Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Chimera Airsoft


Recommended Posts

Guest Mati13k

Witam

 

Pomimo długiego czasu oczekiwania (z resztą z góry zgłaszałem, że na czasie mi nie zależy), jestem zachwycony misterną pracą AnRa. Kontakt był wzorowy, rozmawialiśmy często nt. repliki, byłem informowany na bieżąco o kolejnych wykonywanych pracach i ich efektach. Parę dni temu replika do mnie wróciła, jestem zachwycony zmianami, które zostały wykonane za naprawdę nieduże pieniądze. Nie ma sensu rozwodzić się jakie prace zlecałem i tak dalej. Jedynie warto podkreślić, że repliką był Mk17 Mod 0 firmy VFC, który znany jest ze swojej kapryśności. Były jakieś problemy ze szczelnością, AnR musiał nie raz rozkładać go na części pierwsze, jednak suma sumarum replika działa świetnie i bardzo stabilnie (niezwykle mały odchyły FPS). Zdecydowanie polecam i sam z pewnością zdecyduję się wysłać do Chimery kolejne paczuszki. :)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

 

Na początku chciałbym podziękować Wam wszyscy, którzy zasypali mnie wiadomościami na GG oraz mailowymi ze wsparciem i słowami otuchy. Powoli Chimera staje na nogi znów. To bardzo wiele dla mnie znaczyło, dzięki temu miałem siłę przeć dalej do przodu.

 

Z nowości. Firma funkcjonuje teraz gdzie indziej. Sklep stacjonarny przepad bezpowrotnie i nie powróci na pewno w tym samym miejscu. Informacje dot. nowej siedziby są na naszej stronie www.

 

Dodatkowo, prowadziliśmy jakiś czas temu AEG do sprzedaży, zapraszam do odwiedzania i "paczenia".

 

Jest też obiecany numer telefonu.

 

Pozdrawiam i dziękuję bardzo.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja polecam tę firmę na 1100 % Mój magiczny CA-25 pewnego dnia utracił moc :) . Przeszedł przez wiele serwisów przez 2 lata bardzo znanych i polecających się na forum, u jednego z magików od karabinów snajperskich przeleżał 2 miesiące !!! I nic . Po tych wszystkich przejściach stałem się właścicielem dodatkowo nabytych:

2 zestawów zębatek , 3 tłoków ,5 sprężyn , 5 dysz , kolejnego szkieletu gb , kilku cylindrów , popychaczy , głowic tłoka , kilku precluf , gumek komór oraz głębokiej nerwicy . Dodatkowo kupiłem sobie kolejną replikę z CA-25 URX bo trzeba mieć coś na strzelanki !!!

Zapytałem grzecznie w rozmowie opisując stan rzeczy ANR-a czy podejmie się wygnać demona ze strzelby ( opis sytuacji godny - urzekła mnie Twoja historia ) :D

zgodził się .

Zapakowałem graty w auto i pojechałem sobie te 120 km to szkoda słać kurierem jak każdy wie CA25 są wielkie i ciężkie.

Zawiozłem zrobił działa , zawiozłem drugą zrobił . Dodam , że pojechałem sobie jeszcze raz z obiema replikami na końcowe poprawki . I JEST TO POGROM !!!

Ten człowiek wie co robi . Dodatkowo zawsze poda przez gg jakieś rozwiązanie problemu. w sumie 3 wyprawy do niego to kropla w morzu kosztów które poniosłem przez te 2 lata .

I Panowie nie ma co sciskać się na każdą 1 PLN bo się mści . ANR wie co robi i ma rację ! Choć udało mi się zmienić jego nastawienie do V2 Long i też dobrze świadczy o elastyczności ma wiedzę .

Polecam i tyle a o fps nie będę pisał bo i po co :) . Repliki działają , strzelają na mrozie nic się nie psuje . Fragów przybywa !!!

 

Niech Moc będzie z NIM ..

Edited by MariushK
Link to post
Share on other sites

Po strzelance wszystko w porządku , replika ma bardzo duży ROF w tej konfiguracji (MOSFET, kable niskooporowe i batka 9,6) Na paczkę czekałem 2 dni (jak dla mnie to bardzo szybko przyszła). Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupów w Chimerze. Sklep ma o de mnie ogromny plus.

Pozdrawiam

gewer

Link to post
Share on other sites

Świetny kontakt ze sklepem i super szybka wysyłka (Zamawiałem RK-01W boyi). Polecam bardzo ten sklep, jedynie szyna boczna w moim egzemplarzu jest niedokręcona ale to sobie sam mogę poprawić :)

 

Świetny kontakt ze sklepem i super szybka wysyłka (Zamawiałem RK-01W boyi). Polecam bardzo ten sklep, jedynie szyna boczna w moim egzemplarzu jest niedokręcona ale to sobie sam mogę poprawić :)

 

 

Wybaczcie, że post pod postem, ale luzik usunięty, suczka strzela świetnie, polecam ten sklep jeszcze raz :) Napewno będę tam tuningować karabinek :)

 

Pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wysłałem do Chimery swojego Mk16 VFC strzelającego gdzie chce i jak chce, a z powrotem dostałem świetnie działającą replikę. Jestem pełen podziwu, że chłopak nie poddał się, biorąc pod uwagę ile było z nią problemów. Do tego na każdym kroku byłem informowany co się dzieje z repliką, co trzeba wymienić i czy się na to zgadzam!

Gdy pojawiły się problemy z gumką odesłałem replikę przy czym w trakcie testów pękł GB (sfatygowany już był). AnR złożył wszystko do kupy, bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Dawno nie spotkałem się z takim profesjonalizmem i tak dobrym podejściem do klienta. Szczerze polecam Chimerę, ale ostrzegam AnR uzależnia. Gdy raz oddacie mu replikę na serwis nigdy nie wyślecie jej komuś innemu. Uczciwszych ludzi można ze świecą szukać!

Link to post
Share on other sites

O właśnie. Moje m14. Mimo trudności z lokalem, AnR zabrał się za nią, złożył przed ardenami, pomimo że pracy z nią trochę było. Replika trzyma się miodzio, części znalezione po kosztach, wcześniej wytrzymał (AnR, nie replika) pół miesiąca mojego jęczenia co to bym z tej m14 nie chciał zrobić... Po prostu polecam. Bardzo bardzo.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za te pozytywne opinie, to wiele dla mnie znaczy. Jednak nie ma pozytywnych wieści. Zmuszony jestem zamknąć Chimerę. Nie przynosi ona żadnych zysków. Chimera powstała z myślą o sklepie, a serwis jako działalność poboczna. Szybko się jednak okazało, ze jest zupełnie na odwrót. Sklep sam w sobie nie przynosi żadnych dochodów. Jest to zrozumiałe, bo asortyment jest bardzo ubogi od samego początku. Serwisem jestem ledwie popłacić rosnące długi i co miesięczne opłaty. Chimera przeszła wiele. Od kilka zalań jeszcze lokalu na Słowackiego, odejście mojego partnera biznesowego. W końcu wylądowała w 4m2 w moim mieszkaniu. Z mojego punktu widzenia tutaj nie mam warunków, aby zaoferować usługę na poziomie, który uważam za odpowiedni. Robienie AEG z pasji przerodziło się w moim odczuciu w straszliwą mekkę. Uważam, że moim kilku klientom, których mam należą się tego typu wyjaśnienia.

 

W czasie istnienia Chimery, czyli półtora roku na serwisie było ok. 170 replik. Z czego mieliśmy 5 gwarancji, z czego 1 zasadną. Myślę, że to wynik, którym mogę się pochwalić.

 

Dziękuję Wam wszystkim za zaufanie i powierzenie swoich „skarbów”. Przepraszam jeśli komuś się moje usługi nie podobały, zawsze uważałem, że robiłem co mogłem, aby każdy był tak samo dobrze traktowany.

 

Równocześnie muszę powiedzieć, że ja, czyli AnR, zawieszam jakąkolwiek działalność dot. serwisowania replik. Nie mam już siły, nie znajduję w tym przyjemności co się przekłada równocześnie na moją pracę.

 

Sam serwis nie zostanie zamknięty teraz z dnia na dzień, powoli będę wytracał po prostu szybkość oraz brał coraz mniej replik, aż ostatecznie znajdę inne źródło utrzymania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...