Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

No tak ale niektorzy zamowili rzeczy ze snajpera przy wplacie kasy na konto :evil:

i co teraz ? przez takie cos mam problemy w domu i zapewne zakoncze swoja kariere w asg przez takich...no w ogule szkoda gadac o panach ze snajpera ... zero kompetencji .... ja czekam miesiac.... a nie dawno status zmienil sie na "wyslane"....to smiesze jest ;/ tak jak juz wczesniej pisalem ide z tym na policje bo nie ma sensu dluzej czekac a ja tego tak nie zostawie :evil: :evil: :evil:

pozdro i ...moze ktorys z panow ze snajpera zaglada tu czasem ? i sprawdza jaka sobie opinie wyrabia......fajnie bylo by panowie ze snajpera wytlumaczyli dlaczego telefony im nie dzialaja :| i dlaczego nie mozna sie z nimi skontaktowac bo to juz jest przesada :(

 

edit: znowu po napisaniu posta wchodze na ich stronke patrze.... a tu zas cos nowego dodali :| tego teraz nie czaje...sklep funkcjonuje dodaje nowe rzeczy a nie odpowiada !!!?? co to ma byc probujecie przyciagnac nowych naiwniakow :| :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm wiecei co , ja zamowilem na poczatku zeszlego tygodnia (chyba wlasnie w poeniadzialek tydzien temu) u nich kulki i dzis do mnie napisali tak:

 

Snajper ASG - centrum militarystyki

------------------------------------------------------

Nr zamówienia: 309

Szczegółowa faktura: http://snajperasg.pl/account_history_info....hp?order_id=309

Data zamówienia: 13 wrzesień 2005

 

Komentarze do twojego zamówienia:

 

Witam,

z powodu restrukturyzacji i rozbudowy firmy, realizacja Pańskiego zamówienia się opóźni - wysylka nastąpi w czwartek. W ramach rekompensaty dołączymy kilka upominków. Bardzo przepraszam za kłopoty, ale rozrost firmy wymusił na nas wprowadzenie usprawnień i zatrudnienie nowych pracowników. Wszystkie zamówienia realizowane od przyszłego tygodnia będą dostarczane kilkukrotnie szybciej, a kontakt z klientem wróci do bardzo dobrego poziomu.

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Bacher Bartlomiej

www.snajperasg.pl

 

 

 

Został zmieniony stan Twojego zamówienia.

 

Nowy stan: W trakcie realizacji

 

 

 

Co Wy na to???

Ja zobacze i poczekam ( na szczescie wziolem za pobraniem )

Link to post
Share on other sites

W piatek wysłaliśmy do nich maila z prośba o wyjaśnienie sytuacji. Warto sprawdzić o czym się mówi zanim się wyda osteteczny sąd. W zależności od odpowiedzi i faktycznych kroków ze strony sklepu otrzyma on lub nie dopisek "NIE POLECAMY" w dziale sklepy na WMASG.pl.

 

Mam jednak nadzieję, że ten sklep nie powiększy istniejącego już grona takich sklepów w Polsce.

Link to post
Share on other sites

Mi sie kontakt ze sklepem urwal po wiadomosci, ze zamowiony (i oplacony z gory w dniu 30 sierpnia) towar zostal wyslany 9 wrzesnia... A mamy juz 20 wrzesnia. Poczta czasami potrafi byc opieszala, ale nie az tyle!

 

Od tego czasu oczywiscie ani widu paczki i zero odzewu na proby kontaktu ze sklepem. Wnioski nasuwaja sie same, niezaleznie co sklep odpisze (albo i nie odpisze) redakcji wmasg.

Link to post
Share on other sites

Hmm a ja dostalem cos takiego....

 

 

Snajper ASG - centrum militarystyki

------------------------------------------------------

Nr zamówienia: 323

Szczegółowa faktura: http://snajperasg.pl/account_history_info....hp?order_id=323

Data zamówienia: 15 wrzesień 2005

 

Komentarze do twojego zamówienia:

 

Witam,

paczka zostala ponownie wyslana w sobote, najpozniej poniedzialek (dzisiaj) - wtorek do Pana dotrze. Gdyby dotarły dwie paczki bardzo prosze o nie odbieranie jednej z nich, tak aby wróciła do nas jako zwrot.

W związku z problemami i komplikacjami jakie spowodowało to długie opóźnienie dołaczyliśmy do paczki kilka upominków.

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Bacher Bartlomiej

www.snajperasg.pl

 

 

i co wy na to ....

Link to post
Share on other sites
fajnie bylo by panowie ze snajpera wytlumaczyli dlaczego telefony im nie dzialaja

Ja się wczoraj dodzwoniłem, ich aktualny numer to (13)4326490 , ale wiem też od pracownika, z którym rozmawiałem, że niedługo zmieni się na (13)4202602.

Swoją drogą dziwne, że ja nie dostałem podobnego e-maila, chociaż czekam już 26 dzień :? .

Link to post
Share on other sites

No alleluja...wkoncu dostalem swoja paczke .... przyszla jakies 30 minut temu :) malutki plusik dla snajpera...dlatego ze ponad miesiac czekalem na ta paczke ;/.....a upominki jakie dodali to ...zamiast 500 kulek hfc dali mi 3000 gold fire 0.20.... no cuz...to zawsze cos pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
A dziwne prawisz treści istnie defetystyczne bo jak ja tam dzwonie na numer podany przez Ciebie odbiera kobitka i mówi że to nie jest sklep. Ktoś tu musi istnie kłamać.

No, widzisz, to już Twój problem. Ja też jak wczoraj dzwoniłem, myślałem, że podniesie sąsiadka i chciałem ją poprosić o numer do Snajpera, ale ku mojemu zdziwieniu połączyłem się właśnie ze SnajperemASG.

Dzwoniłeś dzisiaj, że mnie osądzasz, dzwoniłeś na oba podane przez mnie numery? Pamiętaj, że nie tylko Ciebie oszukano i że podałem je, żeby m.in. Tobie pomóc!

Pozdrawiam, Bob.

Link to post
Share on other sites
Ja się wczoraj dodzwoniłem, ich aktualny numer to (13)4326490 , ale wiem też od pracownika, z którym rozmawiałem, że niedługo zmieni się na (13)4202602.

 

aktualny - przym. Ia, ~niejszy 1. ‘dotyczący teraźniejszości, na czasie’ 2. ‘zachowujący ważność w danej chwili; ważny’ 3. ‘obecny, teraźniejszy’: Aktualny premier. Aktualne możliwości. Uwaga! Wyraz w tym znaczeniu dziś rozpowszechniony, lepiej jednak używać synonimów wymienionych w definicji.

 

długo - przysł., dłużej 1. ‘przez relatywnie długi czas’ 2. ‘przez stosunkowo dużą odległość;

 

wraz z wyrazem nie otrzymujemy wyraz do znaczeniu przeciwnym o ww.

 

Ale prosze zauważ iż wcześniej już pisałem że dzwoniłem na ten numer i odbierała kobieta stwierdzając że nie dodzwoniłem się do sklepu Snajperasg, a fakt że na podane numery komórkowe dzwonić nie ma sensu zna chyba każdy "poszkodowany" przez tą zbrodniczą instytucje. Gratuluje & winszuje tym którzy paczke już otrzymali i życze tego samego oczekującym nań.

Pozdrawiam.

 

PS. Ja tylko zwróciłem uwagę na fakt że coś jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

Zamowiłem rugera mk1 carabine z dodatkami pod koniec sierpnia, czekałem jakis czas na dostawę towaru i ponoć w ostatnią środę (14.09 bodajże) został wysłany. Zapłaciłem przelewem.

Ale skoro do niektorych paczki dochodzą to jestem dobrej myśli. Przypomnę się jeszcze jutro na telefon domowy, bo na komorki smsy wysłalem i nie doszły (brak raportu). Więc na ktory numer mam zadzwonic?!:]

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano pojawil sie listonosz i w koncu doczekalem sie przesylki z zamowionym towarem!

 

Nie moglem niestety odczytac daty wysylki na pieczeci, ale byl to priorytet i jest niemozliwe aby paczka wyslana ponoc 9 wrzesnia dotarla do mnie dopiero 21 wrzesnia... :? Wielokrotnie dostaje i wysylam sam priorytety, tak wiec wiem że sklep tu po prostu sciemnial z wysylka. Byc moze raban wszczety na forum zdopingowal sklep do wywiazania sie w koncu z zobowiazan?

 

Przyznaje ze dostalem nawet extrasy, ale szczerze mowiac to moim zdaniem i tak nie warto szarpac nerwow zamawianiem czegokolwiek w snajperasg. Jesli sklep nie usprawni swojego dzialania, to czarno widze jego przyszlosc...

Link to post
Share on other sites

Maly plus dal Snajpera. Napisali mi w poniedzialek ze wyslali paczke o 17 i ze karabinek bedzie na srode. OK, zobaczymy czy przywioza bo czytalem ze robia gosciu w lewo.Dzisiaj wracam ze szkoly a tu podjezdza samochod Pocztexu. Przywiezli mi karabinek wszystko ladnie pieknie, ale jeden minus - nie bylo dowodu zakupu w paczce. Wysłałem do nich meila zeby takowy wysłali wiec zobaczymy czy dbaja o klienta jak kiedys.

Link to post
Share on other sites

"Bob" przebacz i wróć..." odziwo dodzwoniłem się na ten ich stary numer i odebrał jakiś Gościu co nawet poprosił o telefon do mnie, co oznacza że może nawet dostane to co zamówiłem i za co zapłaciłem, no jestem godzien podziwu :x bo już zakładałem buty żeby opowiedzieć policji o tej firmie, rozumiem że można przenosić firme ale żeby zostawić taki BURDEL i nawet 1 emaila nie odesłać to poprostu przesada.

Link to post
Share on other sites

Wreszcie przesyłka nadeszła! Wszystko zgadza się z zamówieniem! ( + małe gratisy ) :) Myślę, że cała ta sytuacja z niedochodzeniem paczki jest tylko tymczasowa ( wystarczy się tylko upomnić ) :wink: . Dzwońcie ( najlepiej ) wieczorkiem pod nr podany jako fax! Mi się przynajmniej udało dodzwonić i zastać właściciela sklepu :roll: . Powiedział mi w poniedziałek, że wysyła następną ( 2 ) paczkę i że na dniach powinna ona dojść ( no i doszła ). Podał mi nowego maila: sklep@ultras.com.pl Tak więc nie ma co tracić nadziei :wink: ! Pozdrawiam!

P.S. Sorki za ewentualne błędy! Z polskiego zawsze byłem mizerny :wink:

Link to post
Share on other sites

bez sensu --- czytam posty w tym watku i wlos sie jerzy :) najlepsze jest popadanie ze skrajnosci w skrajnosc klientow :D od wscieklosci gdy towaru nie widu, ani slychu... do euforii jak w koncu otrzymaja :)

 

nic nie zmienia faktu, ze SnajperASG jest 1000 lat za obsluga MG, military.pl czy FA :) lepiej, aby z takim podejsciem odszedl w niebyt...

 

a tak wogole, to na stronie glownej wmasg.pl jest ich reklama...

Link to post
Share on other sites
a tak wogole, to na stronie glownej wmasg.pl jest ich reklama...
Nic na to nie poradzę. Jesteśmy związani z nimi umową. Jeśli sklep się nie wytłumaczy to od nowego miesiąca nie zostanie przedłużona umowa. Narazie widać, że starają się nadrobić straty.

 

Jeszcze raz powtarzam reklama jest reklamą i nie ma nic wspólnego z naszą opinią o sklepie/firmie. Chyba, że sklepu nie polecamy lub z innego powodu reklamę uważamy za niewskazaną to co innego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...