy dzien roboczy po bozym ciele. Dzis jest ten dzien(piątek) a ja nadal nie otrzymałem paczki.

Więc jesli zalezy Wam na szybkim otrzymaniu zamówionego towaru nie powinniscie kupowac w tym sklepie

Link to post
Share on other sites
Zamówilem w niedziele wieczorem w tym sklepie ak47 cyma..

na stronce wyczytałęm ze relizacja zamówienia trwa max 72 godziny w dni robocze. Pomyslalem że będe mial nowy sprzęcik na czwartkowe asg' date=' ale w srode paczki nie dostalem mimo to ze minęły owe 72 godziny w dni robocze. Dzis jest piątek i nadal nie mam kalaszka. Mimo to ze w mailu zapewniano mnie ze dojdzie on do mnie w najblizszy dzien roboczy po bozym ciele. Dzis jest ten dzien(piątek) a ja nadal nie otrzymałem paczki.

Więc jesli zalezy Wam na szybkim otrzymaniu zamówionego towaru nie powinniscie kupowac w tym sklepie[/quote']

 

Nie jesteś sam, ja zamówiłem w czwartek. Dostałem podobnego maila, dziś czekałem cały dzień na moje AK-47, ale niestety paczki nie dostałem. Potwierdzam, szybka realizacja zamówień nie jest mocna stroną tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...