Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A teraz czego używasz?

Teraz niestety elektryka, względy finansowe zmusiły mnie do sprzedaży KJW/TK nad czym do teraz ubolewam. Jestem w trakcie kupowania nowego GBB. Wpierw miał to być Vipertech za blisko 700 baksów, ale po namyśle chyba jednak wrócę do Koby. Strzela dobrze, całkiem porządny customowy bolt carrier zapowiada się na dniach, podobnie jak stanagi. Czego chcieć więcej?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Pidzej ma rację. Obecne GBB nie nadają się do nawiązania wyrównanej walki z elektrykami.

W jakich warunkach? W zimowych i owszem, ale to juz taki urok propanu. W warunkach, ktore umozliwiaja strzelanie z GG nie widze roznicy miedzy swoim elektrykiem a KJW GBBR (z tym, ze ja ze wzgledu na wrodzone sknerostwo nigdy nie uzywalem high cap'ow, wiec jesli ktos jest milosnikiem rozgrywki typu spray'n'pray to faktycznie nie tedy droga)

 

W ogóle nie kupuj GBB, stracisz tylko nerwy i pieniądze...

Jak na razie nie widziałem bezproblemowej repliki gazowej bez zasilania zewnętrznego.

 

Stock KJW. 2 lata. Jedyny problem to hopsiup ze wzgledu na nieco sknocony projekt ale to tak naprawde od egzemplarza zalezy. Sa takie, ktore dzialaja bez problemu, sa takie ktore potrzebuja modyfikacji. Magi szczelne jak cholera, ostatnio po dluzszej przerwie (na pusto) dwa zaczely lekko przepusczac. Naladowalem do pelna i same sie uszczelnily po paru minutach.

 

 

Możesz coś zaproponować?

j.w.

 

względy finansowe zmusiły mnie do sprzedaży KJW/TK

To ja taka akcje sprokurowalem, sciaganie z HK, tajne przelewy, uzgodnienia, odbior (prawie) z jadacego pociagu a Ty go sprzedales?

Foch.

:)

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites
Stock KJW. 2 lata. Jedyny problem to hopsiup ze wzgledu na nieco sknocony projekt ale to tak naprawde od egzemplarza zalezy. Sa takie, ktore dzialaja bez problemu, sa takie ktore potrzebuja modyfikacji. Magi szczelne jak cholera, ostatnio po dluzszej przerwie (na pusto) dwa zaczely lekko przepusczac. Naladowalem do pelna i same sie uszczelnily po paru minutach.

Dodajmy że ta modyfikacja jest prosta jak konstrukcja cepa, tyle że trzeba mieć do tego wiertarkę stołową (najlepiej)

 

 

To ja taka akcje sprokurowalem, sciaganie z HK, tajne przelewy, uzgodnienia, odbior (prawie) z jadacego pociagu a Ty go sprzedales?

Foch.

:)

Dziecko mi się urodziło, to co miałem robić :p.

Link to post
Share on other sites

Magi co2 + zwykły WOC + parę usprawnień w środku = ponad rok bezawaryjnego działania. I strzelam tylko z niego. Ale dwa lata wstecz, jak tylko go sobie sprawiłem, przygoda z propanem sprawiła, że miałem ochotę zrezygnować z bawienia się w gbb.

Link to post
Share on other sites

Rozwin pliz

T_hum (jak mi się wydaje człowiek stojący za cradle airsoft i ichnym npasem do koby) planuje także zrobić customowego bcg, który będzie niejako hybryda pomiędzy v1 i v2-replika ma kopać jak v2, ale nie mieć problemów z bcatchem które w replikach v2 się zdarzają. Więcej do poczytania na arnies.

Link to post
Share on other sites

T_hum (jak mi się wydaje człowiek stojący za cradle airsoft i ichnym npasem do koby) planuje także zrobić customowego bcg, który będzie niejako hybryda pomiędzy v1 i v2-replika ma kopać jak v2, ale nie mieć problemów z bcatchem które w replikach v2 się zdarzają. Więcej do poczytania na arnies.

A on sie nie wycofal z tego forum? Bo tak przez jakis czas sledzilem jego boje ze stanagami, potem mialem przerwe i jak ostatnio spojrzalem na watek o M4 KWJ to przeczytalem jakiegos posta, ze juz sie na forum nie udziela?? (Ale przyznaje bez bicia, ze nie czytalem wszystkich postow od mojego ostatniego zagladniecia tam bo sie milion nowych pojawilo)

Edited by Chochla
Link to post
Share on other sites

Magi co2 + zwykły WOC + parę usprawnień w środku = ponad rok bezawaryjnego działania..

 

 

LOL kolo mówi, że chce wydąć 2.1 koła na replikę z magami a Ty mu WOC'a polecasz.. :bialaflaga:

 

 

@HansKloss

Za tą kasę to właściwie zostają Ci 2 repliki do wyboru:

 

1. M4 od KJW/TK.

2. HK416 Umarex/VFC.

 

O obu tych replikach masz temat na forum, gdzie jest napisane prawie wszystko o nich.

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/74722-tanio-koba-kj-m4-gas-blow-back/

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/113082-vfc-gbb/

 

Teoretycznie jest jeszcze KSC ($350) ale magazynki do niej są droższe, a nie napisałeś ile chcesz tych magów i nie wiem czy zmieścisz się w budżecie.

Napisz też więcej odnośnie twoich oczekiwań co do repliki to będzie łatwiej doradzić.

 

 

 

 

 

Odnośnie HK416 Umarex/ VFC dodam tylko(bo nie znajdziesz tego na forum), że zostało poprawione w stosunku do wcześniejszej wersji M4 VFC i HK416 Umarexu. Oprócz zmodyfikowanego Bolt Stop'a i BCG zastosowano także metalową komore Hop-Up

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites

Ja tam polecam G39 WE to chyba jedyna replika tego kroducęta która dobrze strzela.Moja była na kilku strzelankach przy -2C i nawet jednego syfonu nie zaliczyłem.

BB jest również dużo mocniejszy niż w emkach WE,WA,Umarex (z KJW nie strzelałem).No i cena 1k jest rewelacyjna (za wersję C ok 800zł).

No chyba że jesteś już mocno ukierunkowany na emkę.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...